PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Wydanie między vBET i vBMail.



Taurus
10-07-11, 01:28
Nie ma sporu między vBET i vBMail (http://www.dragonbyte-tech.com/vbecommerce.php?do=purchase&act=product&id=107) z DragonByteTech.

Widać moim wątku o tym problemie tutaj:

[VB 4.1.x] Grupy przez vBET. (Http://www.dragonbyte-tech.com/threads/4174-Usergroups-by-vBET.)

Jak mogę dodać vBET się Grupy do tego moda? Czy mogę po prostu usunąć vBET w odblokowywania całkowicie?

Dzięki!

EDIT: Sorry, nie jestem pewien, czy będziesz w stanie zobaczyć tego wątku. Problem polega na tym, że ten mod (vBMail) ciągnie grupy użytkowników z oficjalnej tablicy grupy użytkowników cache, i najwyraźniej vBET nie. Więc teraz dodatkowe grupy użytkowników vBET nie są dodawane do tego mod do konfiguracji, a następnie nie mogę ustawić listy mailingowe prawidłowo.

Taurus
11-07-11, 02:18
I naprawdę potrzebuje pomocy tu proszę.

vBET
11-07-11, 02:38
Hi,

Byłem w stanie zobaczyć ich temat (nie licząc zdjęć). Należy pamiętać, że wszystkie grupy są przechowywane jako przypuszczają w vBulletin tabel. Jak rozumiem nie widzisz tych, w vBMail - jest to ich błąd. Przypuszczają do podjęcia wszelkich istniejących grup. Zamiast tego granicznej podanej grupy pewien podzbiór istniejących Grupy (podzbiór zawarte w pamięci podręcznej). Oni po prostu mają to zmienić i pokazać wszystkie istniejące grupy. Nie jest prawdą, że nie może nic zrobić - po prostu mogą wziąć wszystkie istniejące grupy użytkowników;)

vBET tutaj jest czysty - nie zmieniamy nic w architekturze vBulletin - Grupy vBET są przechowywane tylko tak samo jak wszystkie inne grupy. Każdy może wziąć go, jeśli po prostu zapytać o wszystkie istniejące grupy. Wszelkie zmiany w vBET nie rozwiąże ich problem, ponieważ w przypadku, gdy masz inne nowe grupy użytkowników nie są przechowywane w pamięci podręcznej to problem będzie wrócił. Muszą zmienić sposób podejmowania grupy. Zwłaszcza, że jak sobie wyobrazić, biorąc tylko grupy z pamięci podręcznej nie ma widocznego wpływu na wydajność w ogóle.

Możesz skontaktować się z nami autorów mod jeśli uważasz, że to pomoże i chcą omówić kwestię.

Czy nadal potrzebują naszej pomocy tutaj? :)

Taurus
11-07-11, 12:28
Chodzi tu był fakt, że wewnątrz grupy użytkowników ustawienia vBET "To Ranga nie jest" Banned "Grupa" został ustawiony na "nie" tym samym zakładając, że jest zakazane grupy użytkowników. Dlatego wymienionych grup nie zostały uwzględnione w listach mailingowych vBMail.

Nie jestem pewien, dlaczego należy ustawić tych wszystkich grup zakazanych? (Zmieniając to ustawienie "Tak", działa idealnie.)

vBET
11-07-11, 12:49
Great - więc jest to błąd vBET! Nie zwracać uwagę na takie kolumny. Będzie to sprawdzić już teraz. Podziękować z nas autor mod:)

vBET
11-07-11, 14:05
Rozwiązany i zostaną uwzględnione w następnym wydaniu.

Na szybkie ustalenie, proszę:
1. Otwórz dowolnego klienta MySQL i login do bazy danych vBulletin
2. Wykonaj zapytanie (dodać prefiks tabeli, jeśli używasz go):

UPDATE usergroup SET genericoptions=32 WHERE description LIKE 'vbet_%'
3. Idź do Admin CP -> Galerie -> Ranga Menedżer
4. Kliknij Idź do edycji niektórych grup użytkowników (nie ma znaczenia, który z nich)
5. Kliknij przycisk Aktualizuj bez zmian.

Należy pamiętać, że 3 ostatnie kroki do uruchomienia vBulletin cache odświeżania (odbudować szeregi, uprawnienia i tak dalej). Widać to pracy będzie Admin CP -> Użytkownicy -> Zobacz Zablokowani. Przed zmian widać tam wszystkie grupy vBET. Po zmianach Grupy vBET zniknie z widoku.

Taurus
11-07-11, 14:14
1. Otwórz dowolnego klienta MySQL i login do bazy danych vBulletin

Nie mogę uruchomić to od wewnątrz mojej AKP?

Konserwacja> Execute SQL Query

vBET
11-07-11, 18:31
Nie mogę uruchomić to od wewnątrz mojej AKP?

Konserwacja> Execute SQL Query

Nie widzę problemu - każdy klient MySQL jest wystarczająca.

Taurus
11-07-11, 18:41
OK dzięki. Tylko jedno pytanie proszę.

W tym zapytanie, gdzie mogę dodać prefiks? Jaki jest czas

Dzięki

vBET
11-07-11, 18:47
Przed nazwa tabeli tak: vb.usergroup

Taurus
13-07-11, 05:09
Dzięki Michał. Udało się.

vBET
13-07-11, 13:43
Great:) Enjoy vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations