PDA

Zobacz pełną wersję: Wyjaśnienia [PILNIE POMOC ******] 3xx, xxx powielane tag title ******



cevo
18-09-11, 18:02
Używam vBET 4.4.0 i google narzędzie raport webmaster, że mojej stronie, ale 3xx, xxx powielane title ************!.
Ostatni raz przed uaktualnieniem mam tylko około 1xx, xxx.
Proszę mi pomóc rozwiązać mój ruch zmniejsza się bardzo szybko.
http://pic.citecclub.org/out.php/i33559_duplicatetitletag.png

cevo
18-09-11, 18:09
Oto przykładowe: ochrony, gdy proces zamykania procesu, sól Pastebin.com (http://pastebin.com/Np9iQc97)

vBET
19-09-11, 13:21
Proszę zaktualizować do najnowszej wersji. W tej chwili vBET obsługuje (opcjonalnie - konfigurowalne) dodanie języka na tytuł. Więc jeśli masz tytuły, które nie są tłumaczone (np. firmy / nazwy produktów), a następnie we wszystkich językach Microsoft powinien być Microsoft, więc tytuł będą kopiowane. Ale kiedy nowa opcja jest włączona to zostaną dodane nazwy języka - na przykład: (angielski) firmy Microsoft. I to rozwiązuje problem - strony mają różne tytuły:)

I teraz już nie pamiętam w jakiej wersji ta opcja została dodana - poszukaj opcji o nazwie "Dodaj język do tytułu" w Admin CP. W najnowszej wersji vBET jest dokładnie Admin CP -> vBET -> Opcje Tłumaczenie -> Dodaj język do tytułu. Proszę sprawdzić czy jest obsługiwana w starszej wersji i włącz go. W każdym razie zawsze zalecamy stosowanie najnowszej stabilnej możliwe, mniej błędów i usprawnień więcej:)

Proszę powiedzieć czy pomógł.

cevo
27-09-11, 04:29
Proszę zaktualizować do najnowszej wersji. W tej chwili vBET obsługuje (opcjonalnie - konfigurowalne) dodanie języka na tytuł. Więc jeśli masz tytuły, które nie są tłumaczone (np. firmy / nazwy produktów), a następnie we wszystkich językach Microsoft powinien być Microsoft, więc tytuł będą kopiowane. Ale kiedy nowa opcja jest włączona to zostaną dodane nazwy języka - na przykład: (angielski) firmy Microsoft. I to rozwiązuje problem - strony mają różne tytuły:)

I teraz już nie pamiętam w jakiej wersji ta opcja została dodana - poszukaj opcji o nazwie "Dodaj język do tytułu" w Admin CP. W najnowszej wersji vBET jest dokładnie Admin CP -> vBET -> Opcje Tłumaczenie -> Dodaj język do tytułu. Proszę sprawdzić czy jest obsługiwana w starszej wersji i włącz go. W każdym razie zawsze zalecamy stosowanie najnowszej stabilnej możliwe, mniej błędów i usprawnień więcej:)

Proszę powiedzieć czy pomógł.


Ta wersja już mam tej funkcji, nie sądzę, że problem związany z tym problem.

Z tego tytułu w tym mod produkowane różnica 5 URL! DLACZEGO??


Mac OS X 10.7 Theme Lion dla Windows 7 już dostępna do pobrania!

1. (Ten jeden, to nawet nie dodać / asz po / forum)



2. (Dlaczego ten tłumaczyć bez kodu kraju w adresie URL?)


3. (Dlaczego to dodaje "post147039" na końcu adresu URL i spowodować powielane url?)


4. (Dlaczego to produkują "showthread.php? T79261" zamiast nazwy tematu)
/ Forum / showthread.php? T = 79261

vBET
28-09-11, 00:59
Prosimy o podanie prawdziwego adresu URL (przez PM, jeśli nie chcesz opublikować). W tej chwili mogę tylko domyślać, co się dzieje. Tak więc zgadywać:
1, 2, 3, 4. wszystkie te adresy będą przekierowywane w odpowiedni sposób (przy użyciu 301 nagłówka), a zobaczysz odpowiednią stronę.

1. I dlaczego jest to problem? w których flaga znalazłeś tego adresu URL? Myślę, że nie jest z kr flagi, więc jest OK
2. Jeśli nie ma kodu kraju nie będą tłumaczone lub to zostanie przekierowane w przypadku, gdy kod języka brakuje przez pomyłkę (uznane przez cookies). Ponownie, z którego flaga wziąłeś tego adresu URL? Myślę, że z banderą język domyślny forum - więc jest OK jest przypuszczać, aby bez kodu języka, jeśli chcesz wrócić do domyślnego języka forum.
3. Proszę sprawdzić ustawienia vbseo (lub przyjemne miejsce URL - jeśli użyć tych). vBET nie ponosi odpowiedzialności za formacie URL
4. Gdzie się znajduje ten jeden? Proszę podać adres URL do strony, na której masz tak będziemy w stanie tego analizować. Ogólnie w niektórych miejscach vbseo nie jest używany na wszystkich i sprawiedliwego przekierowania po. To może być vBET błąd lub po prostu domyślne zachowanie vbseo. Można to sprawdzić poprzez wyłączenie vBET na chwilę.

Proszę dać nam prawdziwe linki do przykładów, które tutaj + dla każdego z tych URL do strony, na której możemy znaleźć i określić, gdzie go znaleźć.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1