PDA

Zobacz pełną wersję: Zakup marki darmo po kupiłem normalnej wersji?



Driven2Shine
30-07-11, 19:29
Jak mówi tytuł i chcę wiedzieć, czy możliwe jest, aby kupić marki darmowych po kupiłem normalnej wersji.

I nie można kupić zarówno w tym samym czasie w tej chwili, dlatego chcę wiedzieć.

Dzięki

vBET
31-07-11, 12:34
Tak można kupić BF dla istniejącej licencji:) Po prostu idź do pobrania (http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php) sekcja - znajdziesz tam wszystkie licencje i dla tych, które nie są BF znajdziesz Link.

Nie musisz kupować nowych licencji - można tylko uaktualnić już istniejącą:) A koszty będą takie same jak przy zakupie stoisko w jednej transakcji.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1