PDA

Zobacz pełną wersję: postu i nici



Valdo
25-02-10, 16:50
Mam zainstalowany vbSEO Sitemap Generator następujące czynności: BB Enterprise Tłumacz - Forum vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=220886)
Mam wklejony kod niezbędny, jak wyjaśniono, dla łącza SEO vbseo_sitemap pliku / vbseo_sitemap_functions.php.
Od tego momentu zacząłem dostrzegać wielki występowania względem liczby wątku postu numer, czy ktoś z Was zna przyczynę tego?
Dziękuję

vBET
25-02-10, 20:07
Tak - bo ten kod integracji dba tylko o linki wątku. Więc dodaje linki mapa strony tłumaczenie tylko wątki.

Valdo
25-02-10, 20:52
tak to normalne? jest ok wszystko? bo wtedy wysłałem i 200.000 adresów indeksowane tylko 20000?
dzięki

vBET
27-02-10, 03:31
Jest OK:) Google nie indeksuje wszystkich stron, które można wysłać w mapa w ciągu jednej minuty;) Jak szybko linki są indeksowane zależy od Google algorytmy.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1