PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Nie pliku wejściowego określony



schan
20-02-14, 20:46
Hi,

Ja jestem dostawanie ten przekaz za każdym razem próbuję przeglądać forum. Kiedyś .htaccess, który został dostarczony z instrukcjami Instalatora. Używam vBulletin przyjazne url zaawansowane. Mogę wysłać kopię mojego .htaccess, jeśli chcesz. Jakieś pomysły dlaczego routingu nie działa? Wyłączę vBET, wszystko działa dobrze. Podczas korzystania z języka angielskiego, wszystko działa dobrze.

Dzięki,
-Schan

Marcin Kalak
21-02-14, 13:10
Podobać się Pan posyłać mi link do strony gdzie jest problem.

schan
24-02-14, 23:57
To jest na miejscu i jest chroniony za pomocą pliku .htaccess. Pozwól mi utworzyć konto tymczasowe dla Ciebie. Może I PM to do Ciebie?

schan
25-02-14, 00:20
Hej Marcin,

Tutaj jest trochę więcej info, że dowiedziałem się. Można wyświetlić wątki i posty ustawienie "Przyjazne adresy URL" do podstawowych. Jeśli jest zestaw zaawansowanych, to nie działa. Czy możesz wyjaśnić dlaczego? Również po przełączeniu język z mojego profilu, to przekierowuje mnie, ale język nie zmienia, ponieważ kod języka w adresie url jest nadal istnieje. Myślałem, że zajmie to swoje funkcje. Jest to błąd, czy muszę dbać o ten sam?

Dzięki,
-Schan

schan
26-02-14, 10:23
Hi,

Tylko sprawdzanie wobec zobaczyć jeśli tu jest uaktualnić.

Dzięki,
Schan

Marcin Kalak
26-02-14, 12:16
Nie mogę się zalogować. Ty mnie posłał prawidłowe dane?

schan
27-02-14, 03:32
Teraz wszystko działa. Nie można już rozwiązać problem. Dzięki.

Marcin Kalak
27-02-14, 10:46
Cieszę się, że możesz rozwiązać problem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations