PDA

Zobacz pełną wersję: vBET 3.2.2 - szybkie pakiet korekcji



vBET
11-12-09, 22:57
Hello.

Odkryliśmy, mały, ale ważny błąd w vBET 3.2.2. To nie szkodzi funkcjonalności w żaden sposób, ale zalecamy pobrać ponownie wersję 3.2.2 i od tej poprawione pakiet przesłać na serwer znów 2 pliki z katalogu upload:
- / Includes / vbenterprisetranslator_functions.php
- / Includes / vbenterprisetranslator_functions_detection.php

Bug jest związane z wysłaniem nagłówka strony kierującej, które są niezbędne by Google TOS. Prosimy o szybkie ustalenie, jak opisano poniżej, aby być w pełni kompatybilny z Google TOS.

Jeśli używasz wersji o niższym następnie pełna aktualizacja jest konieczna.

yahoooh
12-12-09, 07:43
Arabski Tzarbatjah tym samym kierunku co językach angielskim i francuskim w języku arabskim piśmie na początku tego tematu od prawej do lewej, a nie z lewej do prawej

yahoooh
12-12-09, 07:47
i jeszcze zostały zablokowane z google
może u mi pomóc wysłać e-mail do nich
mojej stronie: alwatanyh.com

vBET
12-12-09, 16:10
Arabski Tzarbatjah tym samym kierunku co językach angielskim i francuskim w języku arabskim piśmie na początku tego tematu od prawej do lewej, a nie z lewej do prawej

Jest to opisane, co jest ustalone w szybkie pakiet korekty - inne rzeczy są w 3.3.0

vBET
12-12-09, 16:11
i jeszcze zostały zablokowane z google
może u mi pomóc wysłać e-mail do nich
mojej stronie: alwatanyh.com

Proszę trzymać się wątku, gdzie jest pełna historii. Zapytaj o to tam, a my napisania treść wiadomości, które można przesłać e-mail do Google:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1