PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Flagi są pomieszane.



Taurus
21-05-11, 16:00
Chłopaki, nie wiem co się dzieje dzisiaj! Miałem moje obciążenie procesora wzrost zużycia do ponad 160, i myślę, że to vBET buforowanie i tak. A teraz wszystkie moje flagi są całkowicie zawiedli. Zły flagi źle językach. Proszę spojrzeć na to. Dzięki.

Windows 7 Tematy - CreativX (http://creativx.net/forums/)

Taurus
22-05-11, 15:57
24 godzin, i nic!

Niektórzy z nas mają wielkie forum wiesz! Mogę kogoś do zbadania tego problemu??

vBET
22-05-11, 16:21
Hi. Jak wiecie wspieramy za darmo, jeszcze nasze poparcie nie jest 24 / 7 i weekendy jest możliwe postów poczekać trochę dłużej, ale w tygodniu nasz personel jest tu codziennie:)

I sprawdzeniu forum i nie wiem co się piszą. To wydaje się być OK. Proszę napisać co dokładnie flaga nie jest OK i to w rozwijanym menu lub w stopce flagi?

Również - upewnij się, że stosowanie samych plików i nie jest to tylko problem z pamięci podręcznej przeglądarki. Nowa wersja posiada dodatkowe języki, więc obraz flagi zmianie i jest możliwe, że po prostu miał problem nie z pamięci podręcznej przeglądarki z vBET. Możesz użyć F5, aby odświeżyć stronę bez użycia pamięci podręcznej w IE.

Proszę powiedzieć czy problem istnieje, czy jest to fałszywy alarm. Jeśli istnieje - prosimy o podanie szczegółów, bo nie widać \\.

Taurus
22-05-11, 16:54
Michał proszę mój przyjaciel. Nie jestem głupi. I wyczyszczona pamięć podręczna przeglądarki wiele razy. Flagi są całkowicie błędne. Zły flagi źle językach. W tej chwili pod banderą hiszpańską jest ustawiony jako język angielski. Może pamięci podręcznej nie jest czyszczony!?

Taurus
23-05-11, 10:45
To jest prawdziwy dla mnie zagadką. Spędziłem prawie cały dzień próbuje to. Wydaje się, że tylko członkowie w Chinach ten problem. Czy może być coś może google?

Każdy inny członek flagę są poprawne. Ale mój użytkowników w Chinach to dziwne problemu. Mieszkam i pracuję w Chinach też.

kamilkurczak
23-05-11, 19:57
hello Taurus,

Mogę znaleźć co powoduje ten problem, sprawdziłem w źródle strony i korzystania z narzędzia google chrome.

Czy masz pomysł, co można zrobić, aby takie same wyniki jak ty?
Także, proszę skopiować i wysłać do mnie PM kodu źródłowego strony z tym problemem.
Może znajdę coś w źródle strony.
Co o różnych przeglądarek internetowych? możesz to sprawdzić za pomocą IE, Chrome czy Opera? Być może jest to spowodowane przez przeglądarkę (tak styl css lub coś).
która wersja przeglądarki używasz? if IE - napisz, która wersja IE

Taurus
24-05-11, 04:20
Hi Kamil. Ja poślę wam PM teraz. Mam ten sam problem we wszystkich przeglądarkach.

Taurus
24-05-11, 11:30
Cóż, cudownie flagi są już ustalona dla mnie. Jedynym powodem tego dziwnego zdarzenia mogę myśleć, że to ma coś wspólnego z mojej sieci dostarczania zawartości. Że obrazy flag jakoś mieszać się na serwerze Chinach, kiedy vBET nie pamięci podręcznej. A teraz po pewnym czasie, mieli stałe ponownie.

Więc na tym etapie wydaje się rozwiązany. Dzięki Kamil i Michał!

kamilkurczak
24-05-11, 11:31
dzięki za to potwierdzenie - rozwiązany:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1