PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Tłumacz flagi na górze strony w CMS za pomocą Chrome i Firefox



tavenger5
05-08-11, 20:27
Patrz załączony zrzut ekranu. Dzieje się tak tylko z Google Chrome i Firefox na stronach CMS. Jako gość, to się nie zdarza.

ustawienia vBET są ustawione flagi w górę stopki.

Edit: Nie mogę wysłać załącznik.

Oto zdjęcie:

tavenger5
05-08-11, 20:45
Ponadto, na forumhome flagi tłumacza pod bloki forum

vBET
06-08-11, 00:12
Patrz załączony zrzut ekranu. Dzieje się tak tylko z Google Chrome i Firefox na stronach CMS. Jako gość, to się nie zdarza.

ustawienia vBET są ustawione flagi w górę stopki.

Edit: Nie mogę wysłać załącznik.

Oto zdjęcie:


Czy nadal masz układ vBulletin domyślnie na forum? Czy widzisz to co dzieje się na domyślny układ za?

Sprawdziliśmy to na naszym forum badań i działa poprawnie na domyślny układ. Należy pamiętać, że po zmianie układu następnie pewne automatyczne wprowadzanie może pracować nie zgodnie z oczekiwaniami (ze względu na inne style - automatyzację wprowadzania jest proste łączenie tekstu w odpowiednim miejscu, ale style można zmieniać miejsce wyświetlania). W takim przypadku wystarczy użyć niestandardowych ustawień na miejsce flagi i ustawić go ręcznie w odpowiedni szablon, zmienić szablon flagi.

vBET
06-08-11, 00:22
Ponadto, na forumhome flagi tłumacza pod bloki forum

Tak. Mamy również na naszym forum testu - jest OK. Automatyzacja wprowadzania działa poprawnie. To jest początek stopki. Po prostu układ jest obojętne i górnej stopki jest ustawiony na miejscu kolumny. Można to sprawdzić w źródle - flagi są tylko w górnej części stopki vBulletin. Możemy sprawdzić, czy niektóre style bloku flagi zmieni pozycję, jeśli chcesz.

vBET
06-08-11, 11:03
Aby rozwiązać problem z forumhome flagi można tylko edytować vBET szablon flagi i dodać do głównej części div:

style="clear: both;"

Będziemy testu nie należy również do innych lokalizacji flagi i jeśli jest to zostanie on dodany w następnej wersji.

EDITED:
To rozwiąże problemy stoisku. Po prostu ponownie sprawdzić pierwszy numer ponownie - i udało mi się go powtórzyć (po raz pierwszy brakuje mi informacji o przeglądarce).

EDITED 2:
Wystarczy sprawdzić to za Opera, Chrome, IE, Mozilla - rozwiązanie działa OK dla wszystkich przeglądarek na wszystkie flagi miejscach. Będzie to uwzględnione w następnym wydaniu.

tavenger5
13-08-11, 17:13
Dzięki za poprawkę!

vBET
14-08-11, 12:12
Nie ma sprawy. Jest to już uwzględnione w vBET4.4.1:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1