PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Odpowiedź z do blokowania apostrofów przestał działać



techanalyst
11-10-11, 20:55
Bez błędów I Apache dzienniki, błąd dostępu do lub w inny sposób

Odpowiedź z do blokowania apostrofów, youll patrz: Oferta i po zapisaniu w celu zaksięgowania oferty is gone, po wyłączeniu VBet wszystko przepracowanych

vBET
11-10-11, 21:04
Powiedz dokładnie, jak reprodukcji.
-W jaki sposób nie ma odpowiedzi (szybkie lub zaawansowane lub problem dotyczy stoisko)?
-Robi się stać dla każdego komunikatu lub niektórych specyficznych dla (proszę podać adres URL do dokładnego mogłeś możemy poznać go po wysłaniu odpowiedzi z oferty)? (w tym momencie potrzebujemy niektórej zawartości, którą wiemy, że przerwy na użytkownika forum)
-Czy zdarza, gdy użytkownik odpowiedzi na przetłumaczoną stronę lub na nie przetłumaczone strony lub booth?

Możemy najpierw spróbować odtworzyć na naszym forum badań (tutaj mamy zaktualizowały jeszcze do vBulletin 4.1.7 nadal sprawdzamy go na naszej instancji badania).

techanalyst
11-10-11, 21:07
Po prostu kliknij przycisk Ogłoś, odpowiedzi z oferty, youll jest widoczny, a następnie po zaksięgowaniu jej, nie, żadne specjalne

1.) Kliknij odpowiedź z do blokowania apostrofów
Zapisz 2.)
3.) jedyna odpowiedź zostanie zapisana, oferta jest gone

Wyłączone połowę wtyczki myślimy że inne bez zmian, wyłączone VBet i belki pracował

vBET
11-10-11, 21:17
Proszę odpowiedzieć na pytania tak będziemy mogli go dokładnie w taki sam na naszym forum badań. Będzie to zaoszczędzić wysłanie nam dostępu szczegółów, gdy będziemy mogli odtworzyć na naszym forum badań. W tym momencie odpowiedział tylko do 1 pytania 3.

techanalyst
11-10-11, 21:19
Powiedz dokładnie, jak reprodukcji.
-W jaki sposób nie ma odpowiedzi (szybkie lub zaawansowane lub problem dotyczy stoisko)?
-Robi się stać dla każdego komunikatu lub niektórych specyficznych dla (proszę podać adres URL do dokładnego mogłeś możemy poznać go po wysłaniu odpowiedzi z oferty)? (w tym momencie potrzebujemy niektórej zawartości, którą wiemy, że przerwy na użytkownika forum)
-Czy zdarza, gdy użytkownik odpowiedzi na przetłumaczoną stronę lub na nie przetłumaczone strony lub booth?

Możemy najpierw spróbować odtworzyć na naszym forum badań (tutaj mamy zaktualizowały jeszcze do vBulletin 4.1.7 nadal sprawdzamy go na naszej instancji badania).

1.) Albo lub
2.) I musiała wyłączyć VBet na moim forum, co powoduje wiele problemów: P po prostu tam umieszczone existing oferty
3.) Dla jednego tłumaczenia nie działało, ale z ustawionym językiem wynik był taki sam

r.dziadusz
12-10-11, 12:33
Hi ja postarałem się odtworzyć problem thiss Moje forum badań i zawsze, aby wszystkie wiadomości (notowane i odpowiedzi)
Można nam podają informacje - pm i szczegółów przyciskiem sprawdzi ona przeprowadzonych na miejscu

techanalyst
12-10-11, 13:20
Ive utracone ogółem zainteresowanie tym pracy, jego jedyną zostały trzy dni, ale Chora mają zaakceptować utratę 200 +, był powiedziałem żadnej refundacji, należy zaktualizować swój FAQ "Nie refundacji"

Nie może kontynuować obniżyć forów i w przypadku gdy Twoje plugin doesn't work for me (okres), Im nie chce zezwalać na Przejdź na Moje fora, trash go, działało tylko plugin usłyszeć Ciebie powiedzieć "Ours działa kontakt innych" mieszkam withlut tłumacz usług, I niedomiar żywych bez innych wtyczek

Źle pochodzą ponownie, gdy działa sposób potrzebna do czasu usunięcia moją nazwę użytkownika, konto i wszystko proszę, sposobem Im zirytował

vBET
12-10-11, 14:02
Hi. Nie musimy zaktualizować FAQ nie jest FAQ - całej polityki jest opisany w umowy licencyjnej, która została zaakceptowana. Nie rozumiem, że straciłeś 200 + - nie wiadomo dokładnie co zrobić masz na myśli, ale vBET nie awarii sieci forum, którego jest funkcjonalny i było decyzji można rozpocząć pracę na forum rzeczywistego. Najbardziej się klienci nie mają problemów z vBET sobie, który ma wysokiej jakości (w tym momencie, których brak jakichkolwiek sprawozdania błędów, który jest otwarty). Nie jesteśmy zdolni, jaka jest przyczyna problemu bez dostępu do sieci forum - nie jest ona odtwarzalne na naszym forum badań. Proszę Uwaga Każdy ma inny zestaw wtyczek i prawdopodobnie jest kilka konflikt z innymi mod lub po prostu coś jest nie niewłaściwy podczas instalacji/konfiguracji. Oczywiście maybe – vBET błąd, ale nie pragniemy potwierdzić ona, dopóki nie jesteśmy w stanie odtworzyć go na naszej środowiska testowego.

Nikt wyświetli monit o obniżyć swoje forum - jak mogę mieć owiadomooć, że Twój forum działa również w przypadku vBET jest włączony i twierdzą, że tylko ma problem z oferty, która nie została zweryfikowana, ale tak nie wiemy to błąd vBET lub nie. Zgodnie z opisem samodzielnie w innych wtyczek wątek jest pracy dla Ciebie:) Zostało potwierdzone przez użytkownika. Dlatego prosimy nie zapisywać fałszywe oświadczenia-, działa vBET i tłumaczeń od dostawców tłumaczenia są wyświetlane na użytkownika forum. Było to potwierdza przez użytkownika i nasi pracownicy (mnie osobiście). Wiemy, że są sfrustrowani, ponieważ nie lubisz sposób integracji z vbseo - nadal proszę kij do zdania, które są prawdziwe. Potwierdza się przez to vBET pracuje na użytkownika forum.

Dzisiaj/jutro Radek zaktualizuje to bardzo forum do vBulletin 4.1.7 — Zapraszamy do próby odtworzenia problemu tutaj. Jeśli będziesz e nie można zrobić to też będziemy musieli uzyskać dane dostępu do pracy z problemu, ponieważ będzie to oznaczało, że problem jest związany nie vBET, ale do określonego środowiska (Konfiguracja, innych wtyczek, możliwe Niewłaściwa instalacja). Również nie Spróbuj przewidzieć przyszłości — nie. Czym prosimy tylko kij do ogłaszania zamiast pisania fantasy o co będzie - przynosi nam nigdzie. Nikt powiedział o wyłączenie swoje wtyczki — jesteś Histeryczna tutaj lub po prostu trying to make hałasu (co się dzieje na?). Wierzę, że musiał posłuchać czegoś tak, jak przed - być może z zespołu vBulletin, być może z zespołu vbseo, być może gdzie indziej. Ale nie słyszeć go tutaj. Tak Proszę bez dokonywania wątków. Należy trzymać się kwestia - nikt nie zna jaka będzie. W rzeczywistości może poinformujemy o tym coś takiego, ale jak widać w naszej sekcji integracji nam spędzić wielu naszych czasów pomagające użytkownikom z innymi mody i vBET.

Dlatego spróbuj pochodzić po vBulletin 4.1.7 będzie na naszym forum Mrówka do odtworzenia problemu. Już teraz zgodnie z naszej wiedzy go vBET działa prawidłowo na vBulletin 4.1.7 naszych instancji badania. Będzie można sprawdzić go osobiście. Tak działa w sposób nasi użytkownicy potrzebują-działa poprawnie. Będziemy naprawdę szczęśliwy, jeśli znajdziesz błąd w vBET i z Uśmiechu będzie przenieść wątek ten błąd raportowania sekcji-ponieważ będzie oznacza to, że możemy poprawić vBET jedną czas na naszym użytkownikom wysokiej jakości. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do przejść z powrotem i pokazuje nam problemu. Będziemy nie da się rozwiązać coś bez możliwości odtworzenia. Jeśli można odtworzyć tylko na użytkownika forum (nie jednego roszczenia mają ten sam problem i nigdy nie miało miejsca przed coś podobnego) My potrzebujemy twojej forum w celu znalezienia naszych co się dzieje i jest w ogóle wszelkich kwestii.

techanalyst
12-10-11, 14:30
Poszukuję informacji do usunięcia i wszystko bez POWODUJĄC jakichkolwiek problemów na moje bieżącego FORUM Proszę odinstalować EVERY PART of this thing, pliki kodu

ZATRZYMAJ MÓWIENIE KLIENTA, CO SIĘ CHCĄ, IM KLIENTA I POWIEM CI CO CHCĘ

Czy muszę umieszczają to w 52 języki?

vBET
12-10-11, 15:22
Hi - proszę pkt gdzie I told you what you want - nie wiem, co to są odniesienia do i jest już potwierdzone, dokonane zdań bez osłona, więc proszę zapytać, co dokładnie pisania o. To zdanie bardzo wątku "ma" i "klient" znajdują się tylko w blogu ostatni. Już teraz nie wiem, co to są pisze o.

Aby odinstalować proszę:
1. Odinstalować Admin PK
2. Usuń vBET reguły .htaccess jeżeli taki został dodany
3. Usuń wszystkie pliki przekazany do FTP (jest wystarczające dla usunięcia tylko pliki przekazany do obejmuje/xml to wpłynie na menu Administrator PK nawet po jego odinstalowaniu, po prostu mogą przebywać w całości pozostałych)

techanalyst
12-10-11, 15:37
Wyrazy

I po agian - nie trzeba zmienić cały kod wtyczki. Już uzyskała można kilkakrotnie - tak proszę zatrzymania - nigdy nie masz takie informacje i nie jest prawdą. SP proszę zatrzymać, pisanie zdań FAŁSZ.

Ale są prosi mnie do manipulowania kodem VBSEO, co to jest, należy zrobić czy nie muszę zmieniać kod wtyczka?

techanalyst
12-10-11, 15:37
Powiedz, gdzie Im leżącego gdy mówię, użytkownik powiedział mnie do manipulowania kod i nie powiedzieć mnie: P

techanalyst
12-10-11, 15:51
I would have loved zobaczyć tej pracy, ale użytkownik człowiek są sposób trudne do zajmowania się, nie chcę, aby radzić sobie z firmą, która ma nastawienie masz

Wszystko, co znaleźć zip i zabite wyłączyć wszystkie usunięte obejmuje

Mam każdy powód i prawo do refundacji

1.) Jak youve klienta znieważał me brak zatrzymać, mam wiele wtyczek, który nie powodować me problemy
2.) Told me coś, odmówić informacją, to?
3.) Po prostu chcą zajmują można teraz, okres

Istnieją przepisy prawne ochrony klientów z narządzi to Im pytania i mam prawo zażądać, FRUSTRACJI jest również kolega powodu

vBET
12-10-11, 16:06
Wyrazy

I po agian - nie trzeba zmienić cały kod wtyczki. Już uzyskała można kilkakrotnie - tak proszę zatrzymania - nigdy nie masz takie informacje i nie jest prawdą. SP proszę zatrzymać, pisanie zdań FAŁSZ.

Ale są prosi mnie do manipulowania kodem VBSEO, co to jest, należy zrobić czy nie muszę zmieniać kod wtyczka?

Masz + 20 wtyczki. Został poproszony o zmianę kodu w 1. Tak tak został poproszony o zmianę kodu vbseo. I tak - nie jest prawdziwe musiał zmienić kod w swoje wtyczki - napisał fałszywego oświadczenia.

vBET
12-10-11, 16:26
Powiedz, gdzie Im leżącego gdy mówię, użytkownik powiedział mnie do manipulowania kod i nie powiedzieć mnie: P

Nie ma problemu najpierw napisał:

Nie mogę ani będzie dokonać wszystkich tych zmian, również za pomocą wiki krypty, które nie zamierzam zmodyfikować jego kod, to tylko irytujące, gdy przynoszą aktualizację choroby muszą nadal zrobić to samo z 20 + wtyczki możemy po prostu nie można siedzieć i przerwać witryny, aby sprawdzić, czy działa lub nie
Następnie możemy told you nie jest konieczne zmienić kod w wszystkie wtyczki i większość wtyczki nie wymagają, że każdy kod zmienia onr innych integracji. Tak już wiedział, że będzie on nie trzeba zmienić wszystkie wtyczki, nadal możesz napisał fałszywego oświadczenia (prawdopodobnie aby uczynić hałasu, ponieważ użytkownik chciał adk dla refound withour przyczyny):

posiadające wymagać zmienić kod w aplikacji, która działa, nie mam do manipulowania kodu, co się dzieje, gdy mam ktoś uaktualnieniu lub zastosować poprawkę do tego oprogramowania? Trzeba wrócić i wykonaj te kroki, z mojego obecnego wtyczki mam nie musisz wykonywać tej.
Możemy told you ponownie że nie jest wymagane aby zmienić wszystkie wtyczki, ale pisałeś ponownie i did it w sposób bardzo niejasne i vulgar, (czyli dlaczego wiadomość usunięto):

DLA WSZYSTKICH BIEŻĄCYCH WTYCZKI MAM JESZCZE DO MANIPULOWANIA KODU INNYCH WTYCZEK DO NICH DZIAŁAŁO
Więc możemy go - nie został on usunięty prawie. I know w idealnie what you did tak nie spróbuj dokonanie wszelkich pułapek z uśmiechnięte buźki, tylko dlatego, że możemy usunięte wiadomości vulgar. Mamy jego zawartości (I wysłanie go w PM, ponownie go zapisać, w normalny sposób - Pamiętaj...).

Jest użytkownik, który wykonał instrukcji osłona i próba dokonania burzą w szklankę wody do wymuszenia służy do refundacji, gdy nie ma żadnych powodów do refundacji. Proszę się zatrzymać. Zostaną usunięte wszystkie przyszłe fałszywe oświadczenia - mamy nie czas grać w poszukiwanie i ukrywać. Jesteśmy więc teraz obsługę klientów-powiedz potrzebujesz wszelkich informacji dotyczących tego problemu? :)

techanalyst
12-10-11, 16:35
Nie ma problemu najpierw napisał:

Następnie możemy told you nie jest konieczne zmienić kod w wszystkie wtyczki i większość wtyczki nie wymagają, że każdy kod zmienia onr innych integracji. Tak już wiedział, że będzie on nie trzeba zmienić wszystkie wtyczki, nadal możesz napisał fałszywego oświadczenia (prawdopodobnie aby uczynić hałasu, ponieważ użytkownik chciał adk dla refound withour przyczyny):

Możemy told you ponownie że nie jest wymagane aby zmienić wszystkie wtyczki, ale pisałeś ponownie i did it w sposób bardzo niejasne i vulgar, (czyli dlaczego wiadomość usunięto):

Więc możemy go - nie został on usunięty prawie. I know w idealnie what you did tak nie spróbuj dokonanie wszelkich pułapek z uśmiechnięte buźki, tylko dlatego, że możemy usunięte wiadomości vulgar. Mamy jego zawartości (I wysłanie go w PM, ponownie go zapisać, w normalny sposób - Pamiętaj...).

Jest użytkownik, który wykonał instrukcji osłona i próba dokonania burzą w szklankę wody do wymuszenia służy do refundacji, gdy nie ma żadnych powodów do refundacji. Proszę się zatrzymać. Zostaną usunięte wszystkie przyszłe fałszywe oświadczenia - mamy nie czas grać w poszukiwanie i ukrywać. Jesteśmy więc teraz obsługę klientów-powiedz potrzebujesz wszelkich informacji dotyczących tego problemu? :)

Sieci nie pomagając sieci insulting, okres

Chcę, aby refundacja, dont want oprogramowanie, sieci nie pomocne, Działa drażniąco klienta nie jest wsparcie

Również powiedziałeś, pracował, z wyjątkiem: P, który był jednym z dwóch głównych kwestii, odpowiedź z oferty jest ważniejsza do mnie tłumaczenia, tak jej nie działa jeśli jego przyczyną problemu, odmówisz proste faktów literału

1.) W celu coś była uważana za pracy, powinien działać bez Trwa przerywanie działania innych powiedział składników - Your interuptions rozliczeń spowodowane plugin
2.) Wsparcie - należy dalej Aktywuje wtyczkę do badania ponownie, dzieląc na forum, insulting lub drażniące klientowi nie koniec

Refundacja, sieci nie pomagając i DONT WANT, pomoc, po prostu czytania ogłoszeń makes me chcesz porzucanie okno Monitora

Theres sposób znacznie ból i cierpienie aby to działało

vBET
12-10-11, 16:36
I would have loved zobaczyć tej pracy, ale użytkownik człowiek są sposób trudne do zajmowania się, nie chcę, aby radzić sobie z firmą, która ma nastawienie masz

Wszystko, co znaleźć zip i zabite wyłączyć wszystkie usunięte obejmuje

Mam każdy powód i prawo do refundacji

1.) Jak youve klienta znieważał me brak zatrzymać, mam wiele wtyczek, który nie powodować me problemy
2.) Told me coś, odmówić informacją, to?
3.) Po prostu chcą zajmują można teraz, okres

Istnieją przepisy prawne ochrony klientów z narządzi to Im pytania i mam prawo zażądać, FRUSTRACJI jest również kolega powodu

Nie ma powodu dla refundacji:
1.) Insulted? Co to są zapisywane informacje? Również zostanie wypłacona na licencji vBET - nawet przy założeniu, że można było poniżeni co należy zrobić z vBET licencji? Mamy nie idea co to są zapisywane informacje.
2.) Ma również pojęcia co to są zapisywane informacje. I ponownie co to jest związane ze vBET licencji?
3.) Można nie trzeba - kupione sweter, której nie trzeba ponownie wejść w sklepie. Kupił vBET licencji i wypłaconych w tym celu. Uwaga: wolna wsparcie - zwrot od nic nie ma niczego. Wsparcie nie zapłacono. Również nawet samo - jest decyzji o odmowie naszej pomocy technicznej. Ma wspólnej z vBET licencji?

Frustracja jest nie powód jakichkolwiek refundacji - mamy już powiedział Pana, że naszym zadaniem jest do pracy i pomocy w związku z vBET i nie są tu dla Help, posługiwanie się Twoje emocje ani wprowadzać żadnych psychoanalyze. W przypadku problemów z Twoje emocje, należy przejść do właściwych osób. Mamy problemy z vBET. A także ponownie - wsparcie jest wolna:) Odmowy naszej pomocy daje żadne uprawnienia do refundacji.

vBET
12-10-11, 16:46
Sieci nie pomagając sieci insulting, okres

Chcę, aby refundacja, dont want oprogramowanie, sieci nie pomocne, Działa drażniąco klienta nie jest wsparcie

Również powiedziałeś, pracował, z wyjątkiem: P, który był jednym z dwóch głównych kwestii, odpowiedź z oferty jest ważniejsza do mnie tłumaczenia, tak jej nie działa jeśli jego przyczyną problemu, odmówisz proste faktów literału

1.) W celu coś była uważana za pracy, powinien działać bez Trwa przerywanie działania innych powiedział składników - Your interuptions rozliczeń spowodowane plugin
2.) Wsparcie - należy dalej Aktywuje wtyczkę do badania ponownie, dzieląc na forum, insulting lub drażniące klientowi nie koniec

Refundacja, sieci nie pomagając i DONT WANT, pomoc, po prostu czytania ogłoszeń makes me chcesz porzucanie okno Monitora

Ponownie Powiedz dokładnie gdzie mamy są insulting możesz? Proszę pamiętać, że był on wiadomość, która została usunięta z powodu vulgarisms. Mamy już told you fałszywych oświadczeń zostaną usunięte - jeśli nie tytułowych dla instrukcje nie napisz on lub ona będą remover. Nie przyjmujemy wszelkie więcej wiadomości, że możemy są insulting możesz aż nadasz dokładne zdanie gdzie mamy są insulting możesz.

Nikt odmawiania wszelkich faktów. Faktem jest, że użytkownik informują nas ma problem z oferty. Faktem jest, że nigdy nie widzieliśmy go na użytkownika forum. Faktem jest, że oferujemy wsparcie z nią od samego początku. Faktem jest, że nie jesteśmy w stanie do reprodukcji. Faktem jest, że nie potwierdza on vBET problem lub jest to w ogóle występuje problem.

Please Uwaga, że wsparcie jest wolna i refundacji dla coś co koszty 0-0. Są też odmowy naszej pomocy technicznej. Również nie trzeba nadal w│▒cz wtyczkΩ Wyłącz - może dać nam dostępu, można pracować na badania instancji.

Faktem jest, że piszesz fałszywe oświadczenia i już została udowodniona. Chcesz, aby refundacji i są screaming do zmuszają nas do refundacji przy użyciu fałszywych oświadczeń. Możemy nie pozwoli na który już. Pobyt z faktów lub zapisu nic.

Czy potrzebujesz pomocy w tej sprawie? :)

techanalyst
12-10-11, 16:46
Nie ma powodu dla refundacji:
1.) Insulted? Co to są zapisywane informacje? Również zostanie wypłacona na licencji vBET - nawet przy założeniu, że można było poniżeni co należy zrobić z vBET licencji? Mamy nie idea co to są zapisywane informacje.
2.) Ma również pojęcia co to są zapisywane informacje. I ponownie co to jest związane ze vBET licencji?
3.) Można nie trzeba - kupione sweter, której nie trzeba ponownie wejść w sklepie. Kupił vBET licencji i wypłaconych w tym celu. Uwaga: wolna wsparcie - zwrot od nic nie ma niczego. Wsparcie nie zapłacono. Również nawet samo - jest decyzji o odmowie naszej pomocy technicznej. Ma wspólnej z vBET licencji?

Frustracja jest nie powód jakichkolwiek refundacji - mamy już powiedział Pana, że naszym zadaniem jest do pracy i pomocy w związku z vBET i nie są tu dla Help, posługiwanie się Twoje emocje ani wprowadzać żadnych psychoanalyze. W przypadku problemów z Twoje emocje, należy przejść do właściwych osób. Mamy problemy z vBET. A także ponownie - wsparcie jest wolna:) Odmowy naszej pomocy daje żadne uprawnienia do refundacji.

1.) Asking jeśli nawet, zapoznaj się z instrukcjami, powiadające mnie didnt można utworzyć instrukcji kiedy zrobiłeś
2.) I nie korzystać z okresu VBet, który powoduje wiele problemów, dlaczego miałbym coś, co powoduje, że więcej problemów należy używać może rozwiązać?
3.) Następnie powiadom sposobem uzyskiwania refundacji na coś nie można używać, jaka część nie otrzymasz tutaj poważnie? Twój wywierających Paypals warunki korzystania z usługi, masz zasadę refundacji

VBET pracę me okres Dlaczego jest on nie uzyskujesz to, Im nie chce przerwać w witrynie Moja witryna więcej, aby by działał, będę mógł kupić instalacji wtyczek i przejdź, czy potrzebna do kurcząt sacrice dalej to działało

INSULTING

Frustracja jest nie powód jakichkolwiek refundacji - mamy już powiedział Pana, że naszym zadaniem jest do pracy i pomocy w związku z vBET i nie są tu dla Help, posługiwanie się Twoje emocje ani wprowadzać żadnych psychoanalyze. W przypadku problemów z Twoje emocje, należy przejść do właściwych osób. Mamy problemy z vBET. A także ponownie - wsparcie jest wolna:) Odmowy naszej pomocy daje żadne uprawnienia do refundacji.

Chcę, aby refundacja PONIEWAŻ go nie pracy, Im stwierdzające moim powodem

Aby uzyskać go do pracy potrzebne do manipulowania aktualnie pracy plugin, żądanie zwrotu kosztów ponad ważne, wsparcie OBRAŻAJĄCYCH i

Będzie raportować do paypal, to jest łatwe, ponieważ produkt jest, nie pracy jak OCZEKIWANO, Zgadnij co jej regułę w ich własnych umowy

Ponownie swoje pytanie ┐ebym zerwanie forum, dzięki czemu można ODTWARZAĆ

Nie tylko oferty są innych wtyczek, który nie działa, według Dlaczego miałbym przejść przez to ze sobą więcej!!

techanalyst
12-10-11, 16:51
Nikt odmawiania wszelkich faktów. Faktem jest, że użytkownik informują nas ma problem z oferty. Faktem jest, że nigdy nie widzieliśmy go na użytkownika forum. Faktem jest, że oferujemy wsparcie z nią od samego początku. Faktem jest, że nie jesteśmy w stanie do reprodukcji. Faktem jest, że nie potwierdza on vBET problem lub jest to w ogóle występuje problem.

Wyłącz VBet problem jest odłożenie proste, co jeszcze muszę czekać i zobacz broken man się gruba jak stalowej belki

Czy mogę kupić sweter i freys w ciągu 30 dni, ja biorę to ponownie i refundacji me lub give me something else jego proste, masz nic do zaoferowania me, zakresu okres

Told you problem, teraz ma dostęp do mojego fora panel administratora? Dlaczego zrobi, że twoja sprawa jest tylko dla własnych plugin, który mnie to nie obchodzi jeśli działa w witrynie wanilii, nie działa na kopalni, zakupione go z intencją i zrozumienie, że miałoby to miejsce, ale nie

techanalyst
12-10-11, 16:52
Obsługuje im odmowy przerwać Moje fora: P uzyskać faktów proste

vBET
12-10-11, 17:00
1.) Ważne jest, aby wyjaśnić, czy integracja dokonano odpowiednio zwłaszcza gdy instrukcje użytkownika sugerują, że it wasn't - jest nie Zniewaga jest pytanie weryfikowania, to możliwe przyczyny problemów. Możemy nie zostały dokonane instrukcji i następnie powiedział, że nie przekażemy deklaracji.
2.) W obecnej chwili mieć otwarte tylko jedno zagadnienie, które nigdy nie zostanie potwierdzona jest istnieje na wszystkich ani nie vBET problemu, gdyż odmawiają je. Wcześniej był otwarty jeden więcej zagadnienie, które zostały spowodowane przez niewłaściwy integracji, dzięki czemu nie był spowodowany przez vBET, ale przez ludzi pomyłka/nieudanych konfiguracji. Gdzie są tak wiele kwestii? Również Przeczytaj umowę licencyjną - błędy nie są przyczyną refundacji. Możemy rozwiązuje błędów osób istnieje. W tej chwili jest nie sprawozdania otwartego błędu.
3.) Za pomocą vBET - potwierdza się, że wszystko działa.

vBET pracuje dla Ciebie — użytkownik potwierdza i nasi pracownicy zbyt (mnie osobiście). Można jednak vBET zainstalować i skonfigurować go poprawnie i uruchomić. Niewłaściwa konfiguracja/instalacja nie jest powodem do refundacji.

Nikt nigdy znieważał, możesz. Przestań.

vBET działa. Tym samym forum jest dowód i wiele innych nasze fora klientów stanowią dowód. Możesz tylko złe Instalacja/konfiguracja i potwierdziło się to po wykonaniu odpowiednio była praca na użytkownika forum. W przypadku tego punktu? vBET działa na użytkownika forum — użytkownik osobiście potwierdzone.

Oczywiście możesz zgłosić - zmieni niczego. vBET pracuje, w ogóle mają nie powód refundacji i po prostu chcesz przerwać nasz prawna umowy. Przeczytaj umowę licencyjną. Wszystkie funkcje vBET są opisane na tym forum i wszystkie są prawdziwe.

Czy potrzebujesz pomocy w tej sprawie? :)

techanalyst
12-10-11, 17:01
Licencja, którą kupiłem należy do oprogramowania, powodujący problemy dla innych wtyczek, których używam

Wsparcie - jeśli można nadać dostęp użytkownika przechodzenia do manipulowania VBSeo, to nie rozwiązania i wiadomości błyskawicznych nie akceptować, że VBSeo jest przyczyną zerowej problemy w mojej witrynie

vBET
12-10-11, 17:02
Obsługuje im odmowy przerwać Moje fora: P uzyskać faktów proste

Nigdy nie był musiał przerwać użytkownika forum. Należy pamiętać, że po prostu można pozwalają nam wsparcie wysyłając dane dostępu (Zapytaliśmy zostanie o to już wielokrotnie). Również można pracować na badania wystąpień.

Czy potrzebujesz pomocy w ten problem? :)

techanalyst
12-10-11, 17:04
1.) Ważne jest, aby wyjaśnić, czy integracja dokonano odpowiednio zwłaszcza gdy instrukcje użytkownika sugerują, że it wasn't - jest nie Zniewaga jest pytanie weryfikowania, to możliwe przyczyny problemów. Możemy nie zostały dokonane instrukcji i następnie powiedział, że nie przekażemy deklaracji.
2.) W obecnej chwili mieć otwarte tylko jedno zagadnienie, które nigdy nie zostanie potwierdzona jest istnieje na wszystkich ani nie vBET problemu, gdyż odmawiają je. Wcześniej był otwarty jeden więcej zagadnienie, które zostały spowodowane przez niewłaściwy integracji, dzięki czemu nie był spowodowany przez vBET, ale przez ludzi pomyłka/nieudanych konfiguracji. Gdzie są tak wiele kwestii? Również Przeczytaj umowę licencyjną - błędy nie są przyczyną refundacji. Możemy rozwiązuje błędów osób istnieje. W tej chwili jest nie sprawozdania otwartego błędu.
3.) Za pomocą vBET - potwierdza się, że wszystko działa.

vBET pracuje dla Ciebie — użytkownik potwierdza i nasi pracownicy zbyt (mnie osobiście). Można jednak vBET zainstalować i skonfigurować go poprawnie i uruchomić. Niewłaściwa konfiguracja/instalacja nie jest powodem do refundacji.

Nikt nigdy znieważał, możesz. Przestań.

vBET działa. Tym samym forum jest dowód i wiele innych nasze fora klientów stanowią dowód. Możesz tylko złe Instalacja/konfiguracja i potwierdziło się to po wykonaniu odpowiednio była praca na użytkownika forum. W przypadku tego punktu? vBET działa na użytkownika forum — użytkownik osobiście potwierdzone.

Oczywiście możesz zgłosić - zmieni niczego. vBET pracuje, w ogóle mają nie powód refundacji i po prostu chcesz przerwać nasz prawna umowy. Przeczytaj umowę licencyjną. Wszystkie funkcje vBET są opisane na tym forum i wszystkie są prawdziwe.

Czy potrzebujesz pomocy w tej sprawie? :)

1.) Integracja vs kod manipulacji, Im inżynier, kod manipulacji existing integracji faktycznych treść jest "Wymagane manipulowanie kod" jego fałszywe reklamy do rynku jest, że jako integracji
2.) Nie human, miałem szybkiego zapisu Moje HTACCESS Aby uzyskać system działał prawidłowo, i pliku HTACCESS przebiegło dla mnie, gdy używam zawartości usługi dostawcze
3.) Jednego języka ********************.gdzie powiedzieć, więcej niż jeden pracował? Ponownie to nie pracy pojedynczą funkcję z 52 przepracowanych, hows tej pracy, my man Boga

Możesz told me to zasadniczo zobacz terapeuta insult: P to obrażających

Konfiguracja vs manipulacji, spowodowane innych wtyczek przestanie działać, przykład VBTube didnt wyświetlania filmów, vbnotifications zostały już ładne karty małych, są one 1/3 na stronie wyrzucania elementów kodu

Twój plugin spowodowane tych problemów

techanalyst
12-10-11, 17:06
Nigdy nie był musiał przerwać użytkownika forum. Należy pamiętać, że po prostu można pozwalają nam wsparcie wysyłając dane dostępu (Zapytaliśmy zostanie o to już wielokrotnie). Również można pracować na badania wystąpień.

Czy potrzebujesz pomocy w ten problem? :)


Włączanie VBEt spowoduje, że Los Angeles FORUM całej mają problemy (prosi mnie aby włączyć wtyczkę = forum złamał swój powiedzenie nie pytaj mnie ponowne włączenie go?)Ręczna robota czyli nie pojedynczego wystąpienia, I don't want you posiadanie dostępu, ponieważ wiadomo youll przetwarzać kod i nie chcę tego kodu manipulować, manipulowania kodem oznacza forum plugin uaktualnień itp stają się Koszmar

Sprawdź, czy chcę pomóc bez HAVING ENABLED VBET na moim forum, pomoc nie to przetwarzanie kodu, kodzie existing pomocy

vBET
12-10-11, 17:12
Wyłącz VBet problem jest odłożenie proste, co jeszcze muszę czekać i zobacz broken man się gruba jak stalowej belki

Czy mogę kupić sweter i freys w ciągu 30 dni, ja biorę to ponownie i refundacji me lub give me something else jego proste, masz nic do zaoferowania me, zakresu okres

Told you problem, teraz ma dostęp do mojego fora panel administratora? Dlaczego zrobi, że twoja sprawa jest tylko dla własnych plugin, który mnie to nie obchodzi jeśli działa w witrynie wanilii, nie działa na kopalni, zakupione go z intencją i zrozumienie, że miałoby to miejsce, ale nie

Już odkryli, pisząc fałszywy zdań - musimy potwierdzenie jest problem występuje wcale. Również może być sprzeczne z innych wtyczek nie vBET rzeczy.
Polskie prawo daje żadnej zasady 30 dni. Nie znasz swojego prawa miejscowego, ale myślę, że jest sklep zasad prawa, a nawet wtedy, gdy jest prawem - zakupionych licencji w Polsce i zostały wyeksportowane do kraju. vBET licencji jest zgodnie z prawem polskim - wyraźnie ujęte w umowie licencyjnej. Oferujemy Państwu pomocy technicznej i vBET pracy — możesz po prostu odmówić i użytkownika. Nie możemy zwrotu z powodu użytkownik zdecydował się odmówić pomocy technicznej.

Przeczytaj umowę licencyjną - potencjalnych błędów jest rzeczą normalną w każdego cyklu oprogramowania i nie jest podstawą zwrotu. Również nie jest potwierdzone masz żadnych błędów lub wydania - jest jednym z oficjalnych i już potwierdzono, że wpisujesz fałszywe oświadczenia. A więc najpierw - nawet wtedy, gdy występuje błąd - możemy poprawić błędy, które refundacji a użytkownik zgadza się dla które w umowie licencyjnej - będzie znaleźć takie części ewentualnie każda umowa licencyjna oprogramowania. A odmowy wsparcia z vBET problem/błąd nie jest ani powód refundacji.

Potrzebujesz dalszej pomocy z problemu? :)

techanalyst
12-10-11, 17:15
To nie fałszywe zdanie, oferty pracy po wyłączeniu, drugi włączyć ją, które zaprzestania

Dobrze rozwiązać go bez MANIPULOWANIA kod Moje fora lub innych wtyczek hows który

To existing błąd oprogramowania nie jest odtwarzany Nicei z innym oprogramowaniem, biorąc pod uwagę inne oprogramowanie = 95% Moje forum jeden wtyczka jest mniej cenny

techanalyst
12-10-11, 17:18
Również może być sprzeczne z innych wtyczek nie vBET rzeczy.

Czy pracują z VBet: P ją złamali włączyć **************************************** włączyć lub wyłączyć Photopost Pro, VBTube itd itp itp, oferty pracy w każdym przypadku

vBET
12-10-11, 17:18
Licencja, którą kupiłem należy do oprogramowania, powodujący problemy dla innych wtyczek, których używam

Wsparcie - jeśli można nadać dostęp użytkownika przechodzenia do manipulowania VBSeo, to nie rozwiązania i wiadomości błyskawicznych nie akceptować, że VBSeo jest przyczyną zerowej problemy w mojej witrynie

To rozwiązanie - można tylko odmówić. Należy pamiętać, że standardowy sposób uzupełniających oficjalnie Wyślij raport problem vBulletin najpierw proszony jest o wszelkich szczegółach dostępu. Tak jest niczym nadzwyczajnym - jest normalna w tym handlu. Odmówić pomocy technicznej, która jest fakt i nie jest powodem refundacji - jest własnych decyzji. Również należy pamiętać, że staramy się odtworzyć problem po raz pierwszy na nasze badania kanałów ściekowych. Możemy nie można odtworzyć problemu. Także nikt nie problem. Również nie potwierdza się, że występuje problem, naprawdę i musimy wziąć to pod uwagę, ponieważ już napisał fałszywych oświadczeń na naszym forum.

techanalyst
12-10-11, 17:22
Manipulowanie trzeciego LICNESE części sprzedawane i pochodzących ze Stanów Zjednoczonych Ameryki: P co prawo może Twoje poprawki mają do manipulowania kod strony trzeciej

W przypadku umowy z VBSeo zatwierdzająca zmiany wprowadzone?

OK, proste I give you Szczegóły, Twój przechodzenia do wyłączania innych wtyczek, Twój przechodzenia do zmiany innych konfiguracji wtyczki i kod, a następnie blame innych wtyczek

DBTech i Vbulletin VBSeo mają logowania administratora, nigdy nie raz one zmieniać ustawienie na inny dodatek plug-in, historii, kiedykolwiek

Źle zapewniają logowania, ale można tylko WPROWADZAĆ zmiany do YOUR PRAWOWITYCH wtyczka nie coś innego, jest dogodnego

Co oznacza żadnych zmian konfiguracji VBulleting, VBSEo lub jakichkolwiek plugin Draginbyte

vBET
12-10-11, 17:24
Włączanie VBEt spowoduje, że Los Angeles FORUM całej mają problemy (prosi mnie aby włączyć wtyczkę = forum złamał swój powiedzenie nie pytaj mnie ponowne włączenie go?)Ręczna robota czyli nie pojedynczego wystąpienia, I don't want you posiadanie dostępu, ponieważ wiadomo youll przetwarzać kod i nie chcę tego kodu manipulować, manipulowania kodem oznacza forum plugin uaktualnień itp stają się Koszmar

Sprawdź, czy chcę pomóc bez HAVING ENABLED VBET na moim forum, pomoc nie to przetwarzanie kodu, kodzie existing pomocy

Nie ma żadnych problemów. Dyskusja jeden potencjału i nie szkodliwych (forum do pracy pozwala) problem. Nikt ever told you "broke użytkownika forum". Jest to fałszywego oświadczenia. Niezależnie od tego, jakie równania zostaną dokonane - nie wprowadzi wyrazy na zewnątrz ujściami. Nie dzieje - My nigdy nie told you, by zerwać związek z forum.

Jeśli trzeba uzyskać pomoc bez posiadające włączony vBET na użytkownika forum:
1. Należy podjąć próbę odtworzenia problemu na naszym forum podczas aktualizowania do 4.1.7
2. Otwórz środowisku testowym - po prostu zduplikować plików i bazy danych, zmień jedno ustawienie (forum URL) i przebiega.

Już daliśmy możesz kabiny te wskazówki.

techanalyst
12-10-11, 17:28
Twój pomijając inne problemy I wychowywały

Photopost Pro ma problemy z VBET włączone, VBtube, VBnotificaitons, VBDownloads przestaje działać

Czy naprawdę muszę kogoś o pomoc przechodzą przez wszystkie osoby i przetwarzać kod, aby vbet pracy.... poważnie? Odpowiedzi na które te wtyczki pracy, tak długo, jak vbet włączony, to wtyczki to 20-30 w pokoju

vBET
12-10-11, 17:29
Również może być sprzeczne z innych wtyczek nie vBET rzeczy.

Czy pracują z VBet: P ją złamali włączyć **************************************** włączyć lub wyłączyć Photopost Pro, VBTube itd itp itp, oferty pracy w każdym przypadku

Aby wykryć konflikt trzeba:
1. Odtworzenia problemu z normalnym środowisku
2. Wyłączenie innych wtyczek - vBET włączone
3. Spróbuj odtworzyć problem ponownie - jeśli nie zdarza, że przyczyną problemu jest konflikt z innych plugin

Należy pamiętać, że na tym etapie firma musi potwierdzić, że występuje problem, osobiście. Instrukcja nie będzie się wystarczająco dużo.

Czy potrzebujesz pomocy w ten problem? :)

vBET
12-10-11, 17:31
To nie fałszywe zdanie, oferty pracy po wyłączeniu, drugi włączyć ją, które zaprzestania

Dobrze rozwiązać go bez MANIPULOWANIA kod Moje fora lub innych wtyczek hows który

To existing błąd oprogramowania nie jest odtwarzany Nicei z innym oprogramowaniem, biorąc pod uwagę inne oprogramowanie = 95% Moje forum jeden wtyczka jest mniej cenny

Będziemy zadowoleni go naprawić. Zrobimy żadne zmiany stałego kodu na wszystkich bez zgody użytkownika. Dodamy dzienniki, które będą generowane tylko dla naszych IP i tylko na czas wymagany do znalezienia naszych co się dzieje. Proszę PM dostępu szczegóły:)

techanalyst
12-10-11, 17:31
Aby wykryć konflikt trzeba:
1. Odtworzenia problemu z normalnym środowisku
2. Wyłączenie innych wtyczek - vBET włączone
3. Spróbuj odtworzyć problem ponownie - jeśli nie zdarza, że przyczyną problemu jest konflikt z innych plugin

OK, więc moje forum będzie pos, wszystkie uwzględniane są to sieci plugin pracy, Moje forum innych wtyczek przeważyć znaczenie yours, ponownie to nie poprawka lub rozwiązanie

20 - 30 Wtyczki = pracy
Wtyczki 20/30 + VBET = nie działa
VBEt przez siebie - pracy **********....

Obraz VBET Dodaj ogranicza, nie chcę zamknięcia mojej forum i funkcji dla użytkownika jednej

to nie to błędów o nazwie produktu luka

techanalyst
12-10-11, 17:32
Będziemy zadowoleni go naprawić. Zrobimy żadne zmiany stałego kodu na wszystkich bez zgody użytkownika. Dodamy dzienniki, które będą generowane tylko dla naszych IP i tylko na czas wymagany do znalezienia naszych co się dzieje. Proszę PM dostępu szczegóły:)

ŻADEN kod zmienia okres (Temp lub Perm) i nie config lub opcja zmiany Vbulletin, Dragon bajt, m VBSEo itp., nie zmiany kodu, opcje, nie manipulacji i nie wyłączenie tych wtyczek

vBET
12-10-11, 17:38
Manipulowanie trzeciego LICNESE części sprzedawane i pochodzących ze Stanów Zjednoczonych Ameryki: P co prawo może Twoje poprawki mają do manipulowania kod strony trzeciej

W przypadku umowy z VBSeo zatwierdzająca zmiany wprowadzone?

OK, proste I give you Szczegóły, Twój przechodzenia do wyłączania innych wtyczek, Twój przechodzenia do zmiany innych konfiguracji wtyczki i kod, a następnie blame innych wtyczek

DBTech i Vbulletin VBSeo mają logowania administratora, nigdy nie raz one zmieniać ustawienie na inny dodatek plug-in, historii, kiedykolwiek

Źle zapewniają logowania, ale można tylko WPROWADZAĆ zmiany do YOUR PRAWOWITYCH wtyczka nie coś innego, jest dogodnego

Co oznacza żadnych zmian konfiguracji VBulleting, VBSEo lub jakichkolwiek plugin Draginbyte

My nigdy nie:) wprowadzone zmiany na użytkownika forum

Ewentualnie można robimy żadne zmiany stałego config. Jeśli coś podejrzanych nas mógł go sprawdzić na krótkie podczas (kilka sekund), po prostu do sprawdzenia jako potencjalny problem, a następnie przywróć ją ponownie. I nie mówią, że będziemy czynić go - jeśli ma że można poinformować/prosimy w takich przypadkach.
Wciąż pierwsza będzie sprawdzamy części vBET.

vBET
12-10-11, 17:48
Twój pomijając inne problemy I wychowywały

Photopost Pro ma problemy z VBET włączone, VBtube, VBnotificaitons, VBDownloads przestaje działać

Czy naprawdę muszę kogoś o pomoc przechodzą przez wszystkie osoby i przetwarzać kod, aby vbet pracy.... poważnie? Odpowiedzi na które te wtyczki pracy, tak długo, jak vbet włączony, to wtyczki to 20-30 w pokoju

Mamy tylko omawiać zagadnienia, które został opisany. Proszę otworzyć nowy wątek na nowy problem. Jeden wątek = jedną z kwestii. W tym momencie otworzyliśmy jeden wątek na jeden problem związany z forum. Proszę podać również szczegóły podczas otwierania nowego wątku - dokładne adresy URL, możemy poznać problem. Kilka razy została już poinformowana o tym. Nie otwarte wątku dla wydania dla nas oznacza nie problem. Jak możemy wiedzieć, że problem nadal istnieje? Aby otworzyć jeden wątek na jedną z kwestii był powiedział już kilka razy. Właśnie otwartym ten wątek ten problem.

Po prostu proszę otworzyć nowy wątek na nowy problem.

vBET
12-10-11, 18:02
1.) Integracja vs kod manipulacji, Im inżynier, kod manipulacji existing integracji faktycznych treść jest "Wymagane manipulowanie kod" jego fałszywe reklamy do rynku jest, że jako integracji
2.) Nie human, miałem szybkiego zapisu Moje HTACCESS Aby uzyskać system działał prawidłowo, i pliku HTACCESS przebiegło dla mnie, gdy używam zawartości usługi dostawcze
3.) Jednego języka ********************.gdzie powiedzieć, więcej niż jeden pracował? Ponownie to nie pracy pojedynczą funkcję z 52 przepracowanych, hows tej pracy, my man Boga

Możesz told me to zasadniczo zobacz terapeuta insult: P to obrażających

Konfiguracja vs manipulacji, spowodowane innych wtyczek przestanie działać, przykład VBTube didnt wyświetlania filmów, vbnotifications zostały już ładne karty małych, są one 1/3 na stronie wyrzucania elementów kodu

Twój plugin spowodowane tych problemów

1.) To integracja - integruje produktów 2, należy więc integracji. Nie istnieje żadne reklamowym FAŁSZ. Proszę wskazać nas, został on jeśli uważają Państwo.
2.) Można również musiały przepisać Twojego .htaccess podczas instalowania vbseo - co z tego? Co to jest punkt w tym miejscu?
3.) Jest nie w jednym z języków — wszystkie pracy. Jedna jest dowód, że wszystko działa. vBET przedstawia odpowiednie wyniki od dostawców tłumaczenia. A został już poinformowane osiągnie swój limit tłumaczenie dostawców tak vBET ma nie rezultatów przedstawić, i to jest dlaczego można zobaczyć zawartość nie przetłumaczone. Działają wszystkie języki — gdy będą miały swój limitów ponownie zostanie wyświetlony schodzą innym tłumaczenia. To jest z vBET - odpowiedzialność do zapewnienia dostępu do wyników dostawców tłumaczenia. Jeśli chcesz ustawić własne granice proszę użycia interfejsu API Google tłumaczenie v2 - pozwala ona na który. Już został poinformowany o który. vBET to działa dobrze tutaj i obsługuje wszystkie języki.

My nigdy nie powiedział widać terapeuta - jest to kolejny fałszywego oświadczenia. Nie znajdziesz wszędzie nam powiedział możesz przejść i zobacz terapeuta - jesteśmy told you My nie therapists i nie jesteśmy tu do pracy z Twoje emocje tylko do pomocy w związku z vBET. A jest to prawdą - nie jesteśmy terapeuta i nie jesteśmy tu do pracy z Twoje emocje - mamy tutaj do pracy z vBET. Więc ponownie należy trzymać się fakty i opuścić swoje emocje, ponieważ przynosi nam nie bliżej do rozwiązania problemu.

Proszę otworzyć nowy wątek na każdego problemu i ponownie podać szczegóły.

vBET
12-10-11, 18:03
Aby wykryć konflikt trzeba:
1. Odtworzenia problemu z normalnym środowisku
2. Wyłączenie innych wtyczek - vBET włączone
3. Spróbuj odtworzyć problem ponownie - jeśli nie zdarza, że przyczyną problemu jest konflikt z innych plugin

OK, więc moje forum będzie pos, wszystkie uwzględniane są to sieci plugin pracy, Moje forum innych wtyczek przeważyć znaczenie yours, ponownie to nie poprawka lub rozwiązanie

20 - 30 Wtyczki = pracy
Wtyczki 20/30 + VBET = nie działa
VBEt przez siebie - pracy **********....

Obraz VBET Dodaj ogranicza, nie chcę zamknięcia mojej forum i funkcji dla użytkownika jednej

to nie to błędów o nazwie produktu luka

Został już powiedział, odstawić do nas lub wejść na forum badań. Również został już powiedział jak sprawdzić konfliktu.

vBET
12-10-11, 18:04
ŻADEN kod zmienia okres (Temp lub Perm) i nie config lub opcja zmiany Vbulletin, Dragon bajt, m VBSEo itp., nie zmiany kodu, opcje, nie manipulacji i nie wyłączenie tych wtyczek

OK - proszę PM dostępu szczegóły. Zobaczymy, co możemy znaleźć.

techanalyst
12-10-11, 18:45
Tak usuwanie teraz moje stanowisk

techanalyst
12-10-11, 20:06
Give up, czas jest tracone i Moje pieniądze

FYI oferują pomoc, ale ryzyko opcje i manipulacje kodu, które miałem do odrzucenia

vBET
12-10-11, 20:22
Tak usuwanie teraz moje stanowisk

Dlaczego zaskoczona - był powiedział, że będzie musimy już tolerować wszelkie fałszywe oświadczenia. Będzie musimy już luźno naszych czasów odpowiedzieć na FAŁSZ zdań. Oficjalnie Napisaliśmy go użytkownikowi w tym samym wątku. Nie trzeba umieszczać narodami uwagę na to - mamy już napisał ją w urzędowe oświadczenie. Również tym poza łącza jest po prostu spamu - nie jest powiązany z tego wątku. Zapraszamy do zawierają łącza do stron z problemów nie do kilku zewnętrznych usług.

vBET
12-10-11, 20:25
Give up, czas jest tracone i Moje pieniądze

FYI oferują pomoc, ale ryzyko opcje i manipulacje kodu, które miałem do odrzucenia

Jest Twoją decyzję, aby nie używać vBET. Oferujemy obsługi należy vBET pełni funkcjonalna:) I propozycji jest otwarty, jak długo:) jest naszym klientem

FYI nie mam pojęcia kto są one i co it to uwag o.

Czy potrzebujesz więcej pomocy z tego problemu?

techanalyst
12-10-11, 20:51
One =

Oferują wsparcie, ale nie może I ryzyka manipulacji kod [* spamu usunięta *]

Ta instrukcja jest szczera i jej z punktu widzenia me klienta, nie chcę modyfikacji kodu, które ryzyka wsparcia umów na innej modyfikacji, to można podnosić.

Im nie insulting produktu, osobiście chcę coś tak, ale jej nie podlegają obecnie zawdzięczają z naszego forum. Nie obwinianiu oprogramowania: P

[* SPAMU USUNIĘTE *]

vBET
12-10-11, 22:14
One =

Oferują wsparcie, ale nie może I ryzyka manipulacji kod [* spamu usunięta *]

Ta instrukcja jest szczera i jej z punktu widzenia me klienta, nie chcę modyfikacji kodu, które ryzyka wsparcia umów na innej modyfikacji, to można podnosić.

Im nie insulting produktu, osobiście chcę coś tak, ale jej nie podlegają obecnie zawdzięczają z naszego forum. Nie obwinianiu oprogramowania: P

[* SPAMU USUNIĘTE *]

Masz już informacje że będzie się bez zmian, co mówisz o? Można po prostu odmawia się nam dostęp do Twojego forum, ponieważ szukasz excuse poprosić o refundacji czy od początku gdzie miał problem z niewłaściwej konfiguracji i nie lubiła sposób integracji z vBSEO.

Jak została napisał zanim będziemy musieli Wytnij niepotrzebne konwersacji - przynosi nam nigdzie i wdrożyła. Wszystkie wiadomości nie są odpowiednie dla wydania i również powtarzające się są traktowane jako SPAM i usuwane. Proszę zwróć uwagę, że opisujący thins z tematem jest traktowane jako ŚMIECI. Należy pamiętać, że powtarzalny wiadomości jest traktowane jako ŚMIECI. Nie jesteśmy tu do omówienia sieci współpracy z innymi osobami - nie ma znaczenia w ogóle do tematu. Nie są nam również tutaj aby powtórzyć ponownie tych samych rzeczy, ponieważ chcesz SPAM wiadomości i powtarzać.

Powiedz, czy potrzebujesz pomocy z problemu? Jeśli nie pomoc poproszony, a następnie tematu jest zamknięty - nie jest prywatną przestrzenią spamu. Możemy będzie Glada usłyszeć szczegóły problemu dodatkowe i pomaga, ale go nie jesteś zainteresowany wsparcia a następnie zamknięte tematu. Czy potrzebujesz więcej wsparcia tutaj? Jak możemy pomóc?

PS.
Temat zamknięte - zamiast odpowiedzi doszliśmy zmienionych poprzedniej wiadomości – to nie jest play i poszukiwania gry. Jesteśmy do omówienia kwestii, które zdaję sobie sprawę, że nie masz już - tak Jeśli problemu nie istnieje, a następnie został rozwiązany. Możesz wybrać własne rozwiązanie. Naprawdę chcemy Państwu pomóc w lepszym rozwiązaniem, ale szanujemy swojej decyzji.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1