PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Nie tłumaczenie



Jncocontrol
28-05-12, 08:49
Hej podczas sprawdzania i zobacz, czy tłumaczenia działa po prawej, nie działa (jeśli który ma sens)

Na przykład, klikać na japońskiej tłumaczenia, jest nie są pokazywane w górę w znaki japońskie, zamiast na mojej stronie ona mówi "<website> (japoński)".

Jeśli i 'm nadal nie ma sensu, Oto moja strona ze znakami japońskimi: gier jedności (japoński) (http://vgunity.com/forum/forum.php?language=ja)

EDYCJA: teraz go nie wyświetla żadnych znaków na wszystkich, a kiedy widzę jedną z moich wątku, to wciąż nie tłumaczenia.

I 'm useing Microsoft przypadku go oznacza w zasadzie.

Jncocontrol
29-05-12, 06:42
BTW I got to po zainstalowaniu VBET
parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, object given in [path]/includes/adminfunctions_plugin.php(1174) : eval()'d code on line 10

Jncocontrol
29-05-12, 07:03
I got it do pracy, znaleźć tego stanowiska, a pomógł mi: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2629-not-translating-pages-completely-vbulletin-4-1-8-a-2.html#post12100

Jncocontrol
29-05-12, 07:05
Mam teraz nowy problem. (i 'm sorry, że i zachować coming po mogę rozwiązać coś)

Teraz w innym języku, spróbuj i zaksięgować coś, nie mogę niczego wpisywać. Jest tak, jak polu is gone. Jeśli który ma sens.

EDYCJA: już testowałem to na kilka języków, w zakresie, w jakim można tell it tylko efekt wydaje się wpływ, japoński i koreański. Został również testowałem jej języka chińskiego, grecki, arabski, fiński, hiszpański Tajwanu, Tajlandii i Wietnam, ponownie, tak dalece, jak mogę stwierdzić, że ma wpływ tylko na języku japońskim i koreańskim.

r.dziadusz
30-05-12, 23:41
Może użytkownik prosze pokażcie mi dokładny adres url gdzie nie zadziałało?

Jncocontrol
31-05-12, 01:04
(日本语) 3 または 4 です か? (Http://vgunity.com/forum/f17/3-4-a-97/?language=ja)

Ponownie jeśli ma sensu, w langauges japońskich i koreańskich, nie można niczego wpisywać w polu Księguj, jest tak, jak jest ono jeszcze niedostępne.


EDIT: Jeszcze lepiej, Oto obraz ... z Google Chrome tłumaczenia:. http://i.imgur.com/6emRf.png

EDIT2: Hey, R.dziadusz także, vBET rozsądek nie było na prawie tydzień, że mogę wysłać PM dotyczące integrujący VBSEO z vBET?

r.dziadusz
31-05-12, 13:59
Proszę PM dostępu szczegóły I będzie zintegrować go.
Jak można zobaczyć, tłumaczenia są wykonywane prawidłowo. Może użytkownik Utwórz i PM dostępu szczegóły dla mnie do chceck go?

Ponadto, po prostu upewnij się 100%. Na strony czarownica japoński adn koreański języków nie jest możliwe do księgowania?

Jncocontrol
01-06-12, 00:03
Proszę PM dostępu szczegóły I będzie zintegrować go.
Jak można zobaczyć, tłumaczenia są wykonywane prawidłowo. Może użytkownik Utwórz i PM dostępu szczegóły dla mnie do chceck go?

Ponadto, po prostu upewnij się 100%. Na strony czarownica japoński adn koreański języków nie jest możliwe do księgowania?

Jakie kinda dostępu potrzebujesz dziadusz?
obraz, który i księgowane została przetłumaczona z Google chrome, tak i nie excatly podjąć, że przyznana.

Wszystkie strony, a zarówno japońskich i koreańskich i 'm nie można wykonać żadnych kinda księgowania, ogłoszenie nie pojawia się podczas spróbuj i zaksięgować w tych językach.

r.dziadusz
01-06-12, 21:57
Wszystkie dostęp, ftp, admincp i jeśli chcesz, aby Intagration proszę PM również przepustkę vbseo.
Możesz problem nie jest wspólne, należy sprawdzić i ustawić niektóre dzienniki

Jncocontrol
02-06-12, 06:13
Wysłany zostanie tego PM

vBET
05-06-12, 16:50
Cześć. Jak widzę masz vBulletin 4.2 - vBET nie był jeszcze testowany na 4,2. Inny nasz klient wysłać do nas wiadomość, że po vBulletin aktualizacji do 4,2 on również miał problemy z tłumaczeniami. Więc najprawdopodobniej jest to problem ze zgodnością. Będziemy sprawdzać go i zrobimy nową wersję z vBET rozszerzone o vBulletin 4.2 :)

r.dziadusz
06-06-12, 23:53
Zrobiłem edytować pliki htaccess i config, teraz tłumaczenie pracują -. Proszę potwierdzić to, o dissapearing skrzynka pocztowa wciąż obróbce

Jncocontrol
06-06-12, 23:59
Obecnie działa.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1