PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Adres URL nie działa poprawnie po znak apostrof w tytule



tavenger5
06-05-14, 18:51
Zobacz przykład tutaj: V'mail problemy / odblokowany V3 na *** (http://cellphoneforums.net/ *** / t194603-v'mail-problems-w-unlocked-v3-***.html)

Flaga linki na dole idą do / *** / t194603-v'

Wszystko po "jest obcięciu

tavenger5
06-05-14, 18:53
dobra coś dziwnego się dzieje. Od m słowo otorola (bez spacji) jest filtrowane na tej stronie, adres url jest przekierowywane. Na przekierowanie "jest włączenie do % 27. 27% w to, co adres url działa dobrze. Jeśli zastąpisz 27% z "zobaczysz, co mam na myśli. Tym samym nie zdarza się to na tym forum, jestem domyślając się, ponieważ ustawienia adresu URL dla vbSEO nie pozwalając znaki specjalne.

Marcin Kalak
07-05-14, 14:50
vBSEO należy wyciąć lub zastąpić znaki specjalne. Nie znalazłem link na swojej stronie ze znakami specjalnymi. Czy vBSEO nie otrzymuje gdzieś specjalne znaki w linku?

tavenger5
07-05-14, 21:42
vBSEO należy wyciąć lub zastąpić znaki specjalne. Nie znalazłem link na swojej stronie ze znakami specjalnymi. Czy vBSEO nie otrzymuje gdzieś specjalne znaki w linku?

Nie, to nie jest zastąpienie znaków specjalnych. Czy wiesz jak ustawic rzeczy tak robi?

Marcin Kalak
08-05-14, 16:30
Nr. Obsługujemy konfigurację vBET, nie vBSEO.

tavenger5
09-05-14, 02:18
Nr. Obsługujemy konfigurację vBET, nie vBSEO.

tak, wiem, ale to ustawienie w vbSEO powoduje vBET kończy się niepowodzeniem w przypadku :)

Marcin Kalak
10-05-14, 10:52
Są linki z "pojawią się na stronie? Czy to jest przyczyną problemu, należy wprowadzić "ręcznie?
Możesz spróbować wstawić regułę AdminCP -> vBSEO -> Panel sterowania - > ogólne Setings -> wymiana znaków.

tavenger5
12-05-14, 19:58
Zastąpienie znaków nie dziala chyba usunąć/Zamień nie angielskich znaków w adresach URL znajduje się na. Jeśli jest włączony naturalnie nie angielskich znaków są następnie usuwane/zamieniany

Marcin Kalak
13-05-14, 16:10
Czy próbowałeś dodać reguły do Definiowanie niestandardowych znaków rezerwowych w AdminCP -> vBSEO -> Panel sterowania - > ogólne Setings -> wymiana znak?

Są linki z "pojawią się na stronie? Czy to jest przyczyną problemu, należy wprowadzić "ręcznie?

tavenger5
14-05-14, 15:42
tak ja dodatkowy ten reguła: "& #039;"= >'' ale nie ma wpływu. Próbowałem też zmiana "Wyłączyć"urlencoding"w adresach URL?", ale to nie działa poprawnie.

Tylko dlatego, że zauważyłem, że to jest, bo Google jak zakodowany adres URL i zmienić kodowanie znaków. W przykładzie powyżej % 27 został zmieniony na "a następnie Google indeksuje różne języki" w adresie URL. Ale w tym przypadku URL są odcięcia. Jeśli zmienisz 27% do "ręcznie nie przekierowuje do % 27.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:20
Podobać się posyłać mi PM szczegóły dostępu do Admin CP i vBSEO. Będzie sprawdzić, co się dzieje tam :)

Marcin Kalak
19-05-14, 08:30
Nie masz wykonane dwa kroki z instrukcji:
Kolei wyłączyć opcję SEO funkcje -> -> dynamiczny META Tagi "Zastąpić zawartość META słów"?
Kolei wyłączyć opcję innych akcesoriów -> oczyszczanie kodu HTML -> "Oczyszczanie kodu HTML"
Po raz pierwszy czynić tych kroki.

Marcin Kalak
28-05-14, 08:46
Brak odpowiedzi - uznała problem zniknął. Jeśli nie proszę pisać tutaj.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1