PDA

Zobacz pełną wersję: jak zrobić wszystkie przetłumaczone postu i nici w sitemap



badawidollah
03-04-10, 18:12
pomóc, aby lepiej kod
to jest mój kod dodany


/ / Dodatkowy kod
$ Alanguages = array ("en", "ms", "ar", "zh-CN");
if (! $ archiwizowane) {
$ Strlenhost = strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ archiwalnych);
foreach ($ alanguages dolarów język) {
$ Vbseo_stat ['t']++;
$ Enchancedthreadurl = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost). $ Język ."/". substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost);
vbseo_add_url ($ enchancedthreadurl, $ przed, $ threadrow ['Chcesz zostać'], $ freq);
}
}
/ / Koniec dodatkowy kod



moje statystyki poniżej


Tematy
89,236
Wiadomości
114,407
Użytkownicy
1,877

mapa domyślnie utworzy o 2xx.xxx URL
ale z 5 językach jej tworzyć tylko 457.160 adresów

do postu tylko, jeśli wszystkie tłumaczenia i tworzenia adresów URL w mapie witryny
jej o 560.000 adresów

co niewłaściwy z mojego kodu
proszę mi pomóc
dzięki

vBET
03-04-10, 23:20
Nasz kod integracji po prostu po prostu dodaje adresy URL przetłumaczone wątki. I domyślnie tylko na pierwszej stronie wątku. Opisujemy, jak zmienić kod, aby także inne strony wątku, jeśli chcesz.

Stron członkowskie nie są istotne i radzimy nawet blokować tych stron przez plik robots.txt

Jeśli chcesz mieć w swoim mapa strony również linki do przetłumaczonych posty, to proszę skorzystać z poniższych rozwiązań:
1. Otwórz plik / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php
2. Znajdź kod:


$vbseo_stat['p'] += vbseo_add_2urls(

3. Przedstawioną mu:


//additional code
$currenturl = vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount);
foreach($alanguages as $language) {
++$vbseo_stat['p'];
$enchancedurl = substr($currenturl,0,$strlenhost). $language."/".substr($currenturl,$strlenhost);
vbseo_add_url($enchancedurl, $prior2, $postrow['dateline'], $vboptions['vbseo_sm_freq_p']);
}
//end additional code

badawidollah
04-04-10, 06:12
pracy
dzięki dzięki dzięki
thankssssssss ******************************

hotslot
25-04-10, 00:48
"1. Otwórz plik / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php"

Nie mogę znaleźć tego ..

Jest to, że w menedżerze stylu?

vBET
25-04-10, 20:39
"1. Otwórz plik / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php"

Nie mogę znaleźć tego ..

Jest to, że w menedżerze stylu?

Czy masz Sitemap Generator zainstalowane na swoim forum?

hotslot
25-04-10, 20:55
Nie mam pojęcia?

Możesz zaloguj się w moim panelu administracyjnego i sprawdzić? I nie zauważasz mamy coś w rodzaju "problem" o Sitemap kiedy login jednak używamy mapa vbseo prawidłowe?

vBET
25-04-10, 21:05
Nie mam pojęcia?

Możesz zaloguj się w moim panelu administracyjnego i sprawdzić? I nie zauważasz mamy coś w rodzaju "problem" o Sitemap kiedy login jednak używamy mapa vbseo prawidłowe?

Należy więc sprawdzić w swoim panelu administracyjnego. Także jeśli masz go zainstalowanego to należy szukać / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php w katalogu forum.

hotslot
25-04-10, 21:09
Czasami łatwiej jest zrobić / pokazać to powiedzieć, co należy zrobić. Nie mam pojęcia, jak jestem bardzo mylić, jeśli chodzi o te rzeczy. Wiem jednak zakupiłem 2 licencje tutaj i nie wydają się być warte każdej wartości z wyjątkiem bólu głowy i błędy google. Jest to oprogramowanie, które nie powinny być kupowane, jeżeli nie wiesz jak edytować licencji i kodów i amatorskie je do pracy. Myślę, że vBET wynosi 2 lata od bycia prawdziwie legit gotowy do uruchomienia programu, to może powinien być umieszczony na sale.I nawet zapłacił za zakropleniu jak nic nie wiem o tych rzeczach. Naprawdę potrzebuję kogoś z vBET spędzić 2 minuty, aby spojrzeć w moje administratora i dostać wszystko działało jak powinno być. Wierzę w rzeczy vBET tylko potrzebny skonfigurowany gdzie to naprawdę działa prawo.

vBET
25-04-10, 21:28
Czasami łatwiej jest zrobić / pokazać to powiedzieć, co należy zrobić. Nie mam pojęcia, jak jestem bardzo mylić, jeśli chodzi o te rzeczy. Wiem jednak zakupiłem 2 licencje tutaj i nie wydają się być warte każdej wartości z wyjątkiem bólu głowy i błędy google. Jest to oprogramowanie, które nie powinny być kupowane, jeżeli nie wiesz jak edytować licencji i kodów i amatorskie je do pracy. Myślę, że vBET wynosi 2 lata od bycia prawdziwie legit gotowy do uruchomienia programu, to może powinien być umieszczony na sale.I nawet zapłacił za zakropleniu jak nic nie wiem o tych rzeczach. Naprawdę potrzebuję kogoś z vBET spędzić 2 minuty, aby spojrzeć w moje administratora i dostać wszystko działało jak powinno być. Wierzę w rzeczy vBET tylko potrzebny skonfigurowany gdzie to naprawdę działa prawo.

Należy pamiętać, że vBET jest bardzo lekki i instalacja jest banalna. Nie ma żadnych edycji pliku w ogóle zainstalować vBET.

Integracja z różnych wtyczek zależy od tych możliwości wtyczki. Jeśli wydanie dla integracji jest konieczne tylko oznacza, że wtyczki, która jest zintegrowana jest słaby w punkcie obsługi dodatkowych funkcji. Możesz napisać do zespołu vBSEO jeśli uważasz, że produkt wykonany ze słabym możliwości integracji (bez haków na wszystkich) i chcesz, żeby zapytać o jej poprawę. Jesteśmy odpowiedzialni tylko za nasz kod i dać rozwiązania do integracji z tych, którzy nie myśleć o tym. Nie możemy powiedzieć zespołu vBSEO na dokonane zmiany i aby ich produkt otwarty dla dodatkowych funkcji (w rzeczywistości to zrobiliśmy - nie chcą ich produkt otwarci na nowe funkcjonalności).

Wracając do problemu - jaki jest problem? Jesteś twierdząc, że nasz zespół powinien pomóc Ci wszystko działało jak należy, być, ale nigdy nie powiedział co nie działa prawidłowo. Jak zrozumieć chciał odnaleźć pliku z powodu jakiegoś problemu z generatora. Więc jaki jest problem?

hotslot
25-04-10, 21:49
Dzięki za odpowiedzi. Chcę po prostu wszystkie przetłumaczone postu i nici w mapa i jeśli to możliwe, należy to zrobić podczas instalacji lub kliknięcia przycisku opcji w sekcji admin więc nie trzeba zmieniać niczego. Czy polecam Geographic cel w narzędzia dla webmasterów dla każdego języka? Również polecacie dodaniem kanału rss / mapa dla każdego języka w narzędzia dla webmasterów?

Dlatego właśnie brakowało pomocy dla wszystkich przetłumaczonych postu być dodane do mapy, więc nie może być problem.

ciepłe chodzi

vBET
25-04-10, 22:21
Dzięki za odpowiedzi. Chcę po prostu wszystkie przetłumaczone postu i nici w mapa i jeśli to możliwe, należy to zrobić podczas instalacji lub kliknięcia przycisku opcji w sekcji admin więc nie trzeba zmieniać niczego. Czy polecam Geographic cel w narzędzia dla webmasterów dla każdego języka? Również polecacie dodaniem kanału rss / mapa dla każdego języka w narzędzia dla webmasterów?

Dlatego właśnie brakowało pomocy dla wszystkich przetłumaczonych postu być dodane do mapy, więc nie może być problem.

ciepłe chodzi

Ale musisz mapa zintegrowane - które zostały wykonane podczas instalacji - jaki jest problem? Coś nie działa? ... Czy nawet sprawdzić czy to działa i nie widział liczba URL drastycznie poprawić? Jeśli jest jakiś problem - proszę powiedzieć, co jest nie tak.

O Kierowanie geograficzne - Nie wiedziałem, że jest taka możliwość, aby cel jednej domeny do kilku miejscach według maski URL. Czy jesteś pewien, że webmaster tools wspiera coś takiego?

A mapa jest generowany jeden z linków do wszystkich stron tłumaczenia wraz z oryginalnym linki. Tak po prostu zatrzymać się z rzeczywistymi narzędzi dla webmasterów konfiguracji mapa i Google będą je otrzymywać.

hotslot
25-04-10, 22:33
Ale musisz mapa zintegrowane - które zostały wykonane podczas instalacji - jaki jest problem? Coś nie działa? ... Czy nawet sprawdzić czy to działa i nie widział liczba URL drastycznie poprawić? Jeśli jest jakiś problem - proszę powiedzieć, co jest nie tak.

O Kierowanie geograficzne - Nie wiedziałem, że jest taka możliwość, aby cel jednej domeny do kilku miejscach według maski URL. Czy jesteś pewien, że webmaster tools wspiera coś takiego?

Tak tak, zrobiłem kilka obszernych badań i robią. Obecnie mam kilka ustawiono tak, ale im badania wód przed zmianą ich wszystkich.

vBET
25-04-10, 22:39
Tak tak, zrobiłem kilka obszernych badań i robią. Obecnie mam kilka ustawiono tak, ale im badania wód przed zmianą ich wszystkich.

OK. Naprawdę wolę nie udzielać porad na temat czegoś, co nie wiem. A ja dowiedziałam się, że jesteś w stanie cet kilku miejscach w jednej dziedzinie, zgodnie z masek URL.
Proszę mógłby napisać dla innych użytkowników, jak to zrobić - myślę, że mogą być gracefull na dobry artykuł o tym (nawet krótką).

Więc w tej chwili mogę tylko powiedzieć, że Google obsługuje bardzo dobrze stron językach - zwłaszcza, że vBET jest odpowiednio zmieniając kod języka strony w HTML. Więc nie powinna być konieczna i nie widzę w jaki sposób może poprawić wszystko. Still - nie może doradzić w tej dziedzinie. Niestety: o

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1