PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Przetłumaczone linki forum pokazuje błąd 404



texans
18-07-11, 18:02
Mam przez ten proces instalacji kilka razy i nie wydaje się naprawić te 404 błędów.

Problem: Przetłumaczone linki forum tworzą błędami 404 (indeks i adresów URL wątku wydają się działać)

URL: phoneforum.com / forum /

Przyjazne adresy URL: Używam Przepisz friendly Tryb adresów URL - Canonical URL Strict

vBET główna: Forum Directorys / forum

Moje Forum htaccess jest w następujący sposób

Autor #: Matty Azji
# Wersja 1.6

RewriteEngine On
Opcje + FollowSymLinks
RewriteBase / forum /


# # # To jest trochę SECURITY i mogą zostać usunięte

^ RewriteRule zawiera /(.*) index.php
RewriteRule ^ czas /(.*) index.php
RewriteRule ^ pakiety /(.*) index.php

# # # To jest rzeczywista przepisać

RewriteRule archiwum / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 dolary? Language = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ wątki / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ strony ([0-9] +) ?)) showthread.php? t = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ członków / ([0-9] +) member.php? U = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ forum / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ strony ([0-9] +) ?)) forumdisplay.php? f = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ blogs / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ strony ([0-9] +) ?)) blog.php? u = $ 1 & strona = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ wpisy / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ strony ([0-9] +) ?)) entry.php? b = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ lista /([^/]*/)([ 0-9] +) list.php? R = $ 1 $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ zawartości /(.*) content.php? R = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ widget / config / ([0-9] +) widget.php? R = config / $ 1 &% {QUERY_STRING}

Każdy pomysł co robię źle?

TIA!

vBET
19-07-11, 00:58
Jak widzę teraz to działa dobrze. Czy nadal masz problem lub jest stałe już?

Proszę powiedzieć, czy nadal potrzebujesz pomocy, a jeśli tak, to proszę podać adres strony, na której występuje problem.

texans
19-07-11, 02:42
Dzięki za odpowiedź!

Nie, to nadal nie działa poprawnie. Strona główna i nici pracy, ale poszczególne linki kategoria forum nie.

ex: phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Jedno zauważyłem w porównaniu z tym forum jest to, że mój rzeczywisty linki kategoria forum są tłumaczone, które to forum utrzymuje angielskiego URL, nawet w przypadku nie-angielskie.

Czuję, że jest to problem (mogę się mylić), ale nie jestem pewien jak to zmienić.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.

vBET
19-07-11, 17:52
Przykład dałeś jest do treści nie istniejące - nie działa nawet wtedy, gdy nie przetłumaczone:
phoneforum.com/forums/36-Canadiske-Wireless-Carriers

I nadal nie widzę problemu - Byłem tam i widzę zawartość jest przetłumaczone dobrze. Proszę mi pokazać URL, pod którym można go zobaczyć - z jednej podałeś nie istnieje, więc nie może być tłumaczone ...

texans
19-07-11, 18:07
Prawo, to jest problem właśnie.

Jest to kategoria forum default mowa w widoku domyślnym języku angielskim:
phoneforum.com/forums/forums/36-Canadian-Wireless-Carriers

I odwołuje się, co się dzieje, gdy jest tłumaczone. Rzeczywista link URL będzie tłumaczone, jak również i wyniki w 404.

phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Linki kategorii forum nie działa po przetłumaczeniu na dowolny język z angielskiego. Wszystkie one spowodować błąd 404 stron. Indeks i nici do pracy w tłumaczeniu, a nie tylko linki kategorii forum.

vBET
19-07-11, 18:27
OK - teraz widzę problemu. To jest tylko dla URL forum nie za wątki - szukałem w złym miejscu.

Widzę, przyczyną problemu są przekierowywane połączenia i 2 / forum / usunięto stamtąd. Otoczenie:
http://www.phoneforum.com/forums/pl/forums/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych
Jestem przekierowany do:
www.phoneforum.com/forums/pl/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych

Nie wiem dlaczego tak się dzieje w tym stylu. Może masz złe ustawienia vBET do katalogu forum. Albo możemy spróbować z ustawieniem zachować jego katalog (nie powinno być potrzebne). Proszę PM mnie Dostęp do szczegółów do Admin CP i FTP - będzie to sprawdzić.

texans
19-07-11, 18:34
Dzięki Michał:)

PM Coming

vBET
21-07-11, 22:49
Jak pisałem ci wczoraj przez premiera problem, ponieważ masz podwójne / forum w adresie URL. vBET usuwa jedną z tych, ponieważ jest taki sam jak w katalogu forum i vBET musi zapewnić, że kod języka będzie po nim. Więc katalogu forum jest usuwany, a następnie ponownie dodane przed URL tuż przed kodem języka. Aby tego uniknąć i mieć linki forum odpowiednio generowane musisz korzystać z tego szybko naprawić po każdej aktualizacji vBET (teraz to już jest zrobione na forum):
1. Otwórz / includes / vbenterprisetrasnlator_functions_url_tracking.php
2. Znajdź:


if (0 === strpos($address, $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].'/')) {
$address = substr($address, strlen($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']));
}

3. Usuń / komentarz to.

To rozwiąże problem z źle generacji adresów URL. Nadal masz problem z przekierowaniem. I wciąż pracuję na jej temat.

vBET
21-07-11, 23:16
Każdy z Szczegóły Dostęp wysłać nie działa już - nie jestem w stanie dokończyć ... Proszę PM odpowiednie dane dostępu więc będę w stanie kontynuować.

vBET
22-07-11, 12:11
Jak dostałem informacji przez PM planujesz zmienić trasę / forum / forum linki i nie potrzebują naszego wsparcia już teraz. Jestem ustawienie tego wątku jako rozwiązany. Jeśli będziesz miał ten sam problem po zmianach napisz tutaj. W przypadku innych problemów proszę otworzyć jeden wątek na jednej sprawy.

texans
24-07-11, 22:35
Prawo. Nie chcę mieć włamał się wersja tego moda (tak, że mogę spróbować znaleźć inny naprawić każdej aktualizacji) dla standardowego vBulletin zainstalować, że dzieje się w katalogu / forum. Jak vBulletin standardowej instalacji w katalogu / forum nie być obsługiwane przez mod domyślne? Pomyśleć, że po zainstalowaniu "stabilnej" wersji dmucha mój umysł.

Po całym tygodniu iz powrotem, aby dotrzeć do tego punktu I zdecydował, że staram vbseo ponieważ wygląda na to, zdaje się dobrze działać z vBET. NIEPRAWDA!

Znalazłem co najmniej 3 błędy w standardowej instalacji vbseo i dodanie vBET na górze. I ustalonej przez przeglądania forum i jeszcze 2, które są otwarte.

Nie wydaje się, chce mi pomóc poprzez PM. Zamiast dostać się do typeout każdej nowej emisji tutaj ponownie i czekać na dobę między każdą odpowiedź tak mogę dostać te stałe, jak również. Tymczasem wszystkie linki w Google przejść do pustej strony. Awesome!

Zdajesz sobie sprawę, że klient płaci za mod i nonbranded opłaty nie chce wydać ponad 30 godzin i dni między kwestiami do ustalenia, co powinno być standardowe prawo? Kwestia, jeżeli to nie działa poprawimy to jest w porządku, ale w tym tempie nie rozważa wartość czasu klientów. Ten mod kosztowała mnie tak cholernie dużo paraliżu na szczycie 200 dolarów i zapłacił za to, że to robi mi się niedobrze - i nadal jestem nie dalej niż zacząłem.

Na pewno wygląda dużo "rozwiązać" problemy są bardziej od sfrustrowanych klientów rezygnacji i nie odpowiadając na problem. Jak myślisz, dlaczego tak jest?

vBET
26-07-11, 09:07
Odpowiedź na pierwsze pytanie została już wysłana do Ciebie przez PM wcześniej. Nie wiem dlaczego pytasz ponownie. Odpowiedź jest sam - jest to pierwszy raz, gdy nasz klient (i mamy wielu klientów) mają forum w podkatalogu / forum i dodatkowo tworzy innego katalogu wirtualnego / forums w URL o / forum / forum Jest to proste wyjaśnienie dlaczego vBET nie jest teraz gotowy do wsparcia takiej sytuacji i dlatego pęka. vBET ma analizować adresy URL podczas tłumaczenia i usuwa / forums ustawić przed linki umieścić tam kod języka i dodać / forum znów przed URL. Sytuacja jak / forum / forum jest bardzo nietypowe - mamy go po raz pierwszy. I nie może dać innej odpowiedzi na to pytanie, nie ma znaczenia ile razy zostanie poproszona - tak Twojej sytuacji jest bardzo nietypowe.

Nie wiemy swoje problemy z vBSEO - ten wątek jest o innych kwestii - proszę otworzyć nowy wątek dla nowych kwestii, jeżeli nadal istnieje. Nie jesteśmy w stanie pomóc w kwestii nie jesteśmy informowani o.

PM nie jest używany do wsparcia. Używamy PM w celu uzyskania dostępu do danych. Wsparcie jest forum. Na forum możemy zarządzać wątki problem, widzimy pełną historię problemu i zagadnienia są dostępne dla całego naszego personelu. Wiesz, że to już. Przykro nam, ale nie jestem pewien, dlaczego dyskutujemy tutaj na forum publicznym. Dlaczego informujący mnie, że cię prosiłem pisać na forum, a nie PM. Napisałem ją dla Ciebie - o tym wiem. Jaki jest Twój cel w tym poście - czy potrzebujesz pomocy z tym problemem? Jeśli tak, proszę opisać. Jeśli nie dowcip to - proszę otworzyć nowy wątek w nowym wydaniu. Jeśli nie ma problemu to świetnie:)

Należy pamiętać, że prosił nas do zaprzestania pracy nad tą sprawą i napisał, że będzie się kilka dużych zmian na forum. Tak więc przestać działać na tym, tak jak prosiłeś. Nie mater masz licencji BF czy nie - jeśli nie byłoby go i prosić o zatrzymanie pracy do wystawienia będziemy słuchać Twojego zapytać. Nie rozumiem punktu.

Proszę trzymać się punkt - jakiej pomocy potrzebujesz?

Nie odpowiedział rozwiązywania problemów są często rozwiązać problemy (przez PM), o których właściciele wątek nie dba już tak tych pobytu bez odpowiedzi. Mieliśmy wreszcie 2 postów od użytkowników, którzy nigdy nie napisał o pomoc po prostu napisał, że kiedyś starych wersji vBET. To od użytkownika będą zrobił aktualizacje i wykorzystanie błędu darmowe wersje lub wykorzystanie starych.

texans
26-07-11, 11:12
Wiesz, mój problem i należy uświadomić sobie cel post. Niezadowolenie z produktu.

Standardowej instalacji w folderze / forum nie jest niczym niezwykłym. Spodziewałem się oprogramowanie do pracy w tej sytuacji. Użyłem vBulletin zalecane htaccess który stworzył / forum / forum struktury url.

Standardowe vbseo zainstalować nie jest niczym niezwykłym. Spodziewałem się oprogramowanie do pracy w tej sytuacji. Miałem co najmniej 3 poważnych błędów, które powodują tysiące pustych stron, w tym każdej strony indeksowane przez Google.

Chciałbym zwrotu proszę.

vBET
26-07-11, 23:30
Sytuacji, gdy klient nie chce naszej pomocy nie kwalifikuje się do refundacji.

Nie wiem, problem stanem faktycznym - powiedziałeś nam przestać pracować na problem, który został już częściowo rozwiązany, bo chciał się dużych zmian na forum. Tak więc przestać działać na jej temat. W tej chwili potrzebny opis statusu wydania i zielone światło na rozpoczęcie pracy na nim. I nawet nie wiem czy to nadal ten sam problem. Jesteś PM coś o nowej emisji po zmianach - nie dostaliśmy żadnej nowy wątek otwarty do nowej emisji. Proszę otworzyć nowy wątek do nowej emisji i zaczniemy nad tym pracować.

Po raz kolejny, ponieważ nie zrozumieć przyczyny problemu. To NIE / forum winy katalogu - jest to bardzo ok. Nasze forum wykorzystuje podkatalogu URL - można zobaczyć tutaj. vBET obsługuje podkatalogu URL forum.
Twój problem jest, bo mają podwójne / forum / forum i to jest bardzo nietypowe. To jest pierwszy raz kiedy widzimy takich sytuacji i wymaga naszego wsparcia się działać odpowiednio na swoim forum. Ten problem dotyczy tylko sub-forum strony. Wszystkie inne linki (do wątków i tak dalej) nie mają podwójne / forum / forum) i dlatego całe tłumaczenie forum działa idealnie z wyjątkiem sub-forum strony. I dlatego swoim forum potrzebuje naszego poparcia mieć to działa doskonale na całym świecie. To można odmówić nasze wsparcie zgadzasz się, że te strony nie przetłumaczone. Jeśli chcesz, to tłumaczone proszę opisać aktualny stan problemu i PM rzeczywiste dane dostępu.

Ten wątek nie jest o omawiania kwestii vbseo - nie wiemy, problem vbseo. Mamy pracował tutaj o coś innego. Proszę otworzyć nowy wątek do problemu vbseo i będziemy nad nim pracować. Nie możemy powiedzieć dlaczego masz problem vbseo bez informacji o nim. Nie możemy powiedzieć jest to kwestia integracji, problem z konfiguracją, albo nie jest związane z vBET w ogóle. Nie możemy również zwrotu w sytuacji, gdy klient twierdzi, o niektórych nie opisano problem, odmawiając otworzyć nowy wątek i opisać. Odmowa opisać problem w nowym wątku, odmówić przyjęcia naszego wsparcia. Proszę otworzyć nowy wątek dla nowej emisji i będziemy wspierać Ciebie:) Mam nadzieję, będzie to szybko rozwiązać:)

texans
27-07-11, 00:46
Pozwól mi to jasno. I nie chcą HACKED UP VERSION tego moda.

Nie jest to co zapłaciłem za, i nie nie mam wyjątkowej sytuacji. Miałem dwa bardzo sytuacjach domyślne. Ten produkt nie jest jak w reklamie.

Pytam ponownie. Prosimy o zwrot moich pieniędzy.

Nieprzestrzeganie tego spowoduje obciążenia.

Naprawdę chcę używać tego produktu, ale jak już wspomniano wcześniej nie chcę włamał się wersji, aby to działało. Nie warto ból głowy, gdy przychodzi czas, aby odnowić swoje forum.

vBET
27-07-11, 17:43
A ja powtarzam jeszcze raz - masz bardzo nietypowej sytuacji. Po podwójnym / forum / forum nie jest czymś, co widać w każdym forum. W rzeczywistości swoim forum jest tylko jeden o coś takiego, co wiemy na temat. Dlatego ta sytuacja wymaga naszej pomocy, aby to w pełni funkcjonalny, reklamy, dlatego w tym vBET chwili pracuje nad swoim forum bez tłumaczenia sub-fora stronach reklam innych stron są tłumaczone dobrze (tylko sub-forum strony mają podwójne / forum / forums w URL).

Oferujemy bezpłatną pomoc, aby to w pełni funkcjonalny. To jest twój wybór, aby go zaakceptować lub odmówić. Odmawiając zdecydujesz się vBET nie w pełni funkcjonalny na forum. A my nie zwrot, ponieważ użytkownik decyduje się nie w pełni funkcji vBET. Będzie to w pełni funkcjonalny podczas przyjęcia naszego wsparcia.

Jeśli naprawdę chcesz vBET pracy na forum - tylko proszę przyjąć nasze wsparcie i zróbmy to w pełni funkcjonalny na forum. Również my wyślemy Ci wskazówek na temat zmiany konfiguracji forum i pozbyć się podwójnego / forum / URL formie forum (które szczerze wygląda bardzo, bardzo dziwne). Twierdzisz, że chcesz mieć vBET funkcjonalne na forum, ale nie chcesz skorzystać z naszego wsparcia i ignorować naszych wskazówek. To jest twoja decyzja - nie możemy zmusić do korzystania z naszego wsparcia. Jeśli zdecydujesz się nie sub-forum przetłumaczonych stron jest do Ciebie. Nadal oferujemy bezpłatne wsparcie i w pełni funkcjonalny vBET. Odmowa naszego wsparcia nie kwalifikują się do refundacji.

texans
30-07-11, 12:38
I pisze się doskonałym osi czasu, co tu się Michał i wygodnie usunięte jako spam. Nie było spamu w post Michała.

Classy.

Istnieje oczywiście ogromna rozbieżność rozumienia języka tutaj, które uważam za bardzo ironiczne.

Hacked = Zmodyfikowany - jak w nie chcę bardzo zmodyfikowanej wersji tego skryptu, ponieważ jest zbyt trudne do aktualizacji.

I nic nie mówił o, lub ktokolwiek inny hacking moje forum.

Jest też kwestia czytasz to, co jest wygodne dla Ciebie i nie zważając na resztę. Niefortunne dla klientów.

Mam nadzieję, że zrozumiesz mój post nie był spam to dodam go ponownie poniżej. ;)

vBET
30-07-11, 13:33
To było SPAM i SCAM dlatego jest on usuwany. Po prostu powtarza wszystkie informacje, które są zawarte w tym wątku + napisał nieprawdziwe informacje na temat jak to działa (proszę spojrzeć naszym wiadomości, jeśli trzeba przypominać, jak to działa). Ani SPAM ani SCAM nie jest dozwolone na tym forum i nie znam żadnego forum, na którym administracja zgadza się na jej temat.

Nie było co wymaga wysokiej zmian w vBET. Myślę, że masz to wszystko proporcji. W czasie, kiedy pracował w tej sprawie masz informacje o jednej prostej modyfikacji - 3 linii kodu, aby usunąć w jednym miejscu Także problemem nie jest ze względu na zmiany, ale dlatego, że był zły, że trzeba było otworzyć nowy zaznaczone do nowej emisji (ci został poproszony o nie pisać PM, ale w nowym wątku). I zamiast tego napisał tutaj na starym wątku zachowuje się jak porzucić was, po kazał nam przestać działać w tej sprawie. Co mnie mylić na początku, bo naprawdę nie był pewien, czy to wciąż stary problem, lub ze względu na nowe, bo pisał tutaj. Proszę trzymać się punkt. Jeśli potrzebujesz pomocy z tego problemu - proszę napisać o jego aktualny stan w tym wątku. Jeśli masz problemy z czymś innym - proszę otworzyć nowy wątek dla niego, więc będziemy wiedzieć, problem jest w rzeczywistości wygląda. Jeśli masz jakieś problemy z vBSEO - to nie wątek o tym jest. Proszę otworzyć nowy. Także jeśli problem jest coś innego dlaczego jeszcze rzeczy, które będzie wymagało żadnych zmian vBET?

Mam nadzieję, że zdecydują się skorzystać z naszego wsparcia i pozwala nam na vBET w pełni funkcjonalny na swojej stronie. Co będziemy bardzo zadowoleni:)

texans
30-07-11, 13:37
Poddaję się.

vBET
30-07-11, 13:46
Nie musisz tego robić. Oferujemy Darmowe wsparcie mają vBET w pełni funkcjonalny na forum:) Udało nam się cały czas. Po prostu zaakceptować. Oczywiście nie możemy zmusić do korzystania z naszego bezpłatnego wsparcia i vBET w pełni funkcjonalna - to Twoja decyzja, aby przyjąć ją lub odrzucić.

texans
30-07-11, 14:28
Jak już mówiłem 10 razy, teraz nie mają czasu (zainwestowała ponad 30 godzin i teraz na ogromne straty) ani też nie chcą mieć w dużym stopniu zmodyfikowanych wersji tego oprogramowania, ponieważ jest to ogromny ból głowy, jeśli chodzi czas, aby go zaktualizować.

To tak, jakby nie stwierdzili, każdy z nich dotyczy wielokrotnie ponownie i ponownie. Tylko słuchać tego, co ci, co słyszą. Jesteś mod nie działa z 2 podstawowych instalacji i nie mają czasu, aby kłopotów z "support" lub oprogramowania silnie zmienione.

Dodaj do tego słyszysz tylko to, co jest blisko ciebie i nie rozumiem wielu podstawowych angielski i że tylko dodaje do czasu potrzebnego do pracy z tobą.

Skasować osią czasu znowu nie miał żadnych "spam lub scam", jak to nazwać, tylko fakty w tej sprawie.

... Tak, jestem skończony. Poddaję się. Wygrywasz! Masz moje pieniądze.

************************************************** ******
Jeśli ktoś chce to tanie niemarkowe licencji tylko PM do mnie.

vBET
30-07-11, 15:00
Należy pamiętać, że podczas korzystania z naszej bezpłatnej pomocy nie musisz inwestować w każdej chwili - to jest nasz personel, który rozwiązuje problem. Tak więc przyjęcie naszego bezpłatnego wsparcia ty nie nie poświęcać czasu na ten temat. Ponadto chciałbym przypomnieć, że nie masz do spędzenia tych 30 godzin - to Twoja decyzja, ponieważ odmówił nasze wsparcie.

Również czuję się jak należy napisać ponownie (po prostu napisał to przed, ale wydaje się nie zauważyć), że nie jest jasne w tej chwili nie vBET wymaga żadnych zmian, bo zmiany w środowisku, a teraz całkowicie nie inny problem z vBSEO - może być problem konfiguracji lub integracji. Więc w tej chwili nie wiemy jeszcze nawet jasne, czy masz jakiś problem z vBET się lub jest problem na innym poziomie. Nie możemy powiedzieć, bo można odmówić nasze wsparcie i jedynie powtórzyć, że masz jakieś nowe wydanie z vBSEO, której nie chciał opisywać na forum ...

Mamy jasno zrozumieć każdy swoje zdanie i zobaczymy nasze zdanie. Proszę przyjąć, że odmowa z vBET wsparcia nie kwalifikują się do refundacji. Chętnie wsparcie ciebie i vBET w pełni funkcjonalny na forum:) Po prostu trzeba zaakceptować nasze wsparcie. Przykro nam słyszeć, że wolą nie korzystać z naszych wsparcia, nadal jest to twoja decyzja, który wydał vBET nie działa idealnie na swoim forum, gdzie masz nietypowe konfiguracji, które nigdy nie zdarzyło się na naszych klientów forach.

Tak ostatniego 2 wiadomości zawarte SPAM i SCAM - można już o tym poinformowany, a następnie po prostu spamu usunąć wiadomość ponownie. I ponownie został poinformowany, dlaczego został usunięty. Jeśli nie sprawdzić wiadomości - tu jest wyjaśnienie masz już z jako odpowiedź na wiadomości (z samej wiadomości).

Twoja odpowiedź do usunięcia SPAM + wiadomość SCAM:

Mówię prawdę Michał. Przykro mi, nie jest to wygodne dla Ciebie. Pytasz, że ludzie w vbseo pozwalają swobodnej dyskusji, ale nie będzie to samo. Hmmm.

Nasza odpowiedź na Twoje twierdzi, że nie było SPAM SCAM +:

To nie jest nic o byciu wygodnym. Proszę przeczytać cały wątek - wszystko, co napisał, jest to już uwzględnione tam! Jak można nawet powiedzieć o nie jest wygodne, jeśli pozwolimy na pobyt tam? Mamy prosty kiwać pozwalają na powielanie - powielania jest SPAM. Wiesz o tym - masz forum od 2002 roku.

Także nie ma jedynego prawdziwego - napisałeś fałszywych informacji na temat jak to działa. I proste przypomnieć tym, odpowiadając na starych PM, gdzie można zobaczyć, że zmieniłeś hasło przypadkowo i przeprasza za to - to nie było jak napisałeś, że był zły, bo nie chcesz zmian - w tym czasie nie dokonano jeszcze zmiany ! Nie pozwolimy napisać fałszywe informacje. Nie jestem nazywając je kłamstwami, bo zakładam, co ludzie chcą coś dobrego, więc zakładam, że po prostu się pomyłka.

Nie widzę go nigdzie nie idzie. Jeśli nie masz nic do dodania proszę nie powtarzaj - zostanie on usunięty jako spam. Jeśli chcesz dodać coś nowego - będzie nam miło wiedzieć, co to aktualny stan problemu i zaoferować Państwu nasze wsparcie:)

Ten wątek jest o problemie z / forum / forum strony. Jeśli masz coś do dodania na ten temat proszę pisać darmo. Jeśli chcesz po prostu się niektóre publiczne hałasu - proszę się zatrzymać. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom bezpłatną pomoc. Jesteśmy dumni, że ok. oferujemy również do Ciebie. Możesz mieć vBET w pełni funkcjonalny na forum, jeśli chcesz. Jeśli nie chcesz korzystać z naszego wsparcia nie może zmusić cię. Wciąż nie możemy zwrotu, ponieważ użytkownik zdecydował się nie w pełni funkcjonalny vBET i odmówić nasze wsparcie.

Jak teraz jak wcześniej - oferujemy Państwu bezpłatną pomoc i w pełni funkcjonalny vBET na forum, które nie zostały jeszcze obsługiwane konfiguracji (bo zdarza się po raz pierwszy, że nasz klient ma takiej konfiguracji). Będziemy bardzo zadowoleni, aby Ci pomóc:)

vBET
31-07-11, 13:14
Temat zamknięty z powodu dużo spamu i SCAM + zmiany historii wątek z notatkami autora, takich jak:

***** Uwaga: usunięty mój post jeszcze raz. Jeśli zamierzasz wziąć pieniądze będziesz musiał zakaz mnie, jeśli nie chcesz mnie po mojej stronie. ****

Do autora wątku: nie musisz poinformować nas, że Twój post usunięty SCAM - wiemy o tym doskonale i możemy nawet pisać za każdym razem wiadomości z prośbą, aby zatrzymać to, co robisz. Proszę pamiętać, że mamy pełną historię naszych wiadomości PM. Za każdym razem, kiedy pisałeś SCAM wyślemy zwrócić stary PW daje dowody, że piszesz nieprawdziwe informacje i SCAM nie jest dozwolone. Po raz kolejny - proszę nie robić. Mamy stoisko wiedzieć, jak było i wszyscy mogą przeczytać tutaj naszej debaty publicznej.

Nie chcemy zakazu Ciebie. Jesteś naszym klientem. Jeszcze nie pozwoli SCAM ani SPAM. Chętnie Ci pomóc z nowej emisji, jeśli akceptujesz nasze wsparcie. Chętnie się vBET w pełni funkcjonalny na forum:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1