PDA

Zobacz pełną wersję: Już Proces rejestracji



norku
13-03-11, 18:49
Czy jest jakiś sposób na zmianę ścieżki do wiadomości e-mail rejestracji? Przetestowałem rejestracji dziś i wybranych niemiecki jako język domyślny. Gdy e-mail rejestracji w link aktywacyjny przybył to związane z powrotem do ww w.mydomain.com / forum / register.php zamiast w ww.mydomain.com / forum / de / register.php. Czy można to zmienić? Wydaje się dziwne, aby dać człowiekowi szansę korzystania z forum w swoim języku, ale nie na pierwszą przeszkodę poprzez rejestrację dla niego trudne.

kamilkurczak
14-03-11, 09:25
hello,
Zmiana ten adres nie jest jeszcze obsługiwany.
Będę poruszać tego wątku w sekcji Zgłoszenie błędu i pytam Michał o tym.

Po drugie - vBET wspieranie przekierowania zależności od języka użytkownika (język przeglądarki na język usercp)

Można go przetestować - przejdź do admincp-> vBET-> Misc-> Przekieruj do języka użytkownika.
Po logowania użytkownika zostanie przekierowany na jego język. Proszę przetestować.

Przeniósł się do funkcji sekcji Zapytanie

norku
14-03-11, 09:45
Dziękuję.

kamilkurczak
14-03-11, 10:04
Zrobiłem konta testowego na swojej stronie (test_user - można go usunąć).
vBET pracuje nad ustawień języka przeglądarki. Podczas rejestracji vBET ustawiany automatycznie język opcję polskich w formularzu rejestracyjnym.

Po rejestracji i po po kliknięciu na url z mojego e-mail I został przekierowany do strony przetłumaczone na język polski tak url z lang kod nie jest potrzebny.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1