PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Auto powrócić do języka angielskiego, jeśli angielski jest językiem profil



moman
15-12-09, 21:22
I już ukryć flagi z angielskiego użytkowników poprzez warunkowe szablonu, ale teraz chciałbym skorzystać z tej do następnego poziomu, jak anglojęzycznych użytkowników w innych krajach, którzy mają język przeglądarki ustawiony na język obcy, ale ziemi na przetłumaczonych stron naszej stronie podczas wyszukiwania w google, aby automatycznie wyświetlić angielskiej wersji, a nie przetłumaczone wersje.

W tym celu napisałem następujący kod.

Jednak, jak nie jestem, że zna wewnętrzne funkcjonowanie vBET, nie wiem gdzie go umieścić i jak go zrealizować. Czy mógłbyś mi pomóc z tym?


if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

-Jakie wtyczki / plik, który to przejdź do?
-Co ja bym umieścić w miejsce "przywrócić język na angielski?

Dzięki

vBET
15-12-09, 23:46
W tej chwili użytkownik powinien być automatycznie przekierowany do jego domyślny język przez vBET. Sprawdź go i jeśli nie działa, to daj nam znać - będziemy poruszać tego wątku do raportu o błędzie. Pamiętaj, że pliki cookie muszą być włączone do tego do pracy (przed logowaniem nie ma informacji na temat użytkownika, więc możemy ustawić ciasteczko życia i gdy użytkownik pochodzi z tej samej przeglądarki jest on przekierowany jeszcze przed logowaniem) i stanie się to tylko na początku sesji (w przeciwnym wypadku użytkownik nie będzie mógł zmienić język ręcznie).

moman
16-12-09, 01:48
Na początku sesji, tak, język jest zmieniany.

Jednak, powiedzmy, że jestem zalogowany i moim domyślnym językiem jest angielski.

Załóżmy, że mój język przeglądarki jest polski, a kiedy googled okresie mojej stronie pojawił się w wyniku. Po kliknięciu, zabrano mnie do mysite.com / forum / pl / thread.html. Dla moich celów, chcę użytkownikowi automatycznie przekierowany do mysite.com / forum / thread.html jeśli ich język profil angielski.

W przeciwnym wypadku, osoby spoza USA, którzy biegle w języku angielskim może być wywożony na przetłumaczone wersje strony i, oczywiście, auto-tłumaczenie jest gorsza niż w wersji angielskiej dla nich.

Dlatego, jeśli to możliwe, proszę zaoferować kilka wskazówek z mojej powyższy kod? Chciałbym bardzo doceniają pomoc. Dziękuję bardzo z góry!

vBET
16-12-09, 03:15
Rozumiem scenariusza, ale jest bardzo rzadkie. Jeśli ktoś już jest na miejscu, dlaczego miałby to Google? Kiedy ktoś nie jest i Google, a następnie nowej sesji jest tworzony tak zostanie przekierowany.

Powodem, dla którego wciąż się dyskusja (dlaczego nie zaakceptować tego jeszcze), bo jeśli dokonano zmian, jak chcesz, to użytkownik nie będzie w stanie w ogóle zmienić tłumaczenie - ponieważ to on będzie zawsze przekierowywane na jego domyślny język, nawet jeśli kliknąć kilka flag. Dlatego zrobiliśmy ten przekierowania tylko na początku - bo po tym użytkownik może jechać tam, gdzie chce, i wszelkie tłumaczenia chce.

Czy naprawdę, jak chcesz się zachowywać swoim forum. I ma scenariusz, który podałeś jest możliwe w rzeczywistości. Ponieważ w 99,99999% przypadków będzie działać, jak chcesz - jeśli jakiś użytkownik trafi do Ciebie przez external link i już konto ustawić domyślny język, a następnie zostanie przekierowany, jak chcesz. A jeśli już otworzył swoim forum to:
- 1 - dlaczego miałby tam z innego miejsca, jeśli już tam jest?
- 2 - nawet w tak nadzwyczajnym przypadku, wystarczy tylko kliknąć flagę, bo wie swoje forum i wie, co się dzieje.

Proszę zwrócić uwagę. Nie chcemy się naszą prośbę, jak oficjalną zmianę ze względu na powyższe argumenty. Ale jeśli naprawdę nadal uważam, że to dobry pomysł, będziemy Ci trochę obejście vBET 3.2.x (w 3.3.0 zmieniliśmy miejsce przekierowań i również to lepiej dla wydajności).

moman
16-12-09, 03:47
Proszę dostarczyć mi z obejścia.

Podczas gdy punkty są bardzo ważne, że scenariusz ten został faktycznie napotkanych przez użytkownika i zgłosił się do mnie-patrz tutaj: PentaxForums.com Zgadzam się, że przez większość czasu, to nie będzie problemu, ale jak o mojej stronie 100% idealnie!

Edit: zaloguj się jako tester, test hasło, aby powyższy link. I wyłączona forum wiadomości z widoku publicznego z powodów SEO:)

Rzecz z obejściem problemu jest, że to tylko sprawiają, że anglojęzyczni użytkownicy nie mogą ręcznie zmienić tłumaczenia. Via szablony, już ukryte flagi dla użytkowników, którzy ustawili angielski w swoim profilu. Tak więc istota jest tym, jeśli chcesz tłumaczenia, albo wybrać coś innego niż angielski, lub przeglądać forum jako gość. Dlatego chciałbym obejścia.

Dzięki bardzo za uwagę, i cieszę się, słysząc, że jesteś w stanie mi pomóc w tej sprawie. vBET pracuje bardzo dobrze z mojej strony do tej pory i cieszę się być klientem tutaj!

vBET
07-05-10, 15:27
Witam, że z jakiegoś powodu ten stary wątek nie jest jeszcze zamknięty. Należy powiedzieć to został rozwiązany lub my przypadkowego pominięcia go i nadal potrzebują naszej pomocy.

moman
09-05-10, 00:34
Odkryłam, że nie jest to konieczne, aby coś takiego. Zamiast tego, miejsce to ostrzeżenie w pasku nawigacyjnym dla użytkownika o potrzebie zmiany języka.

Możesz teraz zamknąć tego wątku.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1