PDA

Zobacz pełną wersję: Gdzie jest indeksowanie?



dsimms
18-03-11, 19:04
Wiem, że mam nowego forum, ale jeden z wniosków było jak
liczbę etatów x 52 = mnóstwo linków ...

Ponieważ mam zdobyć darmową wersję do pracy, i naprawdę nie bardzo
widziałem żadnych działań dotyczących indeksowania niektórych adresów URL tłumaczenie
są indeksowane, ale jeśli pomnożyć moje posty x 52 potem będzie
ponad 187k url .. patrząc na yahoo wybuchowych, linki zostały
tylko w 2000 r. na ostatnich 1 tydzień lub tak, i to obejmować wszelkie
URL tłumaczenie również ... obecnie linki są wyświetlane 1884 lub o

http://www.ongsono.com/check_backlinks.htm?domain=vipmoneymakersclub.com

tak, to gdzie jest działanie indeksowania?

mi brakuje czegoś tutaj?

vBET
25-04-11, 21:11
Witam:)

Czekam na adres podałeś. Jak widzę Google indeksowane 142 000 stron i Yahoo tylko 1 700 - wygląda to jak coś nie tak z Yahoo ...

Upewnij się, że nie blokujesz Yahoo przez robots.txt Jeśli tak - stop. Jeśli nie - nie możemy powiedzieć, dlaczego Yahoo jest leniwy w tym przypadku. Google pokazuje, że wszystko jest OK z forum i stron tłumaczenia są indeksowane dobrze.

Również nie ufają wyników na stronie dałeś. Tam jest napisane, że Google indeksowane 142 000 stron na forum, ale proszę zobaczyć wynik tego zapytania w google:
site:vipmoneymakersclub.com Widzę tu tylko 47 700 wyników ... Tak więc wyniki przedstawione na ongsono są zupełnie inne, niż rzeczywisty.

Również I sprawdzeniu przetłumaczonych stron, tj.:
site:vipmoneymakersclub.com/fr/
Około 150 wyników - to naprawdę nie jest imponujący, ale pokazuje, że Google jest naprawdę indeksowanie stron tłumaczenia. Możesz zrobić to szybciej np. przez dodanie przetłumaczonych stron do site.xml Prosimy także pamiętać, że jak szybko Google przeszukiwania i indeksowania stron zależy od strony PR i chow szybko się zmienia. O innych robotów - zapewne podobne.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1