PDA

Zobacz pełną wersję: Kolor tekstu?



Taurus
03-02-12, 05:07
Gdzie można I należy zmienić kolor tekstu w menu rozwijanym flagi? Na niektóre z moich karnacji jest zupełnie nieczytelny. Patrz załączony:

http://creativx.net/Forums/imagehosting/34f2b5d50e0cf3.jpg

r.dziadusz
03-02-12, 17:58
Będzie on prawdopodobnie konieczne pewnych zmian w kodzie. Będzie Sprawdź, na nim i I will give you niektóre więcej clue jutro

Taurus
04-02-12, 06:32
OK dzięki, I będzie sprawdzać regularnie.

r.dziadusz
04-02-12, 15:01
Czy mogę znaleźć go:
Aby ustawić kolor tego menu rozwijanego trzeba edycji pliku:
głównym forum - > obejmuje - > vbenterprisetranslator_functions_url.php

i edytowanie wiersza:


$menu .= '<td class="vbmenu_option"><a rel="novbseo" style="color: black;" ';


Zmień wartość koloru:

W przykładzie, jeśli chcesz mieć zielono:


$menu .= '<td class="vbmenu_option"><a rel="novbseo" style="color: green;" ';

Taurus
04-02-12, 15:37
Mam około 20 różne karnacje na moje forum. Tak ze niniejszego Edycja zmieni kolor globalny na wszystkich skórek. Że nie wykona. Potrzebuję można zmienić kolor tekstu dla różnych forum karnacji. Dziękujemy.

r.dziadusz
05-02-12, 00:12
Już teraz możemy nie obsługują dinamically Zmienianie koloru tekstu w menu rozwijane, jest wartość ustalony w naszych skryptu. I będzie ask Michał czy będzie można edytować w naszych następnego wydania

Taurus
05-02-12, 04:34
Już teraz możemy nie obsługują dinamically Zmienianie koloru tekstu w menu rozwijane, jest wartość ustalony w naszych skryptu. I będzie ask Michał czy będzie można edytować w naszych następnego wydania

I już ustala go samodzielnie dzięki. I dodaje tylko kod stylevars w tej części, który dał mi. Tak ściąga z Stylevars. Który działa znacznie lepiej dla każdego skóry używa różnych kolorów. Dziękujemy.

sergarch
15-02-12, 12:44
I już ustala go samodzielnie dzięki. I dodaje tylko kod stylevars w tej części, który dał mi. Tak ściąga z Stylevars. Który działa znacznie lepiej dla każdego skóry używa różnych kolorów. Dziękujemy.

Hello!

Można podzielać rozwiązania dla innych, proszę?

Dziękujemy!

:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1