PDA

Zobacz pełną wersję: vBulletin wersji 4.1.10



DirtRider
20-03-12, 18:30
I 'm myślenie o tym mod, ale po prostu chcesz uwzglêdniæ nastêpuj¹ce

1. Jest to misji do zainstalowania I mieli pewne doświadczenie w instalowaniu mody, ale tak naprawdę nie lubię konieczności ręcznej edycji kodu.
2. Wymienione, że usługi darmowe mają ograniczenia jak to działa?
3. Jaki jest koszt czy możemy być spojrzenie na z płatnego tłumaczeń?
4. Czy nad moim skór z PurevB.com

Myślę że dotyczących teraz;)

r.dziadusz
21-03-12, 19:32
Cześć
1) Dysponujemy pełną montaż usługi descibed na naszym forum, jeśli jest to nie wszystko, co będę chętnie pomogą ci, również może mieć ona wykonywana przez:) skupu "Usługa integracji/instlation"
2) Generaly po kilka znaków, dostawca tłumaczeń nie wytwarza tłumaczenie już w tym dniu, ale od następnego dnia zostanie uaktywniony ponownie:)
3) Można ustawić własne limity tak koszty zależą tylko użytkownik:) - również z naszych następnej wersji, które można wykonywać tłumaczeń ręcznie dla wolna!
4) vBET będzie działać na każdy skóry na vBulletin forum

Zapraszamy do zadawania dalszych pytań, będę pomogą wam

DirtRider
22-03-12, 04:09
Również I już zakupionego produktu i zainstalowany, ale myślę, będzie konieczne kupienie usług integracji/instlation ale nie widzą, gdy trzeba zrobić to teraz

DirtRider
22-03-12, 04:11
PS wysyłać pocztę, ale odpowiedź nie tak daleko i może użytkownik proszę take off nowela moderowania na moje stanowisko

r.dziadusz
22-03-12, 18:16
Cześć
Tutaj jest adres url: http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations
Również I pozwalała na księgując bez wypłacaną

DirtRider
22-03-12, 18:20
Przycisk OK dzięki możemy będzie się zakup tej usługi wkrótce;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1