PDA

Zobacz pełną wersję: Już Ignoruj wyrazy tytuły wątków



norku
18-06-11, 11:34
Hi,

I rozpaczliwie potrzebujemy tego jako charakter mojej forum jest taka, że członkowie mojej (bez względu na ustawiony język forum) korzystania z niemieckich dla niektórych terminów. Na przykład nikt nie pisze 'tank'. Wszyscy napisać "Panzer", więc muszę to słowo (plus setki innych), zwolnienie z tłumaczenia. Jeśli ktoś pisze: "Widziałem wczoraj Panzer 'muszę słowo Panzer będą ignorowane do tłumaczenia.

Wiem z innego postu, że jesteś biorąc pod uwagę to, ale, że nikt nie wydaje się potrzebne. Cóż, dla jednego zrobić:)

Edit: używam vBET 4.4.0

vBET
27-07-11, 17:23
OK akceptowane. Mamy już pomijając funkcjonalności, ale jak teraz na zawartość tylko. Wciąż mamy sposób zignorować w tytułach zbyt, więc będziemy realizować to:)

Marcin Kalak
27-02-13, 15:21
Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Ta funkcja została dodana w wersji 4.5.2.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1