PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Wyrzucony z google?



tavenger5
18-01-10, 17:39
Byłem problemy z procesów apache tkwi w stanie działać po uaktualnieniu ostatniej nocy. W tej chwili nie mogę niczego tłumaczyć. I nawet nie próbował wracać do 3.2.2. Procesy po prostu siedzieć, dopóki nie dostanę 504 błąd timeout bramki.

Czy to możliwe, Google zabronione przez IP? Jeśli tak jak ja mogę wiedzieć?

Wszystko działa dobrze dopóki moja cache został oczyszczony z aktualizacja: (

tavenger5
18-01-10, 18:15
Znaleziono odpowiedź: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Problem polega na moim serwerze jest tylko dając odpowiedź "504 bramki timeout". Inne niż, że widzę wiele, wiele procesów apache w (roboczych) W stwierdzić, że nie język URL. Żadne dane nie są wprowadzone do pamięci podręcznej. : (

tavenger5
18-01-10, 18:57
Dobra - myślę, że się zastanowiłem. Somewhere I całkowicie pominięte. Mój firewall!
Mam już wiadomo, że 1.000 wniosków min to już wywołał stan, w firewallu. W wyniku mojego serwera zablokowany Google z wyników wraca! DOH!

Myślę, że wszystko działa dobrze teraz.

vBET
19-01-10, 20:22
Wielki usłyszeć:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1