PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany PHP Przestroga na wszystkich stronach



tavenger5
19-02-14, 19:38
Coraz to na wszystko z mojej strony. Korzystasz z najnowszej wersji.

Ostrzeżenie: Invalid argument dostarczane do Foreach (/home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php na linii 734) in

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Proszę mi dać link do wydania. Podobać się posyłać mi PM szczegóły dostępu do Admin CP i FTP. Będzie sprawdzić, co się dzieje tam :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Nie mają dostępu do FTP.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Szybkie rozwiązanie tego problemu:

Otwórz plik includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Znajdź:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Zastąpić go do:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Ten szybki utrwalić zostaną dodane w następnej wersji.

tavenger5
28-02-14, 17:42
Dziêki, ów pracowa³.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Zaktualizowałem do najnowszej wersji vBET. Musiałem ponownie zastosować tę poprawkę, jednak teraz jest to przedstawienie na wszystkich stronach Gości bez względu na to, co.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Nie widzę problemu na swojej stronie internetowej.
Najnowsza wersja vBET jest 4.7.2. Twoja wersja jest 4.7.1. Możesz zrobić downgrade?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Tak, ja degradowa³ po widziałem to, ale wygląda na to, że to się dzieje w 4.7.1 również. Tylko się dzieje, gdy nie ma dostawcy tłumaczenia są dostępne (Google jest oznaczony jako dostępny w moim przypadku, ale nie mam klucza API dla nich). W takim przypadku wątki są również nie tłumaczony.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Jeśli nie masz klucz Google, a następnie powinny być automatycznie wyłączane. Można ręcznie wyłączyć Google w AdminCP -> vBET -> dostępność dostawców tłumaczeń. Proszę dać mi znać, jeśli Google włączyć automatycznie w AdminCP -> vBET -> dostępność dostawców tłumaczeń.
Proszę dać mi znać, jeśli to rozwiązuje problemy.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Jeśli nie masz klucz Google, a następnie powinny być automatycznie wyłączane. Można ręcznie wyłączyć Google w AdminCP -> vBET -> dostępność dostawców tłumaczeń. Proszę dać mi znać, jeśli Google włączyć automatycznie w AdminCP -> vBET -> dostępność dostawców tłumaczeń.
Proszę dać mi znać, jeśli to rozwiązuje problemy.

Rzeczywiście wydaje się, że się myliłem. Mimo, że Google jest teraz przebywa poza po ustawieniu go ręcznie, nadal pojawia się błąd. Jednak nie wydaje się cały czas. Nie mogę znaleźć wzór. Naturalnie, to idzie daleko, gdy "Dodaj alternatywny tag" jest wyłączona.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Nie widzę problemu. Nie można odtworzyć problem, jeśli nie wiem, kiedy się pojawia.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1