PDA

Zobacz pełną wersję: Jest jeszcze na początku ... Ale ...



nectons
10-10-09, 00:03
Ten tekst pisany jest w języku greckim:), w zasadzie widziałem syggekrimeni uaktualnienia vBulletin dokonałem gościnnie instalując 2chch wszystkie nasze Forum członków był zachwycony! Nagle, from nowhere zaczęły pojawiać się i użytkowników z innych krajów i jest pewne, było to spowodowane uaktualniania! tylko problem, który występuje (i jest z pewnością problem Moje forum ponieważ zrobiłem wiele uaktualnień i instalacji programów/wtyczki, ale być może serwer obsługujący strony) się, szybkość powolnego i ogromną ilość danych do kopii zapasowej codziennie, automatycznie Forum I. buforowania oczywiście oraz 1 2Gbytes kopii zapasowej systemu codziennie (aferesa i obrazów z bazy danych) rozmiar codzienna kopia zapasowa spadł do około 360 KB. obecnie mam wyłączone i pamięci podręcznej mają tylko 4 języków podstawowych można wybrać członków Forum. oczekiwać anxiously 2 rzeczy. Wersja 3 x, która uległa poprawie w pamięci podręcznej i zmiany fizyczne prokeite tak szybko, jak hosting miejsca na stronie podczas I okoklirwthei 3ch wersji, a prędkość Moje forum w celu podniesienia to tutaj jest żadnych wątpliwości, że przepływ członków i osoby odwiedzające Forum będzie się dwukrotnie i potroiła się z tego uaktualnienia EycharistwNektarios Zogkos.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1