PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Użytkownicy będą przekierowywane Hiszpański Tłumacz



Kolbi
14-01-10, 13:06
Witam, mam następujący problem i pomimo że mam użytkownika z Hiszpanii, który mówi po niemiecku. Dlatego, że chce patrzeć na forum w języku niemieckim, nie hiszpański (wybrałem przekierowanie do vBET userLanguage wzmocniony) w zakresie kontroli ma on domyślny język ustawiony na niemiecki. Ale wciąż jest na hiszpańskim, a nie przekazane tłumaczenie?

vBET
14-01-10, 13:53
Kiedy zmuszeni przekierowania na to jest dokonane przed użytkownika jest zaznaczone - to dlatego, że pracuje dla pierwszego wniosku - zanim użytkownik jest zalogowany nie jesteśmy w stanie zobaczyć domyślny język użytkownika, jeśli użytkownik nie jest zalogowany jeszcze, bo zachowuje się jak gości czasu.

Wymuszone przekierowanie działa według ustawień przeglądarki użytkownika. Więc można wyłączyć zmuszeni przekierowania lub poprosić użytkownika, aby zmienić ustawienia języka przeglądarki. Również przekierowanie odbywa się tylko na początku - po pierwszym użytkownika życzenie iść tam, gdzie chce.

To nie jest błąd - po prostu działa ten sposób.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1