PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany 404 po postu w języku obcym



moman
28-11-09, 04:55
Obecnie używam vBSEO'd linków na moim forum.

Gdy użytkownik wysyła wiadomość w języku obcym, wykorzystując w pełni redaktor (nie szybkie odpowiedzi), otrzymasz 404 po redirect (post jest jeszcze wykonane, chociaż). Próbowałem tego i bez HTML czyszczenia włączona, bez rezultatu. Czy możesz spojrzeć na to?

vBET
28-11-09, 20:53
Ta wiadomość jest napisana w innym języku. Na tym forum nie zdarza się opisana sytuacja. Dlatego proszę prześlij mi w wiadomości prywatnej adres swojego forum (i link to tego wątku), abym mógł to sprawdzić.

moman
29-11-09, 00:47
Nie mam już tego problemu po wyłączeniu html czyszczenia vBSEO jest. Dzięki tak za odpowiedź!

vBET
29-11-09, 00:49
Tak - to jest bardzo ważne, aby nie używać niczego, co czyści HTML komentarzy - w przeciwnym razie vBET straci informacje o tym, co zostało już przetłumaczone (tj. o BBCode lang i langtitle) a które nie powinny być tłumaczone, ale nadal muszą być ponownie zakodowane.

moman
29-11-09, 21:51
Mam zamiast zainstalowany vB.org froum mod i ustawić kolejność wykonania do 65.000 - to nie koliduje z vBET wydaje się, w przeciwieństwie do systemu vBSEO, który wkręca go.

vBET
29-11-09, 23:36
Tak - vBET on 1000 realizacji zamówienia, więc jeśli się coś z komentarzami po, że nie mają wpływu na sposób vBET działa.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1