PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Nie pokazuje Oryginalna wersja w tłumaczeniu.



gareth
02-06-11, 22:05
Tytuł powinien brzmieć "Nie jest wyświetlana Oryginalna wersja w tłumaczeniu

Kiedy wiadomość w języku angielskim, a następnie wyświetlić dany post walijski nie jest pokazaniem oryginalnych, nie przetłumaczonej wersji, ani zdjęć, aby pokazać, że stanowisko zostało przetłumaczone

Należy pokazując w ten sposób:

Kiedy wiadomość w języku angielskim, następnie wyświetlić pracy w Walii, nie pokazuje wersji oryginalnej lub nie przetłumaczone zdjęć, aby pokazać, że praca została przetłumaczona

Mam to skonfigurowane do korzystania z javascript zarówno dla gości i zarejestrowanych użytkowników. Próbowałem innych metod, jak również, ale nie z nich pracował.

Próbowałem wejść na stanowisko po zalogowaniu i po wylogowaniu (próbowałem nawet na innym komputerze), z tym samym problemem.

Czy brakowało mi ustawienie?
Czy muszę zmienić szablon?

Strona jest North Wales Forum - forum dla Isle of Anglesey, Gwynedd, Conwy, Flintshire, Wrexham, Denbighshire (http://northwalesforums.co.uk)

vBET
02-06-11, 22:52
Tytuł tego wątku poprawione jak whished:)

Należy pamiętać, że oryginalna wiadomość jest widoczna tylko dla wiadomości napisane w innym języku, że domyślne forum (tak jak w przykładzie w załączeniu). Więc jeśli ktoś pisze w swoim języku forum to po tłumaczenie ma tylko przetłumaczone na stronę bez oryginalnego tekstu, gdyż oryginalny tekst jest dostępny w oryginalny adres URL forum. Ale gdy ktoś pisze w innym języku niż domyślny forum, oryginalnej wiadomości można dodać, aby ludzie wiedzieli, co się oryginalną zawartość (1 użytkownik wie, może tym języku;.. 2 w inny sposób, jak poznać, co jest oryginalną wiadomość).

Ponieważ forum jest w języku angielskim nie powinno pokazać oryginalną wiadomość, gdy tłumaczone postów napisanych w języku angielskim. To powinno tylko postów napisanych w innym języku. Można zobaczyć takie samo zachowanie na naszym forum.

Więc chyba nie zrozumiałem, nie ma problemu. Prosimy o potwierdzenie tej informacji nie pomaga czy może potrzebować pomocy tutaj?

PS.
Należy pamiętać, że można to zrobić, jeśli każdy wiadomość została nieprzezroczysty w [lang = pl] komunikat [/ lang] BBCode (bez spacji), ale vBET ma automatycznego nieprzezroczysty tylko dla wiadomości w języku innym niż domyślny forum. Po pierwsze okazało się nie ma sensu robić to dla wszystkich wiadomości (w większości będzie język domyślny forum). Druga to wpływa na wydajność, ponieważ każda wiadomość będzie musiała być przetwarzane przez parser BBCode podczas każdego wyświetlenia.
Tutaj masz przykład:
to jest tylko test

gareth
03-06-11, 01:30
Prawo OK teraz rozumiem.

Tylko testowałem to i działa dokładnie tak jak mówisz.

Problem rozwiązany. A może powinienem powiedzieć, nie było problemu na początek.

gareth
03-06-11, 01:53
Hmm, co stało się z moim innym wątku dotyczące problemu coraz vBET do pracy z vbadvanced dowiązaniem: confused:

vBET
03-06-11, 13:49
Nie mam pojęcia - I sprawdzeniu wszystkie posty na swojej stronie członkowskich, ale nie znalazł temat o vbadvanced przez Ciebie. Mieliśmy raz problem serwera i wiadomości z dnia na dzień zniknęły (z powodu przypadkowego przywracania kopii zapasowej) - to było opisane w ogłoszeniu, więc może to jest powód. Zresztą - wystarczy utworzyć nowy wątek o problemie z vbadvanced, a my sprawdzimy ją:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1