PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany vBET delete - crawl błąd 100,000



alptraum
18-07-11, 11:14
Używałem rok temu przez krótki vBET3 czasu. Mój adres internetowy to: MUHAKEME.NET FORUMU (http://www.muhakeme.net). Od roku mam "błędy indeksowania" z google. My muhakeme.net ma błędy indeksowania w więcej niż sto tysięcy stron, ponieważ URL produktu vBET. Mam złe punktów z google i kary teraz. Ja również zapisywane do wsparcia google i powiedzieli ze względu na tysiące "błąd crawl" w ponad 100 stron to się mogło stać.

Po usunięciu produktu z mojego FTP. Czasami patrzę "Kto jest online" i widzę, że google szuka mojego starego przetłumaczonych stron.

vBET
18-07-11, 11:56
Cześć, widzę licencji wygasła, więc zakładamy, że był przy starej wersji vBET. Należy pamiętać, że vBET3.x rzeczywiście 0 (zero) otwarte błędy:)

Więc jeśli chcesz korzystać vBET bez problemów zawsze jest najlepszym sposobem używania najnowszej wersji, które mają poprawione starych błędów:) można odnowić licencję i uzyskać najnowszą wersję. Należy pamiętać, że odnowienie kosztuje tylko 30 $. Możesz odnowić w dziale download.

Prosimy także pamiętać na przyszłość - zapewniamy bezpłatną pomoc. Tak więc najlepszym pomysłem jest pisać, kiedy masz jakiś problem, zamiast podejmowania własnych działań, które sprawiło, że inne kwestie.

O rzeczywisty problem - Google szukają starych stron. Proszę tylko dodać odpowiednie reguły, która przekieruje takie wnioski do forum strona główna. Google nie szukaj po jakimś czasie (powiesz mu, że te strony są przenoszone).

Proszę dać nam przykłady Twojej nie łączy istniejące - będziemy pisać Ci odpowiednią regułę:)

vBET
27-07-11, 18:02
Brak odpowiedzi - za wsparcie nie jest wymagane. Proszę pisać tutaj, w przypadku nadal potrzebują wsparcia w tym przypadku.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations