PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Strony pomieszane



Snake
07-02-11, 01:37
Po prostu ponownie zainstalować ten mod, chciał, aby spróbować ponownie, z mniej krajach, czy ładunek jest lepiej.

Ale każda przetłumaczona strona jest źle, nie ma stopki, posty wszystkie pomieszane, linki pomieszane.

Każdy pomysł, co mogłoby spowodować to, musiałem odinstalować, gdyż był totalny bałagan.

Im 100% i zastosował się do poleceń, zainstalowane już tyle razy.

Czasami strony byłoby dobrze, a następnie odświeżyć i wszystko nie tak.

kamilkurczak
07-02-11, 11:13
hello,
Byłem na miejscu, ale masz vBET teraz wylaczona. Chciałbym chek to sam więc proszę o przesłanie mi przez PM FTP oraz dostęp admincp bo teraz nie wiem co powoduje ten problem.

Dzięki

Snake
07-02-11, 13:07
Ok, sok Komputer - Forum - Gratis PC Hjælp, IT og Reparationer (http://www.computer-juice.com/forums/da/)

Proszę spojrzeć i odtwarzanie szybko, I dont chcesz zostawić włączone w ten sposób.

Dzięki.

kamilkurczak
07-02-11, 13:15
ok zrobiłem kilka ekranów z forum i zapisać źródło strony w do pliku.
Zauważyłem, że problem jest na stronie głównej i na stronach forum (nie w wątków) prawda?
Postaram się znaleźć powód tego problemu.

Proszę - spróbuj wyczyścić pamięć podręczną.
Czy edytować niektóre szablony, czy nie?
Może masz zainstalowany nowy mod?

Snake
07-02-11, 13:18
Dzieje się w wątki też.

Hvad er den bedste gratis CD-brænding oprogramowania? - Sok komputerowe (http://www.computer-juice.com/forums/da/f52/whats-best-free-cd-burning-software-31441/)

Podobne wątki i stopki łamane, daty w niewłaściwych miejscach, sigs pomieszane.

Uwaga tej nowej instalacji, świeże przesyłać pliki za czas vbseo i vBET, standardowe opcje konfiguracyjne.

Czy mogę wyłączyć teraz?

kamilkurczak
07-02-11, 13:23
ok można wyłączyć. Będę analizować te dane

Snake
07-02-11, 15:46
Ok dzięki, czekamy na odpowiedź / fix.
Cheers!

Snake
08-02-11, 02:52
Witam, właśnie zastanawiał się, czy masz więcej informacji?

kamilkurczak
08-02-11, 14:23
hello,
Bardzo trudno jest znaleźć rozwiązanie, gdy nie można go odtworzyć na moim forum. Mam tylko ekrany i źródła strony, ale trzeba szukać w w kodzie forum (bo to jest właściwe tylko do forum).
Po pierwsze chciałbym Michał aks na ten temat. Może wiedział, to dobre rozwiązanie.
Oczywiście chciałbym prosić o admincp i FTP dostęp (przez PM) - będzie to bardzo pomocne.

Dzięki

Snake
08-02-11, 19:36
Mogę pójść żadnych instrukcji, im niechętnie dają dostęp administracyjny.

I uruchomić ten mod przed i było dobrze, ostatnio dodane dzięki / mod jak i działalności / mod punktów.

Daj mi znać.

kamilkurczak
09-02-11, 10:03
hello,
Można włączyć nasz mod teraz - wystarczy włączyć vBET a potem przejść do admincp-> vBET-> Flagi i zestaw Flagi Miejsce na Niestandardowy.

Po tym:
-VBET jest aktywny i można go używać
-Flagi nie pokazuje, a wszyscy użytkownicy nie mogą korzystać z mod.


Po drugie, jak widzę na moim ekranie - masz złe wyniki z google w pamięci podręcznej i masz zawartość przeniesiona. Mamy rozwiązanie jak zablokować złe wyniki z google (będzie w następnej dopuszczeniu)

Mogę dać ci szybko naprawić:

1. otwarte i zrobić kopię tego pliku:
forum / root includes / vbenterprisetranslator_functions.php

2. w tym pliku znajdź linię:

if ($useCache && $wasTranslated && $translatedSize == $translationEncodedTextsSize) {

3. pasty przed tej linii:

if (!$wasTranslated || $translatedSize != $translationEncodedTextsSize) {
define('VBET_DONT_WRITE_GUEST_CACHE', true);
}

4. zaoszczędzić
5. czyść całą pamięć podręczną
6. Test it!

Kod ten powinien zablokować złe wyniki z google. I tak jak pisałem wcześniej - włącz vBET i miejsce flaga ustawiona na CUSTOM

Snake
09-02-11, 12:06
Przeinstalowałem w nim wszystko wydawało się działać.

Mam stosować kod edytować wypadek.

Dzięki.

kamilkurczak
09-02-11, 13:10
hello,

Dzięki za potwierdzenie. Jak napisałem w moim poprzednim poście - błędne wyniki z google w pamięci podręcznej, spróbuj się wszystkie zmiany w kodzie z mojego poprzedniego postu.

Dzięki

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations