PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Tylko tłumaczenia dla Gości



DirtRider
26-03-12, 05:18
Obecnie Moje forum jest tylko tłumaczenia dla gości: pomylić: When I look at Moje Admin PK "vBET dostępność dostawców tłumaczenie" to pokazuje, że żadna z nich nie są dostępne. Prawo teraz Twoja w nie Google aktywowany as I am nadal nie wiesz, jaki kosztów prowadzenia tego przychodził by miesięcznie.

r.dziadusz
11-04-12, 17:49
Zostały odpowiedzi na to pytanie:

lotu obecnie mają nie mam Google aktywowany as I am nadal nie wiesz, jaki kosztów prowadzenia tego przychodził by miesięcznie
w sieci innego wątku.
O pierwsze pytanie, które we talk about it PM i innych wątków możesz opisać go jako rozwiązany

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1