PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Problemy z pamięcią



norku
15-03-11, 17:40
Nie wiem, czy jest to vBET związanych ale to zaczęło się dziać po zainstalowaniu tak mam zamiar zapytać tutaj:)

Dostaję następujące błędy po kliknięciu na "lubi" otrzymał Vbseo i "Lubi Biorąc pod uwagę" przyciski na stronie profilu użytkownika:


Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 200593 bytes) in /home/xxxx/public_html/forum/includes/functions.php on line 6862


Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php(4430) : eval()'d code on line 458

Jak mówię, to zaczęły się dziać po zainstalowaniu vBET ale myślę, że będę potrzebować coachingu tutaj, ponieważ dane nie pasuje do objawów.

Informacja o pamięci:

Z phpinfo: memory_limit Lokalne - 128M Master - 128M

Od php.ini:
; Suhosin Settings.

suhosin.post.max_vars = 2048

suhosin.request.max_vars = 2048

suhosin.cookie.encrypt = Off

suhosin.memory_limit = 32M

suhosin.session.encrypt = Off

Vbulletin: Limit pamięci PHP 32M

Pamięć serwera w użyciu w momencie: 25,00% (262.136 z 1.048.576)

Komunikaty o błędach sugerują, że potrzeba zwiększenia pamięci, ale nie widzę żadnych innych objawów brak pamięci podczas korzystania z forum i nie mam żadnych raportów z moich członkach. Zakładam jednak, że będą one także widząc "Lubi" błąd krytyczny.

Czy faceci spotkali się z problemów, takich jak ten podczas korzystania vBET? Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki, co należy spróbować.

kamilkurczak
15-03-11, 18:31
hello,
Ok będę go przetestować na moim forum. Możesz po prostu spróbować, że vBET podejmowaniu tej kwestii - po prostu wyłączyć vBET i spróbuj zrobić to ponownie - Jeśli problem istnieje i stil vBET jest wyłączony - to nie jest vBET problemu. Jeśli problem zniknie - to jest problem vBET i będzie to naprawić.

Po drugie - można zwiększyć limit memory_limit w php.ini do 64 MB i ponownie uruchomić serwer. (Proszę tylko czytać na ten temat w google).
z vBET masz 52 więcej treści i 52 więcej użytkowników na forum (jeśli masz wszystkie języki włączone) - koszt pamięci serwera. Jesteśmy nadal workin do vBET bardziej wydajne (nowe światło dzienne ujrzy już wkrótce).
Tutaj masz listę


Dzięki

norku
15-03-11, 19:13
Dzięki. Byłbym zainteresowany w wynikach. I wyłączona vBET i przeładował "Lubi" strony. Teraz pojawia się pusta biała strona - brak błędów pamięci. Również nie do końca to, co było po:)

Będę czekał, aby usłyszeć, co można odkryć na swojej stronie testowej przed I nawet ustawienie pamięci w php.ini.

norku
16-03-11, 00:13
Mogę edytować moje php.ini i zwiększyliśmy limit pamięci 64M, a następnie wznowiony Apache ale vBulletin wydaje się ignorować to ustawienie i jest nadal narzekają, że brak pamięci istnieje (te same błędy, jak napisałem w post 1).

norku
16-03-11, 09:24
Hi,

Czy udało Ci się powtórzyć błąd? Nie mogę zrozumieć, dlaczego Vbulletin AdminCP pokazuje 32M limit pamięci, gdy php.ini ma 64M.

kamilkurczak
16-03-11, 09:51
nie, nie mogę odtworzyć na moim forum test (i kliknięciu na przyciski lubi na stronie użytkownika).
Czy restart serwera po zmianie w php.ini?
Poproś o to swojego dostawcy hosta

norku
16-03-11, 09:55
Tak, po ponownym uruchomieniu Apache zmieniające php.ini, ale to nie miało wpływu. Bardzo dziwne. Sprawdziłem ogólnego zużycia pamięci i był znacznie poniżej 32M tak więc bardzo dziwne, że jestem coraz tych błędów pamięci. Poprosiłem mojego hosta do zbadania tej.

norku
16-03-11, 11:54
Rozwiązany. Miałem niekompletne php.ini w katalogu głównym. Wszystko działa poprawnie teraz.

kamilkurczak
21-03-11, 22:42
ok dla tego potwierdzenie:) rozwiązać

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1