PDA

Zobacz pełną wersję: Otwarte Wszystkie tłumaczenia przestał działać - wszystkie wątki są puste, po kliknięciu flagi



myandy99
30-10-11, 06:31
Nie mogę wprowadzać żadnych zmian. I 'm on vBulletin 3.6.8 z vBET3.4.1.

Zmieniły się Google API jego tłumaczenie czy cos?

myandy99
30-10-11, 06:45
Po prostu uaktualnieniu do vBET 3.5.2 teraz moja strona tłumaczenie jest całkowicie puste. Co jestem brakuje?

myandy99
30-10-11, 07:17
Ok. I got to bieżące googletest.php. Wygląda tak, jak I 'm zawieszone przez Google

Badanie rozruchu tłumaczenia dla interfejsu API Google v1
Wynik testu: {"responseData": null, "responseDetails": "Podejrzenie Warunki nadużycie usług Zapoznaj http://code.google.com/apis/errors.", "ResponseStatus": 403}
Błąd testu:
Czas połączenia (ms): 566.118164062

myandy99
30-10-11, 07:21
Moje badania Microsoft API wydaje się dobre. Nie moje vBET nadal tłumaczenia z Microsoft API?

Począwszy tłumaczenie testu MS
Wynik badania:  "Hello"
Błąd testu:
Czas połączenia (ms): 492.813964844

r.dziadusz
30-10-11, 09:10
Hi,
Tak może jednak badania, które możesz może być mylące, becouse przetestować tłumaczenie tylko w jednej sekundy
Proszę może sprawdzania:
-Czy możesz ustawić
admincp - > vBET - > tłumaczenie dostawców - > wykorzystania Google tylko: nr
-Czy można zaktualizować = ponownie przekazać folderu przekazywania - raz - > vbet_translation_options nie proszę skorzystać

myandy99
30-10-11, 18:46
Tak czy ' Użyj Google tylko: nr "i wysłać folderu vbet_translation_options.

Teraz kliknięcie flagę, otrzymuję następujący komunikat o błędzie:

Błąd krytyczny: zadzwonić do niezdefiniowanej funkcji save_settings() w /home/smera/public_html/forums/includes/vbenterprisetranslator_class_translator.php wierszu 28

Pamiętam niejasno, że ja rozpocząłem, uzyskiwanie powyżej błąd po I wprowadziło niektóre zmiany w oparciu o zalecenie FAQ dotyczące wydajności. Feel like może być związana z pamięci podręcznej lub coś

r.dziadusz
31-10-11, 09:36
Usunąć/edycji wszystkie pliki, (inne niż z przeznaczeniem do vbseo integracji)
Może pan opowiedzieć me odbywała się jakie kroki (FAQ wydajności wskazówka)?
Jeśli nie pamiętasz, że wszelkie tego proszę PM me szczegółowe dostępu będzie sprawdzić go na serwerze

myandy99
31-10-11, 16:37
Pamiętam pewno problem wystąpił po zmieniam pamięci podręcznej z brak, aby coś. Ale nawet, jeśli zostały zmienione pamięci podręcznej Wróć do 'Brak' problem nadal istnieje obecnie

I nie Usuń/Edytuj wszystkie pliki, (inne niż z przeznaczeniem do vbseo integracji)

myandy99
01-11-11, 14:11
Linia kodu, w którym występuje błąd krytyczny wydaje się być poniżej. Czy można uzyskać niektóre odpowiedzi?


save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

r.dziadusz
02-11-11, 12:21
Możesz błąd pojawia się becouse system nie może znaleźć funkcji save_settings, która jest funkcją vBulletin i powinny być w adminfunctions_options.php już teraz nie wiem, dlaczego nie można go znaleźć, prosimy o reconsider reupload wszystkich plików vBet, lub proszę PM me dostępu szczegóły i będzie go sprawdzić.
Istnieje prawie możliwość, ten błąd został znacznej zmieniając wartość pamięci podręcznej

myandy99
02-11-11, 13:50
Ok. Wydaje mi się to prawdopodobnie Dlaczego: My adminfunctions_options.php nie ma save_settings, ponieważ I 'm on vBulletin 3.6.8. vBulletin 3.8.x miałoby ono.

vBET pracował dla mnie przed, gdy byłem vBET 3.4.1, który nie korzysta z save_settings.

Obecnie, gdy uaktualnię go do vBET 3.5.2 i używam problem z save_settings.

Tak jak myślisz że powinniśmy zrobić?

r.dziadusz
02-11-11, 14:20
Aktualizowanie vBulletin do najnowszej wersji (3.8.7) może rozwiązać go

myandy99
03-11-11, 13:19
Moje vBulletin jest wysoce dostosowane i zintegrowany z innym oprogramowaniem. Uaktualnianie vBulletin nie jest opcją.

Czy istnieje jakikolwiek inny sposób, aby vBET pracy dla mnie?

vBET
03-11-11, 14:40
Tak. Konieczność zmiany wykonane kodu i zmienić wywołania z save_settings innych funkcji/kod, który będzie Zapisz ustawienie. vBulletin 3.6 nie jest oficjalnie obsługiwane, ale możemy go urzędnika w następnym wydaniu (jeśli sprawdzanie działa istnieje). Tak będzie sprawdzamy, jak w tym starą wersję vBulletin zapisuje ustawienia i podamy możesz wskazówki kodu zmiany. Dopóki następnie - po prostu należy wyłączyć vBET.

vBET
03-11-11, 15:24
NIE jest to rozwiązanie TESTED. Sprawdź go i upewnij się, czy to pomaga. Jeśli tak firma będzie umieścić je w następnej wersji. Nie możemy test, ponieważ nie popieramy oficjalnie tak stara wersja vBulletin i nie mamy testowania forum to jeden.

Quick Fix:
1. Otwórz plik / includes / vbenterprisetranslator_class_translator.php
2. Znajdź:


save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

3. Zamień na:


if (function_exists('save_settings')) {
save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));
} else {
global $vbulletin;
$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "setting
SET value = '" . $vbulletin->db->escape_string($availability) . "'
WHERE varname = '" . $vbulletin->db->escape_string('vbet_provider_availability_'.$provider) . "'
");
build_options();
}

myandy99
05-11-11, 04:32
Dziękujemy. Do zmiany błędu nie działa, ale nie tłumaczyć już. Niezależnie od ich bandery języka go kliknąć nadal wyświetlany jest angielski

vBET
05-11-11, 15:10
Nie jest z powodu tej zmiany. Jest to spowodowane osiągną swoje limity w tłumaczeniu dostawców.
Proszę przeczytać więcej informacji: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-3.html#post10876

myandy99
05-11-11, 19:23
W którym to przypadku I będzie po prostu czekać na Google lub Microsoft przetrwali znów dostępny? Lub zakupu Google Translate API 2?

r.dziadusz
06-11-11, 11:17
vBET zostanie automatycznie zaznaczona co API jest dostępna w co 10 minut, a przełącznik, również jeśli wiesz nie dotarła do Twojego limitów - f.e. już tłumaczone tylko jedną stronę i nikt inny nie był na forum możesz napisać do firmy microsoft - mtcont@microsoft.com, może wydaje się becouse błąd wewnętrzny firmy Microsoft, ale prawdopodobnie masz tylko normaly osiągnął swoje limity
Również należy pamiętać że vBET obsługuje interfejs API Google (zapłacenia) tłumaczenia v2 i analiz, Nowy interfejs api: Apertium (kliknij przycisk Więcej informacji (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/2543-apertium-another-translation-api-will-supported-vbet.html#post11064))

r.dziadusz
08-11-11, 21:21
Czy nadal chcesz uzyskać pomoc w tej sprawie? Jeśli nie będzie po oznaczeniu go rozwiązać, na każde inne zagadnienie Proszę otworzyć nowy wątek

myandy99
10-11-11, 02:38
można udzielić niektórych instrukcji na testowanie Apertium?

r.dziadusz
10-11-11, 23:27
już teraz możemy się badania Apertium, będzie on używany w następnym wydaniu vBET

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1