PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Problem z premiera wysłać vBSHOP!



Taurus
01-06-11, 10:23
I uaktualniony mój vbShop (Z Technologies Dragonbyte) i teraz mam ten kody <VB SNTA> ponownie we wszystkich PM wysłał przez ten mod. Załączam kilka zrzutów ekranu. Proszę mi pomóc rozwiązać ten problem. To tylko wówczas, gdy członek jest użycie innego języka jako domyślne. Dziękuję.

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037abc356.png

Pop-up

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037aaade3.png

Przy próbie odpowiedzi na jedno z tych pojawia się komunikat o błędzie, ponieważ nazwy użytkownika pomiędzy tymi kodami

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de604d459950.png

vBET
02-06-11, 22:37
Prosimy o szczegóły PM dostęp do Admin CP i FTP + dokładne instrukcje jak odtworzyć problem. Co zrobić, żeby mieć takie auto generowane info (to jest automatycznie generowane) ... Krótko - prosimy o przesłanie więcej informacji, gdzie ją znaleźć i jak go odtworzyć.

vBET
07-06-11, 14:54
OK, wiem, gdzie PM wysłać w vbshop. Jest to w file: / dbtech / vbshop / includes / class_items_core.php
Mogę zrobić szybkiej integracji po stronie vbshop. Wystarczy umieścić w jednym wierszu kodu przed tej linii:

$ Identyfikatory = explode (',', $ this-> config ['powiadomienia']);
I jako dodatkowa linia umieścić to:

$ Kupujący ['username'] = str_replace (array ('', '"),'', $ Kupujący ['username']);
Jest to już sprawdzone i zawiera w swoim forum.

Mogę też zrobić kilka badań i dowiedzieć się, która część kodu vBET nieprzejrzysty, ale jeszcze jakieś rozwiązanie będzie wymagało specjalnych integracji ... Po ich stronie, jak to opisano lub vBET strony przez dodanie pewnych warunków. Nie możemy po prostu umieścić go w oficjalny kod vBET, ponieważ jest tylko o tej jednej wtyczki.

Proszę powiedzieć czy takie rozwiązanie jest OK?

PS.
Działa tylko dla nowych PM - stare są tylko uszkodzone. Można go poprawić przez zapytania SQL w bazie danych, jeśli chcesz.

Taurus
07-06-11, 17:45
Bardzo dziękuję Michał. Wydaje się działać wielki teraz!

vBET
08-06-11, 07:29
OK, więc - nie jesteśmy w stanie odtworzyć ten problem poza swoim forum. Więc jeśli chcesz nam się trochę więcej badań i spróbować znaleźć lepsze rozwiązanie, które nie będzie wymagać, aby pamiętać o dodatkowych etapów integracji, to możemy to zrobić na forum. Jestem naprawdę nie wiesz, będzie możliwe bez specjalnych kroków integracji, ale jeśli chcesz nam spojrzeć i podzielić się swoimi forum to wtedy możemy wydać trochę więcej na to czasu.

Jeśli jest to wystarczające - będę pisać nowy wątek w dziale integracji tak będzie łatwo dostępna w przyszłości.

Oczywiście Najprostszą rzeczą jest po prostu wyłączyć opcję, aby nie tłumaczyć nazw użytkowników, ale wydaje się nie być zbyt dobrym pomysłem;)

Taurus
09-06-11, 00:43
Na tym etapie wydaje się być wystarczającą Michał. Będę oko na wszelkie problemy, ale jak dotąd wydaje się być rozwiązany. Jeszcze raz dziękuję.

vBET
09-06-11, 01:18
OK, więc - ustawienie to rozwiązać:) Enjoy vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1