PDA

Zobacz pełną wersję: Już Stan Język zintegrowany z systemem zawiadomienia o BB



StarBuG
09-02-10, 20:55
Cześć

Mam ogromny problem.

Używam powitanie witać moich gości i wprowadzenie ich do idei mojego forum.

Jednakże, ten komunikat jest zawsze w języku niemieckim, ponieważ odbywa się za pomocą BB Zawiadomienia systemu (i to obraz dla celów SEO)

Byłoby super, że dodatkowe opcje stanu w systemie powiadamiania.

EG:
- Użytkownik nie jest przeglądanie forum [LANGUAGE]
- Użytkownik przegląda forum w [LANGUAGE]

To także ogłoszeń informacyjnych o automatyczne tłumaczenie możliwe.
Byłoby to dla mnie bardzo ważne i może inni też.

Jeśli ktoś ma obejść, aby uzyskać stan język obecny system powiadomienia proszę dać mi teraz.

StarBuG

vBET
10-02-10, 14:37
Jeśli korzystasz z jasnego systemu powiadomienia BB powinno być przetłumaczone (lub piszemy o 2 różne rzeczy). Jeśli używasz BB notive systemu wzmocnione przez vBSEO - to zauważy, nie są czyste HTML, ale brane są pod JavaScript vBSEO - dlatego te nie są tłumaczone. W tym przypadku wystarczy przejść do vBET opcje Misc i włącz "Tłumacz wiadomości vBSEO w JavaScript". Wtedy będzie tłumaczone.

Prosimy o podanie nam informacji nie jest rozwiązanie. Jeśli nie proszę pisać więcej o systemie BB wypowiedzenia, który piszesz - zwłaszcza tam, gdzie w Admin CP możemy go znaleźć.

StarBuG
10-02-10, 17:58
Ta rozwiązać mój problem, jednak idea jest wciąż dobra.

Pamiętaj, pytałem tutaj w jaki sposób można wyświetlić komunikat dla gości, którzy odwiedzają mojego forum w przetłumaczone języka?

Opcje te powiadomienia, pozwoliłoby, aby wyświetlić wiadomość do nich, a nie do osób, które używają języka ojczystego.

Nie jest urgend ale nadal będzie fajnym dodatkiem.

Obecnie wyświetlane powyżej wiadomość poprzez warunkowe sztywno do mojego szablonu.

StarBuG

vBET
11-02-10, 20:36
Rozwiązaniem jest jak masz teraz. Wystarczy dodać w szablonie, jeśli część z kontroli stanu nie param ustawiony jest język.

Zbadamy systemu wiadomości BB i sprawdzić możliwości wykorzystania tego komunikatu, który będzie wyświetlany tylko na stronie przetłumaczone przez Admin CP - jak rozumiem to, co chcesz. To jest?

StarBuG
11-02-10, 23:35
rozwijanej warunki jak inni w systemie np. wypowiedzenia jest członkiem [Grupy]

2 warunki:
- Użytkownik nie jest przeglądanie forum [LANGUAGE] (rozwijanego dla wszystkich aktywnych langauges)
- Użytkownik przegląda forum w [LANGUAGE]

kamilkurczak
30-12-10, 16:13
mamy już nowy Grupy użytkownik należy do opcji grupy użytkowników w systemie powiadamiania. (Językach Grup)
2 nowe opcje:
1.User należy do grupy użytkowników: [jego domyślny język]
2.User nie należy do grupy użytkowników: [jego domyślny język]

1. wyświetlanie wiadomości tylko dla osób z językiem z opcji
2. nie wyświetlania wiadomości tylko do osób z językiem z opcji.
To będzie w następnej dopuszczeniu.

teraz pracuję na pomysł ..

kamilkurczak
05-01-11, 11:06
rozwijanej warunki jak inni w systemie np. wypowiedzenia jest członkiem [Grupy]

2 warunki:
- Użytkownik nie jest przeglądanie forum [LANGUAGE] (rozwijanego dla wszystkich aktywnych langauges)
- Użytkownik przegląda forum w [LANGUAGE]

Już zrobione .. zostaną uwzględnione w następnym wydania:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations