PDA

Zobacz pełną wersję: vBET 4.4.0 autorskich



vBET
16-06-11, 18:09
Witam:)

Jak obiecaliśmy, dajemy wsparcie dla innych tłumaczeń API! Jak teraz vBET obsługuje nie tylko Google, ale także Microsoft Tłumaczenie API! :)

Ta wersja jest za BETA, z powodu dużych zmian w celu wsparcia innych API tłumaczenie, ale poprzedni vBET4.3.0 wersja jest już uważany za stabilny. W vBET4.4.0 było tylko 3 małe Poprawienie błędów z poprzedniej wersji, także niektóre zmiany wprowadzone do vBulletin4.1.4 nowy edytor. Wszystkie szczegóły poniżej.

UWAGA: istnieje jeden dodatkowy etap aktualizacji konieczne:
- Dodaj do zawartości serwera z katalogu upload-raz z pakietu vBET (zawiera konfigurację dla wielu wsparcie API tłumaczenie)

Poprawienie błędów:

Przetłumacz wiadomość vBSEO
Usuwanie nie przetłumaczone komentarzy obszarze
Słowa kluczowe znaki specjalne


Zmiany do vBulletin 4.1.4 Edytor nowy:

Umieść nowy komentarz artykuł CMS w lang bbcode dla vB4.1.4
Tłumaczenie treści Edytor przetłumaczona strona dla podglądu wiadomości oraz, począwszy od szybkiego do zaawansowanego edytora
Przekierowanie do ckeditor.php wnioski na przetłumaczonych stron


Znane problemy (uważamy, że za błędy vBulletin i czekać na vBulletin odpowiedzi na oficjalne raporty o błędach):

Online wydania użytkowników (szybkie rozwiązania: (Raport o błędzie vBulletin vBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12392))
Nowy wpis w blogu inna kwestia języka (raport o błędzie vBulletin vBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394))


I jak zawsze - Ciesz vBET! :)

wowglider.de
16-06-11, 19:14
sry, ale to, co jest "nieprzezroczyste"?

Edit:
Przesłane "upload" i "upload raz" do katalogu głównego forum. Zainstalowany najnowszy xml ale Online błąd nadal istnieje. Fine.

vBET
16-06-11, 21:58
sry, ale to, co jest "nieprzezroczyste"?

Edit:
Przesłane "upload" i "upload raz" do katalogu głównego forum. Zainstalowany najnowszy xml ale Online błąd nadal istnieje. Fine.

Miałem na myśli 'wrap' - już poprawione

O Online problem - oczywiście, że nadal istnieje - jest to jasno opisane w sekcji Znane problemy w bardzo wątku, odpowiedzi:) I dano link do raportu vBulletin błąd i vBET wątku, gdzie można znaleźć szybkie rozwiązania i wszystkie informacje na ten temat . W tej chwili czekamy na vBulletin odpowiedzi w tej dziedzinie.

wowglider.de
16-06-11, 22:40
Dobra, przepraszam, myślałem, że to być ustalone z tą wersją.

Edit:
Opaque jest to również gdzieś w vBET ... Nie wiem gdzie, ale widziałem tego wcześniej .. ;-)

vBET
16-06-11, 22:59
Dobra, przepraszam, myślałem, że to być ustalone z tą wersją.

Chcemy go rozwiązać, ale uważamy, że nie vBET błąd tylko vBulletin błąd. Także jeżeli vBulletin zostanie ze zmian, dokonanych w 4.1.4 to najprawdopodobniej będziemy już w stanie o wsparcie tej funkcji (pokazano flagę użytkownik online na stronie). Musimy poczekać na reakcję vBulletin zespół teraz. Będzie go zmienić i żadne zmiany nie na stronie vBET będzie konieczne. Lub pozostaną one z rzeczywistego rozwiązania i mamy prawdziwy problem do obsługi tej funkcji.

vBET
29-06-11, 19:21
Wystarczy przypomnieć - nie pracuje w trybie online strony użytkowników jest znany problem i łatwy szybko naprawić. Teraz czekamy na vBulletin sobie z tym poradzić, gdyż jest to ich błąd (w tej chwili ze statusem "potwierdzone"). Przypominamy to, bo mamy uwagi od użytkowników, że nie działa - tak wiemy:)

Quick Fix jest banalna - można znaleźć pod linkiem poniżej:

Online wydania użytkowników (szybkie rozwiązania: (Raport o błędzie vBulletin vBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12392))

cevo
09-07-11, 09:27
Masz ten komunikat o błędzie po uaktualnieniu do 4.4.0



Fatal error: Call to undefined vbet_isLangOn function () in / disk2/forum/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 1002

http://i56.tinypic.com/2rxcnzd.png

vBET
09-07-11, 21:08
Masz ten komunikat o błędzie po uaktualnieniu do 4.4.0



Fatal error: Call to undefined vbet_isLangOn function () in / disk2/forum/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 1002

http://i56.tinypic.com/2rxcnzd.png

Proszę otworzyć nowy wątek w tym w sekcji zgłaszać błędy - będziemy w stanie zarządzać tam.

dacho
12-07-11, 13:59
Istnieje przeznaczenia / daty, kiedy stabilna wersja wyjdzie? Od miesięcy Pobrałem systemu i czekać na stabilną wersję i ważny

vBET
12-07-11, 15:31
W tej chwili nie mamy daty wydania kolejnej wersji. Właściwie, jak stabilny jest za wersja vBET4.3.0. vBET 4.4.0 dodaje obsługę tłumaczenie Microsoft i rozwiązuje kilka błędów z 4.3.0. W tej chwili w 4.4.0 mamy 8 błędów - wszystkie są już poprawione i będzie to uwzględnione w następnym wydaniu.

Na ten moment mogę powiedzieć, że vBET4.4.0 jest dość stabilna. Najważniejsze błędy, które należy wziąć pod uwagę rozwiązania przez szybkie rozwiązania są:
- VBET dodatkowe grupy użytkowników za zakazane
- Tłumaczenie tekstów, w tym Microsoft "charakter
- Nie znaleziono vbet_isLangOn ()
- was added into database for reported post (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2028-reported-posts-issue.html#post9189)
- Disappearing additional usergroups for users (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1863-after-upgrade-rankbadges-gets-taken-away-2.html#post9012)

As I wrote those all will be included in next release. At this moment we are still waiting to see does something else will appear. If you are in hurry you can install vBET4.4.0 and do quick fixes.

dacho
13-07-11, 14:21
Tak więc sugeruje mi czekać do wydania stabilnej wersji? Wersja, że się moje problemy z moim serwerem zostało 4.2.3 - i zatrzymał się, a ponieważ czekam do wydania stabilnej wersji, która spełnia problemy wykorzystania serwera wcześniej zrobić większość problemów z wersjami 4.2.3 wykorzystał wszystkie moje dedykowanych zasobów serwera

vBET
13-07-11, 15:43
Tak więc sugeruje mi czekać do wydania stabilnej wersji? Wersja, że się moje problemy z moim serwerem zostało 4.2.3 - i zatrzymał się, a ponieważ czekam do wydania stabilnej wersji, która spełnia problemy wykorzystania serwera wcześniej zrobić większość problemów z wersjami 4.2.3 wykorzystał wszystkie moje dedykowanych zasobów serwera

Jeśli masz problem wtedy proszę otworzyć nowy wątek go w sekcji Rozwiązywanie problemów. Jeżeli już - proszę mi dać adres URL do tego wątku.

Myślę, że będziemy gotowi z vBET4.4.1 wydania pod koniec tego miesiąca. Będzie to tylko korekta błędów release - żadne nowe funkcje zgodnie z vBET 4.4.0

PS.
W tej chwili jesteśmy przygotowuje się również do ruchu vBET forum do vBulletin 4

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1