PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Błąd po wgraniu 4.3.0



Schmike
10-05-11, 15:11
Wysłałem pliki do 4.3.0, ale następujący błąd:

Fatal error: Call to undefined vbet_global_bootstrap_init_start2 function () in / home / <folder> / public_html / / testvb forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 5

Mam aktywnych v4.2.3 uruchomiony przed przesyłać najnowsze pliki. I nie udało się znaleźć instrukcji aktualizacji. Zakładam, że mogę po prostu prześlij je nadpisać pliki z poprzedniej wersji?

kamilkurczak
10-05-11, 18:35
Czy aktualizacja product.xml plik z do-not-upload folderu? Jeśli nie - przesłać go przez admincp.

Dlaczego? ponieważ w tej wersji nie używamy tej funkcji (vbet_global_bootstrap_init_start2 ()), ale jeśli nadal używać starego pliku xml -. istnieje odniesienie do tej funkcji.

Tak, proszę - przesłać nowy plik XML z nie--upload folderu.

Schmike
11-05-11, 02:16
Ten sam błąd zdarza się na admincp. Co mogę zrobić aby to naprawić w admincp przed przesłaniem nowego pliku xml?

kamilkurczak
11-05-11, 07:18
jeśli masz ten błąd w admincp - należy wyłączyć systemu haka.
tylko:
1. otwierać i edytować plik config.php vBulletin
2. odnaleźć
<?php
3. wklej po tej linii:

define('DISABLE_HOOKS', true);
4. zapisz plik.

Teraz masz wszystkie haki niepełnosprawnych i można korzystać z adminp.

Schmike
11-05-11, 14:59
Udało się uzyskać to zmodernizowane.

Dzięki.

kamilkurczak
11-05-11, 19:02
dzięki za potwierdzenie - będę poruszać tego wątku w sekcji Rozwiązywanie problemów

cesarica
14-05-11, 00:59
Ten sam problem tutaj.

użyłem tego rozwiązania:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

kamilkurczak
14-05-11, 14:16
a teraz został rozwiązany?

cesarica
14-05-11, 17:46
Tak jej rozwiązać
VB 4.1.3

1) przesłać wszystkie pliki z folderu UPLOAD
XML i przesłać do serwera, a nie import i zastąpienie produktów z serwera

2) po tym miałem komunikat o błędzie:
Fatal error: Call to undefined vbet_global_bootstrap_init_start2 function () in / home / <folder> / public_html / / testvb forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 5

2) mogę wyłączyć haka:


4) użyłem tego:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

5) sprawdzania i poprawiania starych / nowych flag oraz nowe opcje

kamilkurczak
15-05-11, 11:23
dzięki za potwierdzenie:)

meto
15-05-11, 23:20
Tak jej rozwiązać
VB 4.1.3

1) przesłać wszystkie pliki z folderu UPLOAD
XML i przesłać do serwera, a nie import i zastąpienie produktów z serwera

2) po tym miałem komunikat o błędzie:
Fatal error: Call to undefined vbet_global_bootstrap_init_start2 function () in / home / <folder> / public_html / / testvb forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 5

2) mogę wyłączyć haka:


4) użyłem tego:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

5) sprawdzania i poprawiania starych / nowych flag oraz nowe opcje

Jest to dobra praktyka podczas wykonywania konserwacji BB lub wtyczki - wyłączyć haki pierwszy. Po prostu te linie w config.php i komentować je, czy nie;)

webmastersite
18-05-11, 18:08
Miałem ten sam problem i wysłać pm kamil. Starałem się stworzyć hakiem, ale nie pracował.
Edit: To rozwiązane raz i reupload pliku xml. Jakoś nie pracował na pierwszy upload.

kamilkurczak
18-05-11, 20:31
można cofirm, że jest rozwiązany teraz? Byłem na swojej stronie i tłumaczenie dobre uczynki.
Jeśli nadal nie jest dobre - proszę otworzyć nowy wątek z tym problemem

Dzięki

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations