PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Obciążenia serwera



Snake
25-02-10, 20:03
My obciążenie serwera wynosi 0,50 cały dzień z tym mod niepełnosprawnych.

Dzięki niej włączone obciążenie jest 5.00-10.00.

To jest zbyt wysoka, mam folowed wszystkie informacje wykonawstwa, ale nadal jest wysoki.

Czy obciążenie znika po całym forum jest buforowane, czyli, jest to obciążenie spowodowane pisania do MySQL?

Czy jest to coś innego. Dzięki.

vBET
25-02-10, 20:14
Cześć

Wierzę, że znajdziesz kilka odpowiedzi na swoje pytanie:


Tutaj znajdziesz również odpowiedzi na wysokie obciążenia serwera:


I tu jest również więcej na temat obciążenia serwera:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/284-vbet-loads.html

Ważną rzeczą o obciążenie serwera:
- Jaka jest wysokość i to, co niskie, zależy od liczby CPU masz
- Jeśli strony są wyświetlane w optymalnym czasie to nie ma żadnego problemu - bez względu na obciążenie serwera jest

Ponadto wciąż mamy wiele pomysłów, jak zrobić kolejny postępów w nauce, więc każda wersja będzie jeszcze szybsze:)

Daj nam znać, jeśli nie odpowie na twoje pytanie.

Snake
25-02-10, 20:24
Przeczytałem wszystkie te wątki, jak powiedziałem, również mówiąc obciążenie jest w porządku, ponieważ z wysokości CPS jest w porządku, ale zimne fakty są moje obciążenie bez wynosi 0,50, mój obciążenia z jest 5.0-10.0.

10x do 20x obciążenia serwera, który jest BIG.

Co powoduje, że obciążenia, to czytanie lub pisanie do mysql lub obu lub coś innego?

vBET
28-02-10, 02:36
vBET na nie przetłumaczone witryny dodaje tylko flagi. Tak więc masz większe obciążenia, ponieważ masz dodatkowy ruch do przetłumaczonych stron. Jeśli chcesz sprawdzić, jak duży wpływ na to mają cache to proszę po prostu go wyłączyć i sprawdzić, jak zmiany obciążenia serwera. Należy pamiętać, że przetłumaczonych stron wygeneruje znacznie wolniej.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1