PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Convertendo idioma odkrywców-padrão



Fabiano
21-08-15, 02:13
Witam Marcin, Estou com Umm sério problema em meu Fórum e aconteceu repentinamente, o idioma odkrywców-padrão czy meu fórum é Português e está setado nie vBET, porém repentinamente todos os usuários que escolheram o idioma em português quando se entra na dom czy Fórum automaticamente página muda para inglês (www.xxx.com.br/en/forum.php) Se UE dla em minhas preferências está como idioma odkrywców-padrão "Português" , não sei mais o que fazer e como disse, esse erro aconteceu repentinamente, por favor mi ajude, estou te enviando os dados czy meu fórum por restauracji Mensagem Privada.

Marcin Kalak
21-08-15, 10:16
Na wspólne konto nie widzę problemu. Czy użytkownicy w profilu masz ustawione domyślny język portugalski? Spróbuj zestawu vBET -> różne -> przekierowanie użytkownika języka do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Fabiano
21-08-15, 12:22
Przepraszam, nie rozumiem jako "wspólne konto"? I stworzył użytkownika tylko dla Ciebie w którym można zmienić swój język padrãoParece, to wszystkie moje ustawienia, zobacz: http://s12.postimg.org/fpip8i231/imagem.png

Marcin Kalak
22-08-15, 09:18
Na rachunku, który został utworzony dla mnie nie widzę problemu. Proszę opisać problem bardziej szczegółowo.
Spróbuj zestawu vBET -> różne -> przekierowanie użytkownika języka do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ustawienia są poprawne, ale efekt, który opisujesz może powodować opcja vBET -> różne -> przekierowanie do języka użytkownika.

Fabiano
22-08-15, 18:34
Bem consegui resolver o problema da seguinte forma:

vBET -> Language Detection -> Detection API -> Jak Microsoft i zmieniono na DetectLanguage, po tym zabiegu, wyczyszczone cache znowu i znowu.

Fabiano
22-08-15, 19:10
Zauważyłem też, że wszelkie ma problemy z pluginem: VSa-logowanie do użytkownika konta vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=233350) gdy wejdę na profil użytkownika i powrotu, język jest należący do mnie.

Marcin Kalak
24-08-15, 09:03
Cieszę się, że możesz rozwiązać problem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations