PDA

Zobacz pełną wersję: Problem CMPS i domyślny język



vidal
19-01-10, 08:00
Witam,

Im przy użyciu CMPS czas i mój domyślny język angielski. Ale mój phpBB używać malajski.

Moje pytanie. Czy CMPS vBET wsparcia? i jest to pierwszy język domyślny czas będą takie same i po klikamy innym języku to będzie wykonać?

Dzięki.

vBET
19-01-10, 20:42
CMPS jest oddzielny mod i w tej chwili vBET może współpracować z nim, ale oficjalnie nie obsługuje. Jak wiemy od naszych użytkowników strony są przetłumaczone i jest jeden problem z tytułów postów napisanych w innych językach, ale nie jest nieoficjalny poprawkę do tego (patrz tutaj szczegóły: vBET i CMPS

Nie jestem pewien, że ta odpowiedź dotyczy pytania, dlatego zachęcamy do zadawania więcej, jeśli musisz wiedzieć:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1