PDA

Zobacz pełną wersję: Odrzucone za pomocą geolokalizacji lub ip2location i inne propozycje



yahoooh
13-12-09, 23:39
mam fire fox w arabska więc kiedy i odwiedzenia witryny nastąpi przekierowanie mnie na język arabski lang>> to jest ok
ale i również z wykorzystaniem np. w angielskiej wersji i będzie korzystać z witryny w wersji angielskiej
jest tam z dala, aby dodać Abilit aby dodatkowy czynnik do tego za pomocą geololcation lub ip2location, że będzie również zwiększenie najlepsze domyślny wybór lang vistor, że pierwsza wizyta czas strony głównej

jeszcze jedno:
i requist do highlite wizerunek językiem w przetłumaczona strona

również co jest ważne dla mnie:
gdy użytkownik wybierze domyślny języku oryginalnym miejscu
powinien dostać przez domyślnie podczas korzystania z witryny bez żadnych tłumaczeń i chce do odpowiedzi lub dodać wątku: możliwość język jest domyślnie dla niego: Nie dodawaj BBCode język

yahoooh
13-12-09, 23:45
także:
szybkie odpowiedzi w wywód grupy i zobaczyć, nie jest wsparcie

i są pewne błędy i napisał o nim:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/220-group-disscussion-bug-url.html

vBET
15-12-09, 02:20
Dziękujemy za opinie i sugestie. Proszę zachować wszystkie sugestie / bug raport w osobnym wątku - to sprawi, że zarządzanie tymi o wiele łatwiejsze. A także nie ma potrzeby do punktu na inne swoje wątki - widzimy te i czytamy każdego postu na tym forum:)

O sugestie:
- Geologiczne lokalizacji: jak już wspomniano używamy ustawień przeglądarki i mamy coś, czego te pasują lepiej, bo ludzie mogą być poza domem i jeśli będzie za 2 tygodnie do innego kraju, nie oznacza, że automatycznie znać ich język; ) Również to dotyczy nie tylko wydajność, ale również rozważyć, jak może to mieć wpływ roboty indeksowanie strony. Jak wiemy roboty Nie używamy cookies język, ale IP, który wskazuje na jakimś kierunku. Czy na pewno chcesz robota jest przekierowany?
- Podkreślają zdjęć: dodane w TODO list:)
- Domyślny język samo jak język forum: w przypadku tych opcji, aby dodać BBCode są ukłonem w ogóle wyświetlane (nie ma sensu, gdyż jego język jest tym samym językiem forum reklam) - więc nie rozumiem problemu. Czy możesz opisać to bardziej?
- Szybka odpowiedź do dyskusji w grupie: dodano listę TODO. Myślę, że powinno być już wspierane, ale nie może być jakiś błąd lub brakuje nam gdzieś w dyskusjach grupowych. Będzie OK w 3.3.0.

vBET
24-12-09, 09:45
Całość podkreślają flaga zrobić - zostaną włączone do wersji 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1