PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany VBET Głównym problemem ...



Spiritu
26-11-09, 02:22
witam właśnie kupiłem vBET i zainstalować go i zaczął problemy ...
forum Indeks pokazuje białą stronę, nie mogę podać swój admincp wyłączyć wtyczki, więc musiałem edytować config.php, aby wyłączyć system wtyczek ... teraz im forum jest z powrotem na evrything pracy, ale w admincp> Opcje> vBET głównego i onbly zobaczyć z rzędu (vBET 3.0.0 i wyższe nie jest wolne oprogramowanie. Aby mieć prawo do jego używania trzeba kupić licencję i ustawić klucz licencyjny tutaj.)

vBET
26-11-09, 04:25
O forum going down:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

O widząc tylko wiersz z klucza - nie może blokować żądania wychodzące do 3 stron.

Spiritu
26-11-09, 12:30
O widząc tylko wiersz z klucza ... ? więc co to jest rozwiązanie

A i curl rozszerzenie zainstalowane (dwukrotnie sprawdzane) postępować krok po kroku instrukcja montażu ... co zrobiłem źle: (

vBET
26-11-09, 16:50
Możliwości:
1. CURL nie działa poprawnie
2. Firewall lub coś innego nie pozwala wysłać CURL żądania do innych serwerów - pamiętać, że potrzebują tego, inaczej jak chcesz dostać tłumaczenia z Google?

Spiritu
26-11-09, 21:05
nvm ... i zrozumieć to! dziękuję za pomoc i tak

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1