PDA

Zobacz pełną wersję: Wyjaśnienia Ostrzeżenie Email Google: Googlebot znaleźć ogromną liczbę adresów URL w witrynie



mario06
16-01-11, 10:17
Ostrzeżenie Email Google: Googlebot znaleźć ogromną liczbę adresów URL w witrynie

Dostałem ten e-mail (ostrzeżenie) z Googles Narzędzia dla webmasterów

Proszę pamiętać, że nie mam vBSEO Installed.

Chcę naprawić ten problem przed google obniża swoją rangę strony lub zakazy mnie w ogóle, mój adsense dochody spadły o połowę, Boty Google dosłownie zaatakowany mojej stronie.

Jest drugim przypadku takiego problemu z vBET opisane tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1076-warning-google.html

Wysłałem e-mail do wszystkich vBET administratorów w PM na żądanie, nie mogę publicznie po e-mail, należy wiedzieć, ponieważ jest to sprzeczne z Googles TOS z moim lokalny U. prywatności, ponieważ byłoby to, czy zakaz na moim koncie Google Adsense więc don ' pytaj.

I potrzeba natychmiastowego rozwiązania tego problemu bez dalszej zwłoki, to 3 dni, że rozmawiałem na ten temat w linku powyżej.

Pozdrawiam

yahoooh
16-01-11, 17:32
Myślę, że dlatego, że włączenie wszystkich 52 językach
Czuję, że jeśli vbe uczynić requst językach ajax przez langages kliknij i cienkie przynieść aktywne linki do innych językach mogą pomóc w tej

tavenger5
16-01-11, 17:39
i uzyskać te same ostrzeżenia i mam tylko 12 językach włączony

vBET
16-01-11, 20:03
Myślę, że dlatego, że włączenie wszystkich 52 językach
Czuję, że jeśli vbe uczynić requst językach ajax przez langages kliknij i cienkie przynieść aktywne linki do innych językach mogą pomóc w tej

Nie, to nie powód. Nasze i wiele innych forach obejmowały wszystkich językach i jest dobrze. Więc można użyć tak wielu językach, jak możesz. Problem jest gdzie indziej i w tej chwili wiemy, że 2 różne powody tego.

EDITED:
Teraz wiemy więcej powodów:) Więc proszę otworzyć swój wątek i podać swój mail od Google:)

vBET
16-01-11, 20:05
i uzyskać te same ostrzeżenia i mam tylko 12 językach włączony

Hi - należy utworzyć nowy wątek o isue z e-maila. Masz inne lniks a my kow 2 powodów tego problemu. Aby pomóc, musimy wiedzieć, twoja sprawa. Więc proszę otworzyć nowy wątek o tym, a my pomożemy Tobie:)

vBET
16-01-11, 20:06
mario06 - jestem w trakcie sprawdzania linków. I dam wam odpowiedź w krótkim czasie:)

Należy pamiętać, że jak pisaliśmy wcześniej - nasz personel jest dostępny do pracy nad kwestią, kiedy nowy zaznaczone pojawia się w postaci nowego wątku o tym problemie. W przeciwnym razie nie jesteśmy w stanie nim zarządzać i informujemy naszych klientów, że musi otworzyć własną nowy wątek na temat jego wydania. Tak jak to właśnie zrobiłeś, a teraz jesteśmy w stanie pomóc:)

vBET
16-01-11, 20:38
Witam:)

Jednym z powodów (nie będzie innych - jeszcze w trakcie dochodzenia) z problemu było to, że wolno ci indeksu takich stron jak strony użytkownika. To nie są istotne i większość jej państw stron w 99% taki sam - różni się jedynie nazwą użytkownika członka. Tak więc, gdy dodatkowo przetłumaczone dokonane 52 razy więcej takich stron, które są prawie takie same (same treści stron po przetłumaczeniu daje samego tłumaczenia treści). Oficjalnie doradza, aby zablokować niepożądane strony przez robot.txt - tutaj znajdziesz jak to zrobić: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html # post1178

Należy pamiętać, że to sprawi, że te strony znikają postaci indeksu Google i to jest dobre dla SEO od Google będzie zobaczyć i indeks określonych stron z odpowiednich treści.

Także jak widać wprowadzone zmiany od Google wygenerował e-mail, bo jak widzę cię zablokowane strony członków dla gości. To także rozwiązuje tę część problemu. Jeszcze jeśli chcesz gości na stronach członkiem, ale Google nie indeksu - wystarczy użyć pliku robots.txt do tego:)

Widzę, że znajdują się także linki do archiwum i wątki - Idę do analizy tego teraz:)

vBET
16-01-11, 21:22
Witam ponownie:)

Myślę, że wiem, co może być inna przyczyna - jak szukam na flagi linki nie ma związku bez = języka na wszystkich ... Proszę powiedzieć, co jest domyślny język forum - na ten link języka powinna być bez language = bo teraz na każdej stronie trzeba powtórzyć w odniesieniu do Google. Gdy do normalnego URL i po raz drugi z language = YOUR_DEFAULT_LANGUAGE.

Także proszę powiedz pan zmienił nasz szablon o nazwie vbenterprisetranslator_flag? Musimy wiedzieć, jest to vBET błąd lub generowane przez zmiany klienta.

Dlatego myślę, że może być również (nie może to sprawdzić, ale teraz mamy już TODO zadanie, które pozwoli sprawdzić w przyszłości), że po prostu musiał czyścić cache i nie było problemu z dostępem do Google - w tym stron przypadku wygenerowania bez treści ( bo tłumaczenie nie można uzyskać) i dosłownie zawartość jest taka sama dla wszystkich tłumaczeń. Ale takie rzeczy, jeśli się jest tymczasowa i jeśli nie są blokowane przez Google tych zniknie sam - to są kwestie między Google i serwera i vBET nie może nic z tego. Nie mówię, że to był powód. Myślę, że to może być. Jak patrzę teraz na linki podane przez Google nie widzę opisany problem w ogóle. Więc może to będzie.

Still - proszę odpowiedzieć na pytania o domyślny język i szablon.

Widzę, że jeszcze jedno - swoje przetłumaczonych stron archiwum poddziały nie działa i daje pusty wyników. Główne i po stronach są OK. Do archiwum stron podforum jest błąd. To również sprawia wiele linków będzie samej treści - puste treści i to także może być powodem, dla którego Google napisał wam to. Proszę powiedzieć, która wersja BB używasz? Obsługiwane 3.8 lub niektóre niższe - o ile pamiętam coś takiego dzieje się na 3,6 ze względu na błąd BB. Jeśli nie jest obsługiwana wersja i błąd BB - znajdę wątek o tym i gorąco polecam napisać do BB zespołu o rozwiązaniu tego błędu. Niestety spodziewam się, że nie zrobią tego, ponieważ nie jest obsługiwana wersja już. Ale - po pierwsze należy powiedzieć, która wersja używasz, więc nie będzie talii więcej słów i czasu na spekulacje;)

vBET
16-01-11, 21:39
Witam ponownie ponownie:)

Tym razem sprawdziłem linki wątku i widzę 2 rzeczy tutaj
1. Nikt nie jest winien - jak widziałem kilka z tych linków (nie wszystkie zobaczyć numer 2) wszystkich tych wątków był bardzo krótki mając tylko jedno zdanie w nim. Tak więc wszystkie te były bardzo podobne domyślnie - 99% zawartości był układ. To nie ma nic wspólnego z vBET - jest to po prostu zawartość do własnych wątków. vBET tylko tłumaczy to tak naprawdę jest więcej podobnych stron do tych, ale jeśli wyłączyć vBET nie przetłumaczonych stron nadal będą podobne do siebie, jeśli masz tylko jedno zdanie tylko post w wątku. Tak więc nie mamy nic do zrobienia.
2. Może jesteś zabijania swoim forum się poprzez ograniczenie liczby stanowisk, aby zobaczyć przez gości. Teraz wszystkie strony mają dla mnie samej treści z komunikacji, które powinny się zarejestrować. Pamiętaj, że Google szuka swojej stronie jako gość - więc jeśli mod ograniczenie jest głupie to zabić swoim forum, bo Google będzie widział wszędzie samej treści, mówiąc mu, aby zarejestrować;) Upewnij się, że ograniczenie mod jest wystarczająco inteligentny, lub wyłączyć.

mario06
17-01-11, 09:19
Witam ponownie ponownie:)

Tym razem sprawdziłem linki wątku i widzę 2 rzeczy tutaj
1. Nikt nie jest winien - jak widziałem kilka z tych linków (nie wszystkie zobaczyć numer 2) wszystkich tych wątków był bardzo krótki mając tylko jedno zdanie w nim. Tak więc wszystkie te były bardzo podobne domyślnie - 99% zawartości był układ. To nie ma nic wspólnego z vBET - jest to po prostu zawartość do własnych wątków. vBET tylko tłumaczy to tak naprawdę jest więcej podobnych stron do tych, ale jeśli wyłączyć vBET nie przetłumaczonych stron nadal będą podobne do siebie, jeśli masz tylko jedno zdanie tylko post w wątku. Tak więc nie mamy nic do zrobienia.
2. Może jesteś zabijania swoim forum się poprzez ograniczenie liczby stanowisk, aby zobaczyć przez gości. Teraz wszystkie strony mają dla mnie samej treści z komunikacji, które powinny się zarejestrować. Pamiętaj, że Google szuka swojej stronie jako gość - więc jeśli mod ograniczenie jest głupie to zabić swoim forum, bo Google będzie widział wszędzie samej treści, mówiąc mu, aby zarejestrować;) Upewnij się, że ograniczenie mod jest wystarczająco inteligentny, lub wyłączyć.

1. To włoski Forum, zawartość wiadomości jest średnia i to nie ma nic wspólnego z tym, co pan powiedział.

2. Nie jestem zabijając forum, ponieważ należy się zarejestrować mod po 3 razy (jeden z najbardziej popularnych modów zainstalowany) nie ma nic wspólnego z botami jak tylko przejdą, nawet dzieci wiedzą, że ponadto używam vBET odkąd Darmowa wersja wyszła (około roku??) i nic nie zostało zmienione lub dodane od tego czasu.

Problem polega na tym, że moje forum jest uważany za medium forum z 368.000 wątki, kiedy Google wysyła boty na mojej stronie skutecznie zobaczyć 368.000 wątki Ale www.google.52languages że widzą 1.540,000 indeksowane wątki, które spowodowało bot google do ataku na mojej stronie stara się znaleźć gdzie się znajdują. My cache został ustalony na pięć dni we wszystkich językach jest buforowana, ale teraz (testy) już ustawić go do 2 dni z 4 języków są buforowane, w tym momencie mogę potwierdzić, że problem jest vBET bo teraz jestem w dół do 766.000 indeksowane wątki i boty Google przestali atakować mojej stronie.

Przykład: Twoja witryna zawiera 5578 wątki skuteczne ALE Google widzi 334.000 indeksowane wątki, rozumiesz, gdzie jest problem?

Bez przestępstwa trzeba dowiedzieć się, co dzieje się z google i znaleźć rozwiązanie dla problemu, ponieważ Google znalazł się 52x językach jest fałszywy | duplikat indeksowane linki co oznacza, że przetłumaczone linki fizycznie nie istnieją i nie może twierdzić, że od to prawda, to jest buforowane na naszych serwerach, to jak oszustwo.

Na małych forum nie płacą dużo uwagi, ale na średnim | dużym forum to nie przejdzie przez nie zauważony.

Należy rozpocząć inwestowanie parametr języka URL ("adres? Language = pl") jest to, co jest wyzwalanie Googles boty w celu sprawdzenia vBET powered stron. Masz vBSEO (nie) co oznacza, że używasz innego parametru język, który w tej chwili przechodzi uwagę Googles.

Wiele innych użytkowników vBET mają ten sam problem więc nie jest to przypadek!

PS. Oświadczenie Google Centrum pomocy: W ogóle, ten komunikat pojawia się, gdy odkrywamy stosunkowo dużej liczby adresów URL witryny.

Pozdrawiam

vBET
17-01-11, 17:45
1. Proszę włączyć włoskiej flagi na forum (nie znalazłem go) - teraz użytkownicy, którzy zmienili język nie jest w stanie wrócić do oryginalnej wersji językowej. Jak napisałem treść wątków, które udało mi się zobaczyć przed zobaczyłem, że muszę się zarejestrować tylko jedno zdanie we wszystkich przypadkach. To nie to, co osobiście zakładam, że jak średnia długość zawartości. Po raz kolejny to sprawia, że strony wygląda bardzo podobnie, ponieważ różnica pomiędzy krótką wątków jest tylko jedno zdanie - reszta jest układ, który jest taki sam. Nie wiem, jak jesteś tak pewien, że nie ma nic wspólnego z tą sprawą. Jeżeli wiesz coś czego nie można po prostu podzielić się nim tak będziemy w stanie pomóc szybciej. Czy wiesz, dlaczego ten e-mail został wysłany?

2. Nie węzeł, co jest program szkoły dla dzieci w swoim kraju, ale mam nadzieję, że będzie to bardzo przydatne dla nich wiedzieć, że należy się zarejestrować mod po 3 wizyt nie ma nic wspólnego z botami jak tylko przejdą.
Proszę skupić się w tej sprawie. I daj wymagane odpowiedź - nie wiem który mod używasz i nawet nie pytać, ponieważ nie jest dla mnie ważne - ważne było to uruchomić bezpieczne. Jeśli jesteś 100% pewien, że jest on bezpieczny to świetnie. Tylko w przypadku, gdy nie miał wątpliwości można zobaczyć, jak Google widzi Twoją forum dla webmasterów.

Należy pamiętać, że buty Google nie atakują innych stron - Google nie szkodzą stron. Radzimy korzystać z pamięci podręcznej na dłuższy okres, ponieważ lepiej jest dla wydajności. Także, jeśli czujesz, że to na pewno jedyny powód jest liczba tłumaczeń na swojej stronie - nie krępuj się wyłączyć niektóre z nich i włączyć ponownie, jeden po drugim od czasu do czasu. Jeszcze weź pod uwagę, że prawo jazdy jest aktywny przez 6 miesięcy i masz ten e-mail teraz. Trudno uwierzyć, że przez 6 miesięcy Google nie widział te linki - w rzeczywistości wielu z nich już indeksowane. Więc nie jestem pewien, że to jest przyczyną e-mail, który masz. Nawet jeśli jest to proszę wziąć pod uwagę wszystkie informacje, które wam po analizę tych linków.

Nie wiem co masz na myśli skuteczne wątki.

Prosimy także pamiętać, że pracujemy w tej sprawie - masz wyniki naszej analizy. I proszę trzymać z informacją, co Google uważa - bo to Ty uważa, że Google znaleźć nie poprawne. Mamy wiele forów które nie mają żadnego problemu z Google i wszystkie języki włączone. I nie jest prawdą, że zawartość nie jest fizycznie istnieje, proszę nie powiedzieć, co można twierdzić, że coś ... Zawartość istnieje dla każdego, kto odwiedza to i fizycznie istnieje w bazie danych w oryginale iw pamięci podręcznej tłumaczone formie. Nie loterii światów - jest to tłumaczenie nie mogło się zdarzyć, jeśli zawartość nie istnieje. I nic nie jest oszukiwanie tutaj - przeczytaj TOS Google - jest to Google, który twierdzi, że tłumaczenie może być buforowane do max 15 dni. Jest OK, wszystko z Google w przypadku automatycznego tłumaczenia strony - jest Google, która dokonała tego tłumaczenia:)

Również żaden klient nie może powiedzieć, że wszelkie treści, które są przesyłane do niego z pliku statycznego, czy nie. W rzeczywistości w ten dzień prawie nic nie jest statyczne teraz. W vBulletin nie motyki widok z statyczny HTML struktury - wszystko na podstawie danych z bazy danych (języki, szablony, style). Nie mam pojęcia, jaka jest twoja wiedza na temat architektury klient-serwer z cienkiego klienta, ale należy pamiętać, że zawartość istnieje, jeśli odpowiedzi link. Mówienie, że Google uważa za oszustwo, ponieważ nie istnieje nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Ponadto należy pamiętać, że można w każdej chwili użyć vBET linki SEO i / pl / zamiast language = - taka konfiguracja jest tylko do Ciebie i vBET obsługuje bez vBSEO.

O komunikatu, który podałeś - jak napisałem, jeśli czujesz, odkrył prawdziwą przyczynę problemu to masz rozwiązanie. Jeszcze weź pod uwagę, że jest to pewne ogólne odpowiedzi, nawet bez sprawdzania, co się dzieje. I nie licz na to:
1 - masz podobną ilość linków do pół roku.
2 - poczty Google sam mówi:
"Googlebot może niepotrzebnie się czołgać wielu różnych adresów URL, które wskazują na identycznych lub podobnych treści, lub indeksowania części witryny, które nie są przeznaczone do zaindeksowane przez Googlebota."

Więc jeszcze raz proszę, że nasze porady i analizy wyników. Jeśli uważasz, że to tylko kwestia liczby tłumaczeń, które po włączeniu - to wiesz rozwiązania.

Czy nadal potrzebują naszej pomocy / doradztwo w tej kwestii?

mario06
17-01-11, 18:46
Jedyną rzeczą, która została wyłączona była języka włoskiego (I włączeniu), ponieważ jest to forum języku ojczystym Nie sądziłem, że to znaczenia i tak byłem dobry, ponieważ rok temu tak Siema teraz?

Oto przykład (witryny) o co mi chodzi, gdy mówię, skuteczne indeksowane postów.

Przed vBET (skuteczne forum indeksowane statystyki):
http://img203.imageshack.us/img203/275/5582.jpg

Po vBET (nie skuteczne forum indeksowane statystyki):
http://img266.imageshack.us/img266/8489/3330001.jpg

Co próbuję powiedzieć, że 52x język przetłumaczone posty są obecnie za duplikat posty Google. E-mail jest oczywista

W moich własnych słów, kiedy mówię mam na myśli atak bot gdy masz 300 Google boty mocno indeksowania Twojej witryny w tym samym czasie jedzenia i wyrywania na przepustowość, ram i cpu i powodując stragany forum. I napisał to w swoim piśmie poniżej w sposób bardziej profesjonalny ale sens jest ten sam.

Dziennik Google Email:
Googlebot napotkał problemy podczas przemierzania http://mysite.com/ miejscu.
Googlebot napotkał bardzo dużej liczby linków w witrynie. Może to wskazywać na problem z Twojej strony struktury adresów. Googlebot może niepotrzebnie się czołgać wielu różnych adresów URL, które wskazują na identycznych lub podobnych treści, lub indeksowania części witryny, które nie są przeznaczone do zaindeksowane przez Googlebota. W wyniku Googlebot może zwiększać obciążenie łącza, lub może nie być w stanie całkowicie indeks wszystkich treści w witrynie.

Czy przeczytać, co się z zespołem pomocy Google napisał do mnie? -> W ogóle ten komunikat pojawia się, gdy odkrywamy stosunkowo dużej liczby adresów URL witryny.

Napisałeś wszystko i nic, bo nie rozumieją języka angielskiego, daj mi naprawić w kilku prostych krokach, jak;
1. Czy to
2. Czy, że
3. I to
itd.

Pozdrawiam

mario06
19-01-11, 06:03
Wciąż czeka na lekarstwo.

Pozdrawiam

vBET
20-01-11, 19:36
Jedyną rzeczą, która została wyłączona była języka włoskiego (I włączeniu), ponieważ jest to forum języku ojczystym Nie sądziłem, że to znaczenia i tak byłem dobry, ponieważ rok temu tak Siema teraz?

To jest po prostu porady od naszego zespołu, że bez tej flagi użytkownicy nie są w stanie wrócić do oryginalnej wersji językowej po kliknięciu na niektóre flagi. Więc to jest mądry, aby zachować flagi język domyślny:)


Oto przykład (witryny) o co mi chodzi, gdy mówię, skuteczne indeksowane postów.

Przed vBET (skuteczne forum indeksowane statystyki):
http://img203.imageshack.us/img203/275/5582.jpg

Po vBET (nie skuteczne forum indeksowane statystyki):
http://img266.imageshack.us/img266/8489/3330001.jpg

Co próbuję powiedzieć, że 52x język przetłumaczone posty są obecnie za duplikat posty Google. E-mail jest oczywista


To nie jest prawda. Masz problemy z forum. Masz złamane archiwum - i najbardziej linki masz z Google w e-mail są o archiwum. Jesteś całkowicie ignorowane nasze wsparcie - nie odpowiedziałeś na pytania dotyczące wersji i powtarzają to, co myślisz i co nie jest prawdą. Jeśli chcesz, aby rozwiązać problem proszę daniele sklepu, wsparcia. Spytaliśmy się o wersji BB bo masz złamane archiwum. Czy to jest wspierane 3.8 lub niektórych nie obsługiwana wersja? Wiemy, że archiwum jest uszkodzony w 3,6 bo vBulletin błąd. Daje to tysiące nie działające linki, - i masz z Google e-mail o błędne linki. Zamiast słuchać naszego wsparcia i współpracy ty mówisz trochę śmieszny pomysł i uważasz, że ważne jest, aby umieścić go w kolorze czerwonym.
Jaki jest Twój cel? Chcesz naszej pomocy, aby rozwiązać swój problem lub jesteś tylko straszy innych? Bo jeśli chcesz rozwiązać ten problem należy współpracować z naszego wsparcia.

Również o obraz, który podałeś - jest to błędna interpretacja. Google nie dba o liczbę stanowisk wynika z forum. I nie może to obchodzić. To dlatego, że Google indeksuje wszystkich stron, które nie są zablokowane! Na forum masz strony członka grupy, torfowiska może, albumów i tak dalej ... i tak dalej ... Również forum może mieć wiele innych wtyczek, które stwarza dodatkowe strony (typu arcade).
Więc proszę zrozumieć: nie masz racji. Google nie uważa tłumaczone treści powielania. Masz problem z własnym forum i odkryliśmy obszary możliwych przyczyn. Więc proszę - ugór nasze instrukcje / pytania. W przeciwnym razie może to być oznaczony jako rozwiązany ponieważ wydają się nie być zainteresowany z naszego wsparcia, podobnie jak powtórzyć to, co błędnie myślą - już przeczytać - nie ma potrzeby powtarzania go ponownie. To nie jest prawda. Proszę skupić się na rozwiązywaniu problemu, jeśli ma to być rozwiązane. Proszę odpowiedzieć na pytanie i zwracamy uwagę na archiwum.


Dziennik Google Email:
Googlebot napotkał problemy podczas przemierzania http://mysite.com/ miejscu.
Googlebot napotkał bardzo dużej liczby linków w witrynie. Może to wskazywać na problem z Twojej strony struktury adresów. Googlebot może niepotrzebnie się czołgać wielu różnych adresów URL, które wskazują na identycznych lub podobnych treści, lub indeksowania części witryny, które nie są przeznaczone do zaindeksowane przez Googlebota. W wyniku Googlebot może zwiększać obciążenie łącza, lub może nie być w stanie całkowicie indeks wszystkich treści w witrynie.

DOKŁADNIE! MASZ ŹLE STRUKTURA! MASZ ŹLE TREŚĆ! i wpisaliśmy je do Ciebie na samym początku - Masz rozbił archiwum, gdzie są tysiące nie działające linki! Więc proszę zacząć korzystać z naszego wsparcia, które prosiłeś, a nie straszy naszych użytkowników. Czego oczekują od nas, gdy prosimy o wsparcie i ignorować?


Napisałeś wszystko i nic, bo nie rozumieją języka angielskiego, daj mi naprawić w kilku prostych krokach, jak;
1. Czy to
2. Czy, że
3. I to
itd.

Pozdrawiam

Tutaj masz dokładne informacje, które powinny blokować strony członka i jak to zrobić:


Tutaj masz informacje, że archiwum jest rozbił się, pytanie o wersji vBulletin i co zrobić, gdy nie jest obsługiwana w wersji:

Jest to bardzo dokładna instrukcja - proszę powiedzieć, która wersja vBulletin używasz.

A tutaj masz informacje, że występ nie powinien nic zrobić z postów, które są bardzo krótkie (tylko 1 zdanie), ponieważ jest to kwestia treści nie vBET. Gdy zawartość będzie się wydłużać (użytkownicy otrzymają odpowiedzi) tych treści stron nie będzie już podobne:


Tak więc:
1. Trzymaj stron członkiem zablokowane w sposób jak to zrobiłeś ostatnio (tylko dla zarejestrowanych użytkowników) lub w pliku robots.txt, jak to jest opisane tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance . html # post1178
2. Sprawdź w Narzędzia dla webmasterów nie swojego "3 wizyt na Gości" mod jest Google zapisać - sprawdzić, jak Google zobaczyć swoje forum poprzez adres URL do pewnego wątku. Sprawdź kilka razy (nie mogę powiedzieć czy Google będzie korzystać z tego samego adresu IP za każdy czek). W ten sposób będziesz pewien, że mod jest zapisać dla robotów.
3. Masz złamane archiwum - proszę powiedzieć, która wersja vBulletin używasz?
4. W przypadku krótkich wątków może po prostu dać kilka odpowiedzi już nie (różne oczywiście) lub po prostu zachować, gdyż ma nadzieję, że ludzie będą odpowiadać na te tematy.

PS.
Proszę przekazać moje przeprosiny za późno odpowiedź. Byłem w delegacji i Kamil kazano pozostawić tę kwestię do mnie. Więc jeszcze raz sorry:)

pepito69
20-01-11, 22:50
Witam,
Muszę powiedzieć, że Michał ma rację, i to samo ostrzeżenie od google i łatwo rozwiązać, jeśli spojrzeć na to, co adresy URL są przyczyną problemu. W moim przykładzie, miałem wiele zduplikowanych zawartości, ponieważ vBET wstawka: & language = pl, we francuskim URL. Jeśli pójdziesz do parametrów narzędzi dla webmasterów można rozwiązać ten bez tego parametru. A także spojrzeć na plik roboty. Mam również uniemożliwić w robotach plików archiwum, nie jest potrzebna. Jest dużo do zrobienia z robots.txt, jeśli używasz vBET.
A i nie wskazują na korzystanie z więcej niż 20 językach, nie musisz go:)

mario06
21-01-11, 07:56
Pokój Post, Przepraszamy!

mario06
21-01-11, 08:38
To jest po prostu porady od naszego zespołu, że bez tej flagi użytkownicy nie są w stanie wrócić do oryginalnej wersji językowej po kliknięciu na niektóre flagi. Więc to jest mądry, aby zachować flagi język domyślny:)



To nie jest prawda. Masz problemy z forum. Masz złamane archiwum - i najbardziej linki masz z Google w e-mail są o archiwum. Jesteś całkowicie ignorowane nasze wsparcie - nie odpowiedziałeś na pytania dotyczące wersji i powtarzają to, co myślisz i co nie jest prawdą. Jeśli chcesz, aby rozwiązać problem proszę daniele sklepu, wsparcia. Spytaliśmy się o wersji BB bo masz złamane archiwum. Czy to jest wspierane 3.8 lub niektórych nie obsługiwana wersja? Wiemy, że archiwum jest uszkodzony w 3,6 bo vBulletin błąd. Daje to tysiące nie działające linki, - i masz z Google e-mail o błędne linki. Zamiast słuchać naszego wsparcia i współpracy ty mówisz trochę śmieszny pomysł i uważasz, że ważne jest, aby umieścić go w kolorze czerwonym.
Jaki jest Twój cel? Chcesz naszej pomocy, aby rozwiązać swój problem lub jesteś tylko straszy innych? Bo jeśli chcesz rozwiązać ten problem należy współpracować z naszego wsparcia.

Również o obraz, który podałeś - jest to błędna interpretacja. Google nie dba o liczbę stanowisk wynika z forum. I nie może to obchodzić. To dlatego, że Google indeksuje wszystkich stron, które nie są zablokowane! Na forum masz strony członka grupy, torfowiska może, albumów i tak dalej ... i tak dalej ... Również forum może mieć wiele innych wtyczek, które stwarza dodatkowe strony (typu arcade).
Więc proszę zrozumieć: nie masz racji. Google nie uważa tłumaczone treści powielania. Masz problem z własnym forum i odkryliśmy obszary możliwych przyczyn. Więc proszę - ugór nasze instrukcje / pytania. W przeciwnym razie może to być oznaczony jako rozwiązany ponieważ wydają się nie być zainteresowany z naszego wsparcia, podobnie jak powtórzyć to, co błędnie myślą - już przeczytać - nie ma potrzeby powtarzania go ponownie. To nie jest prawda. Proszę skupić się na rozwiązywaniu problemu, jeśli ma to być rozwiązane. Proszę odpowiedzieć na pytanie i zwracamy uwagę na archiwum.



DOKŁADNIE! MASZ ŹLE STRUKTURA! MASZ ŹLE TREŚĆ! i wpisaliśmy je do Ciebie na samym początku - Masz rozbił archiwum, gdzie są tysiące nie działające linki! Więc proszę zacząć korzystać z naszego wsparcia, które prosiłeś, a nie straszy naszych użytkowników. Czego oczekują od nas, gdy prosimy o wsparcie i ignorować?



Tutaj masz dokładne informacje, które powinny blokować strony członka i jak to zrobić:


Tutaj masz informacje, że archiwum jest rozbił się, pytanie o wersji vBulletin i co zrobić, gdy nie jest obsługiwana w wersji:

Jest to bardzo dokładna instrukcja - proszę powiedzieć, która wersja vBulletin używasz.

A tutaj masz informacje, że występ nie powinien nic zrobić z postów, które są bardzo krótkie (tylko 1 zdanie), ponieważ jest to kwestia treści nie vBET. Gdy zawartość będzie się wydłużać (użytkownicy otrzymają odpowiedzi) tych treści stron nie będzie już podobne:


Tak więc:
1. Trzymaj stron członkiem zablokowane w sposób jak to zrobiłeś ostatnio (tylko dla zarejestrowanych użytkowników) lub w pliku robots.txt, jak to jest opisane tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance . html # post1178
2. Sprawdź w Narzędzia dla webmasterów nie swojego "3 wizyt na Gości" mod jest Google zapisać - sprawdzić, jak Google zobaczyć swoje forum poprzez adres URL do pewnego wątku. Sprawdź kilka razy (nie mogę powiedzieć czy Google będzie korzystać z tego samego adresu IP za każdy czek). W ten sposób będziesz pewien, że mod jest zapisać dla robotów.
3. Masz złamane archiwum - proszę powiedzieć, która wersja vBulletin używasz?
4. W przypadku krótkich wątków może po prostu dać kilka odpowiedzi już nie (różne oczywiście) lub po prostu zachować, gdyż ma nadzieję, że ludzie będą odpowiadać na te tematy.

PS.
Proszę przekazać moje przeprosiny za późno odpowiedź. Byłem w delegacji i Kamil kazano pozostawić tę kwestię do mnie. Więc jeszcze raz sorry:)

1. Moje robots.txt został sam, nie zmienia niczego i wydaje się dobrze:
User-agent: *
Disallow: / admincp /
Disallow: / clientScript /
Disallow: / cpstyles /
Disallow: / members /
Disallow: / customavatars /
Disallow: / customprofilepics /
Disallow: / images /
Disallow: / modcp /
Disallow: / ajax.php
Disallow: / attachment.php
Disallow: / calendar.php
Disallow: / cron.php
Disallow: / editpost.php
Disallow: / global.php
Disallow: / image.php
Disallow: / inlinemod.php
Disallow: / joinrequests.php
Disallow: / login.php
Disallow: / member.php
Disallow: / memberlist.php
Disallow: / misc.php
Disallow: / moderator.php
Disallow: / newattachment.php
Disallow: / newreply.php
Disallow: / newthread.php
Disallow: / online.php
Disallow: / poll.php
Disallow: / postings.php
Disallow: / printthread.php
Disallow: / private.php
Disallow: / profile.php
Disallow: / register.php
Disallow: / report.php
Disallow: / reputation.php
Disallow: / search.php
Disallow: / sendmessage.php
Disallow: / showgroups.php
Disallow: / subscription.php
Disallow: / threadrate.php
Disallow: / usercp.php
Disallow: / usernote.php
2. Nie, to nie zapisuje
3. Moje archiwum działa dobrze, wszystkie linki sprawdzone i pracy, gdzie nie widać zepsute?
4. Tylko małe posty są tam, gdzie nowi członkowie prezentują się i po prostu powiedzieć "Cześć, nazywam się Tom" Nie mogę zrobić nic, 90% postów są przewodniki znaczenie średnich.


pepito69 powiedział coś co wiąże się z url parametrów, takich jak napisałem wyżej
W moim przykładzie, miałem wiele zduplikowanych zawartości, ponieważ vBET wstawka: & language = pl, we francuskim URL. Jeśli pójdziesz do parametrów narzędzi dla webmasterów można rozwiązać ten bez tego parametru.
ale on tylko się to dla jednego języka Jestem coraz to dla wszystkich języków, więc jest to powód i co muszę zrobić dokładnie?

PS. Nie mam vbSEO zainstalowany, ale używać mapa vBSEO który już wyklucza archiwum, jestem przypuszczać, aby wykluczyć robots.txt? Nigdy nie widziałem tu nikogo ani żadnego innego miejsca wykluczyć w robots.txt

Chcę proste szczegółowe instrukcje,
PRZYKŁAD:

1. Czy to
2. Czy, że
3. I że

pepito69,
Nigdy nie widziałem tak dużego pliku robots.txt, jak masz, to wszystko, co naprawdę niezbędne?
W nieruchomości są tylko 3 boty, które są uważane Bad Boty * i nie byłoby łatwiej umieścić je w pliku. Htaccess, nie?
PS. Flagi nie są wyświetlane

* Baiduspider
* Mozilla / 5 (.*) Twiceler
* Yeti

pepito69
21-01-11, 18:30
Dzięki Mario,

Tak, mój plik robotów może jest za duży, nie jest optymalne, ale działa dla mnie i nie boli mnie.
Ja to ten boty w moim htaccess, dzięki.


ale on tylko się to dla jednego języka Jestem coraz to dla języka

Nie, mój przyjacielu, i również go we wszystkich językach, to był tylko przykład. Ale ponieważ i używane parametry w narzędzi dla webmasterów i wzrosły mojej indeksowania Google. I nadal nie wiem jak rozwiązać inne problemy z vBET, ważniejsze dla mnie, jak OBE mam z językiem kod i złamane słowa, które używają niektóre akcenty (O, N, etc).
No, i wykluczyć archiwum w pliku robots.txt, i nie mam żadnej strony internetowej archiwum w indeksie google.
Myślałem, że wiele razy używać mapa vbseo, ale moja strona jest bardzo dobrze zaindeksowane kupić google. I zawsze stosować tę zasadę: jeśli coś działa, nie wolno jej dotykać.

Niestety nie mogę powiedzieć, co trzeba zrobić, i tylko podzielić się moim doświadczeniem.

Dzięki. Moje flagi nie wykazują w / index.php, ale są widoczne w serwisie forum, i będzie go rozwiązać teraz.

vBET
21-01-11, 20:55
1. Moje robots.txt został sam, nie zmienia niczego i wydaje się dobrze:
User-agent: *
Disallow: / admincp /
Disallow: / clientScript /
Disallow: / cpstyles /
Disallow: / members /
Disallow: / customavatars /
Disallow: / customprofilepics /
Disallow: / images /
Disallow: / modcp /
Disallow: / ajax.php
Disallow: / attachment.php
Disallow: / calendar.php
Disallow: / cron.php
Disallow: / editpost.php
Disallow: / global.php
Disallow: / image.php
Disallow: / inlinemod.php
Disallow: / joinrequests.php
Disallow: / login.php
Disallow: / member.php
Disallow: / memberlist.php
Disallow: / misc.php
Disallow: / moderator.php
Disallow: / newattachment.php
Disallow: / newreply.php
Disallow: / newthread.php
Disallow: / online.php
Disallow: / poll.php
Disallow: / postings.php
Disallow: / printthread.php
Disallow: / private.php
Disallow: / profile.php
Disallow: / register.php
Disallow: / report.php
Disallow: / reputation.php
Disallow: / search.php
Disallow: / sendmessage.php
Disallow: / showgroups.php
Disallow: / subscription.php
Disallow: / threadrate.php
Disallow: / usercp.php
Disallow: / usernote.php
2. Nie, to nie zapisuje
3. Moje archiwum działa dobrze, wszystkie linki sprawdzone i pracy, gdzie nie widać zepsute?
4. Tylko małe posty są tam, gdzie nowi członkowie prezentują się i po prostu powiedzieć "Cześć, nazywam się Tom" Nie mogę zrobić nic, 90% postów są przewodniki znaczenie średnich.


pepito69 powiedział coś co wiąże się z url parametrów, takich jak napisałem wyżej
ale on tylko się to dla jednego języka Jestem coraz to dla wszystkich języków, więc jest to powód i co muszę zrobić dokładnie?

PS. Nie mam vbSEO zainstalowany, ale używać mapa vBSEO który już wyklucza archiwum, jestem przypuszczać, aby wykluczyć robots.txt? Nigdy nie widziałem tu nikogo ani żadnego innego miejsca wykluczyć w robots.txt

Chcę proste szczegółowe instrukcje,
PRZYKŁAD:

1. Czy to
2. Czy, że
3. I że

pepito69,
Nigdy nie widziałem tak dużego pliku robots.txt, jak masz, to wszystko, co naprawdę niezbędne?
W nieruchomości są tylko 3 boty, które są uważane Bad Boty * i nie byłoby łatwiej umieścić je w pliku. Htaccess, nie?
PS. Flagi nie są wyświetlane

* Baiduspider
* Mozilla / 5 (.*) Twiceler
* Yeti

1. To nie był sam - w przeciwnym razie Google nie pokazuje link do strony członka ponieważ Google nie odwiedza strony zablokowane przez robots.php i masz w e-mail ostrzeżenie ten link:

http://YOUR_PAGE/member.php?u=63920&language=ro
Teraz jest OK. To nie był jakiś czas temu Google było. Możesz być spokojny teraz o tej części:)
2. Jeśli nie jest bezpieczne dla robotów i pokazuje na roboty blokowanie komunikacji należy poważnie rozważyć usunięcie tego mod. W przeciwnym razie Google rozpocznie indeksowania stron, które widzi - tak stron z blokowania komunikacji. Również w tym przypadku jest to główne przyczyny problemu - wszystkie strony szuka Google sam - tylko blokowanie komunikacji.
Jak rozumiem sprawdziłeś w narzędzia dla webmasterów, jak Google zobaczyć swoje forum i wiesz, że Google zobacz komunikować się, że powinien on zarejestrować - tak?
3. Jak napisałem na początku linki do sub-forum w archiwum nie działają w ogóle. Tylko do głównej forum i wątki. To sprawia, że tysiące złe linki na swoich stronach archiwum. Na przykład:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
To jest link do archiwum bieżnika i działa, ale w jej treści znajdują się linki na górze strony pod forum, gdzie wątek jest wliczony w cenę. Przykład:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I wszystkie te linki nie działają - tylko do głównej forum. Wszystkie archiwum sub-forum linki nie działają. To sprawia, że tysiące nie działające linki, na tysiącach stron wątki archiwum.
TY nadal nie powiedział Amerykanom, KTÓRE vBulletin Czy używasz ...
W tej chwili mogę się założyć, że nie jest obsługiwany vBulletin 3.6 - proszę nie martw się nie będzie przestał wspierać Ciebie. Musimy wiedzieć, że aby pomóc lepiej, bo w 3.6 jest to znany błąd vBulletin. Jeśli jest to inna wersja jest możliwe, że jest vBET błąd. Bardzo ważne jest, aby odkryć, co jest przyczyną pomóc.
4. Nie piszę o 90% Twoich postów. Pisałem o stanowisk w poczty Google. Inne są poza zakresem tej dyskusji. Google wymienione tylko posty z jednego zdania, jak napisałem ci (przynajmniej tych, które udało mi się widzą przed mod mi się zarejestrować). Czy rozumiesz teraz? To nie problem jest z całym swoim forum. Jak już napisałem - nie będę się martwić o te - ludzie będą pisać odpowiedzi tam oraz nie będzie podobny już - podobnie jak 90% postów, które wygląda zupełnie inaczej.

Należy pamiętać, że pepito69 mogą mieć różne konfigurację, którą. W twoim przypadku ignorowanie parametru język nie jest zalecane, ponieważ nie używasz linków SEO i to jest jedyny sposób, aby uznać, że adresy są różne. Jeśli powiesz Google ignoruje ten atrybut dla Google wszystkie czarownice URL różni się tylko wartość parametru językach będą rozpatrywane w samej treści - to chaos w zaindeksowanych stron, które będą losowo zmienić język w indeksie Google, czy Google będzie po prostu indeks Twoim głównym językiem stron. Myślę, że tak - nowsze sprawdzone i nie doradza w Twoim przypadku. Proszę nie rób tego tak długo, jak nie używasz linki SEO.

Proste instrukcje w tej chwili:
1. Jeśli "3 razy mod" Google nie jest bezpieczny - wyłączyć i skontaktować się z autorem mod o tym.
2. PYTANIE Która wersja vBulletin Czy używasz.

To jest po raz 3 pytamy o tym ... Jak oczekujesz nam pomóc, jeśli nie współpracują. Nie mamy czarodziejskiej różdżki, które będą tworzyć rozwiązania. Musimy wiedzieć, co dzieje się na serwerze.

O wielkim htaccess -. Nie wiem, co piszesz o dokładnie, ale założę się, że dla Ciebie nie jest konieczne tak duże - Zakładam, że istnieją reguły, aby zablokować linki vBSEO stron członkiem i tak dalej. Nie używasz vBSEO i nie używasz linki SEO - małej robots.txt jest w porządku.

mario06
22-01-11, 07:24

TELL US WHICH VERSION OF VBULLETIN ARE YOU USING.
Używam wersji 3.6.12, należy wiedzieć, to od zapłaciłem za dodatkową opłatą uzyskać jego pracy (był on kompatybilny) ze względu na problem archiwum, więc jeśli jest to archiwum thats przyczyną tego to jest to (bez urazy) Twoja wina, ponieważ to zrobiłeś. :


Jeśli "3 razy mod" Google nie jest bezpieczny - wyłączyć i skontaktować się z autorem mod o tym.
Autor powiedział, że nie szkodzi google.


1. To nie był sam - w przeciwnym razie Google nie pokazuje link do strony członka ponieważ Google nie odwiedza strony zablokowane przez robots.php i masz w e-mail ostrzeżenie ten link:
1. Jedyną rzeczą, która i dodanych / members / .. wszystko inne w tym memberslist.php już tam był, moja wina, więc niech to blisko tego argumentu.


2. Jeśli nie jest bezpieczne dla robotów i pokazuje na roboty blokowanie komunikacji należy poważnie rozważyć usunięcie tego mod. W przeciwnym razie Google rozpocznie indeksowania stron, które widzi - tak stron z blokowania komunikacji. Również w tym przypadku jest to główne przyczyny problemu - wszystkie strony szuka Google sam - tylko blokowanie komunikacji.
2. Nie ma absolutnie żadnej potrzeby, aby być niegrzeczny, ja rozumiem, jak używać pliku robots.txt, ale w prowadnice optymalizacji (moja opinia) chude bardziej w kierunku ustawienia vBSEO, po prostu pamiętać, że co najmniej 80% użytkowników vBulletin don ' t używać vBSEO więc należy zachować 2 oddzielnych wątków, gdy mówisz o porady, poprawek i optymalizacji, np.; "vBSEO Optymalizacja" i "Non Optimization vBSEO" aby uczynić go bardziej przyjaznym dla użytkownika.


3. Wszystkie linki archiwum, które pisał jako uszkodzony wydaje się działać dobrze dla mnie, oto zrzut uszkodzonego przykład związek archiwum:


http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
http://img138.imageshack.us/img138/364/43312523.jpg


4. htaccess komentarz nie był dla ciebie, ale dla członków pepito69


Słuchaj Michael nie chcę twierdzić, każdy list, napisany z wami, chcę tylko proste 1. 2. 3. fix i nic więcej.

Pozdrawiam


[NADGODZINY]
Z tego, co przedstawiciel Google powiedział mi, struktura url poniżej są indeksowane 4 razy, ale w nieruchomości dla nich uważany jest za 1 i powinny być indeksowane jako takie i pewnie dlatego dostałem e-mail. Postu poniżej to tylko przykład;


http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661 Original
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=pl Translated
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=en Translated
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=es Translated
[NADGODZINY]

vBET
22-01-11, 19:17

TELL US WHICH VERSION OF VBULLETIN ARE YOU USING.
Używam wersji 3.6.12, należy wiedzieć, to od zapłaciłem za dodatkową opłatą uzyskać jego pracy (był on kompatybilny) ze względu na problem archiwum, więc jeśli jest to archiwum thats przyczyną tego to jest to (bez urazy) Twoja wina, ponieważ to zrobiłeś. :

Mamy wielu użytkowników. Wiemy, co mamy zawarte w rzeczywistych wątku. Dzięki za udzielenie wersji vBulletin:)

O tej kwestii. Jesteś został poinformowany, że integracja może być nie możliwe, ponieważ Twoja wersja nie jest obsługiwane i zdecydowali się na to tak. Bug w archiwum, które masz, to po stronie vBulletin. Jesteś została również poinformowana o tym w PM.
Więc wiedział o nie działa archiwum sub-forum o swoich nie obsługiwana wersja starego vBulletin, od samego początku. Możesz również powiedział, że ponieważ jest to vBulletin błąd należy skontaktować vBulletin zespół go rozwiązać.
Także jak widać w samym wątku, wskazują na ciebie odmówił naszej przyszłości wsparcia. Ale oczywiście masz pełne prawo do nikogo winić za wszystko:)

Co teraz zrobić z archiwum? Masz teraz kilka możliwości:
1. Skontaktuj się z vBulletin w rozwiązywaniu ich błędów. Jak wiecie (ze starych opowieści) vBulletin 3.6 ma błąd i po dodaniu dodatkowego parametru w URL do archiwum sub-forum strony, a następnie zawiesza się. To właśnie z vBET zakres od starego vBulletin zachowują się w ten sposób nawet wtedy, gdy vBET nie jest zainstalowany - tak w krótkich słowach: jest to vBulletin błąd. Jest to także z naszym zakresie, ponieważ nie jest obsługiwana wersja. Więc można zapytać vBuletin są nadal są odpowiedzialne za ich kod i będą go poprawić. Mogą one odmówić czy oni również uważają vB3.6 nieobsługiwane.
2. Możesz zablokować całe archiwum w pliku robots.txt - nie dobry pomysł, nie radzę.
3. Możesz wyłączyć tłumaczenie stron archiwum. Nie będzie mniej stron w indeksie Google, ale nie będzie więcej niedziałających linków.
4. Można edytować układ strony archiwum wątku więc linki do archiwum pod-fora nie będą uwzględnione. Możesz zrobić to tym, że nie przetłumaczone na stronę i niepełnosprawnych tłumaczonych jeden. Na stronie głównej archiwum forum nie uszkodzone łącza do sub-forum będzie nadal, ale to tylko kilka nie łączy tysiące na tysiącach stron wątku archiwum. Można się nawet 301 przekierowania na stronę główną archiwum forum tak będzie tylko w języku oryginalnym.

Proszę nam powiedzieć, która wersja wolisz a my będziemy cię więcej w wybrańcem.


Autor powiedział, że nie szkodzi google.
Zgubiłem się tutaj. Najpierw napisałeś że jest bezpieczny. Wtedy to napisał nie jest bezpieczne. Teraz jest znowu bezpieczne. Interesuje mnie to, co napisałem do was o webmasterów. Nie interesuje nas to, co autor mod mówi ci - to jest między tobą a nim. Jesteśmy zainteresowani jak Google zobaczyć swoje forum. Jeśli Google zobaczyć forum jako zablokowany komunikować to mod szkodzi Google, ponieważ Google widział wszędzie tej samej treści (więc każdy post jest traktowane jako powielone treści). W tym przypadku radzimy nie korzystać z mod już aż będzie to bezpieczne dla Google - tak, aż będzie można zobaczyć w Narzędzia dla webmasterów, że Google zobacz wszystkie strony normalnie i nie jest blokowany. To jest jak jest i nie mamy nic więcej do powiedzenia w tej dziedzinie. To jest twój wybór będzie daniele porady, czy nie. Więc sprawdź najpierw, a jeśli nie jest bezpieczne następnie wykonane własnych decyzji, które chcesz odsłuchać.


2. Nie ma absolutnie żadnej potrzeby, aby być niegrzeczny, ja rozumiem, jak używać pliku robots.txt, ale w prowadnice optymalizacji (moja opinia) chude bardziej w kierunku ustawienia vBSEO, po prostu pamiętać, że co najmniej 80% użytkowników vBulletin don ' t używać vBSEO więc należy zachować 2 oddzielnych wątków, gdy mówisz o porady, poprawek i optymalizacji, np.; "vBSEO Optymalizacja" i "Non Optimization vBSEO" aby uczynić go bardziej przyjaznym dla użytkownika.

Przepraszam, jeśli wziąć pod uwagę nasza odpowiedź za niegrzeczne. I właśnie dodane w TODO listę do oddzielnego pliku robot.txt nie linki SEO. Dziękujemy za uwagę.


3. Wszystkie linki archiwum, które pisał jako uszkodzony wydaje się działać dobrze dla mnie, oto zrzut uszkodzonego przykład związek archiwum:


http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
http://img138.imageshack.us/img138/364/43312523.jpg

Proszę uważnie przeczytać i jeszcze raz to co napisałem do Ciebie w ciągu ostatnich odpowiedzi. I nigdy nie napisał, że link:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
jest uszkodzony. Napisałem, że działa - broken linki na tej stronie. Proszę przeczytać jeszcze raz, co zostało opisane wcześniej. Wiem, że to strona działa. Dlatego napisałem do was:

Na przykład:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
To jest link do archiwum bieżnika i działa, ale w jej treści znajdują się linki na górze strony pod forum, gdzie wątek jest wliczony w cenę. Przykład:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I wszystkie te linki nie działają - tylko do głównej forum. Wszystkie archiwum sub-forum linki nie działają.
Napisałem, że ten link działa - nie musisz mi dać zrzuty ekranu i udowodnić mi, że to działa;) Po prostu przeczytaj uważnie co piszę do Ciebie. A teraz spójrz na swój obraz i zwrócić uwagę na najlepsze linki (linki do archiwum sub-forums) - te są podzielone:) (z wyjątkiem link do archiwum głównym forum)


Słuchaj Michael nie chcę twierdzić, każdy list, napisany z wami, chcę tylko proste 1. 2. 3. fix i nic więcej.

Great:) Mam nadzieję, że rozumiesz obszarze problem i wiem jakie są możliwości. Proszę nam powiedzieć, który z nich wolisz, a my Cię w tym kierunku.


Z tego, co przedstawiciel Google powiedział mi, struktura url poniżej są indeksowane 4 razy, ale w nieruchomości dla nich uważany jest za 1 i powinny być indeksowane jako takie i pewnie dlatego dostałem e-mail. Postu poniżej to tylko przykład;


http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661 Original
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=pl Translated
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=en Translated
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=es Translated

Wszystkie te strony mają zupełnie inne treści i wszelkie startu nie może powiedzieć, że jest sam, gdy tekst jest zupełnie inna. Są różne strony, która serwuje różne treści kierowanych do innego odbiornika, a odpowiedzi nie ma dla nas sensu w ogóle. Proszę PM mnie cały komunikat masz, w kontakcie z źródła tej wiadomości. Chcielibyśmy, aby to wyjaśnić. Prawdopodobnie osoba, która to sprawdzić nie widział realnej treści, ale tylko blokowanie wiadomości (jak ja teraz) - tak ins takim przypadku opinii nie wartości. Po raz kolejny - proszę szczegóły PM będzie ją sprawdzić.

mario06
23-01-11, 09:22
http://img31.imageshack.us/img31/2613/95809131.jpg
Tutaj wyraźnie stwierdza, że ten link nie działa (tak oznacza to samo) zaznaczone na czerwono i teraz można powiedzieć, że nigdy nie powiedział, że??


Zgubiłem się tutaj. Najpierw napisałeś że jest bezpieczny. Wtedy to napisał nie jest bezpieczne. Teraz jest znowu bezpieczne. Interesuje mnie to, co napisałem do was o webmasterów. Nie interesuje nas to, co autor mod mówi ci - to jest między tobą a nim. Jesteśmy zainteresowani jak Google zobaczyć swoje forum. Jeśli Google zobaczyć forum jako zablokowany komunikować to mod szkodzi Google, ponieważ Google widział wszędzie tej samej treści (więc każdy post jest traktowane jako powielone treści). W tym przypadku radzimy nie korzystać z mod już aż będzie to bezpieczne dla Google - tak, aż będzie można zobaczyć w Narzędzia dla webmasterów, że Google zobacz wszystkie strony normalnie i nie jest blokowany. To jest jak jest i nie mamy nic więcej do powiedzenia w tej dziedzinie. To jest twój wybór będzie daniele porady, czy nie. Więc sprawdź najpierw, a jeśli nie jest bezpieczne następnie wykonane własnych decyzji, które chcesz odsłuchać.

Ponieważ jestem angielskim i znają język bardzo dobrze, zawsze mówiłem, że ograniczone mod gości nie boli, szkoda, przeszkadza, najwyższy, tłumią google boty.



O tej kwestii. Jesteś został poinformowany, że integracja może być nie możliwe, ponieważ Twoja wersja nie jest obsługiwane i zdecydowali się na to tak. Bug w archiwum, które masz, to po stronie vBulletin. Jesteś została również poinformowana o tym w PM.
Więc wiedział o nie działa archiwum sub-forum o swoich nie obsługiwana wersja starego vBulletin, od samego początku. Możesz również powiedział, że ponieważ jest to vBulletin błąd należy skontaktować vBulletin zespół go rozwiązać.
Także jak widać w samym wątku, wskazują na ciebie odmówił naszej przyszłości wsparcia. Ale oczywiście masz pełne prawo do nikogo winić za wszystko

Powiedziałeś mi, że za dodatkową opłatą można mieć wykonane moja wersja zgodna następnie po pracy można powiedzieć, że ich problem z archiwum, które nie znalazłem, bo wszystkie linki pracował dla mnie. Skontaktowałem się z vbulletin (kiedy powiedział mi, że) i powiedzieli, że wszystko było ok.


Skontaktowałem Wsparcie vBulletin znowu dzisiaj i mam podobną reakcję jak rok temu, tak, w prostych słowach mojego archiwum działa bez zarzutu! Czytaj vBulletins komentarzy poniżej, ukryłem nazwę powodów pivacy ale mogę was zapewnić, że jest najstarszy członek nie tak i co teraz?
http://img153.imageshack.us/img153/9333/vbulletinm.jpg
http://img203.imageshack.us/img203/5306/77575048.jpg

PS. Jeśli nadal niezadowolony z odpowiedzi i chcesz mnie zapytać bardziej techniczne pytanie po to tu i będę kopiuj / wklej to do zespołu vBulletin Wsparcie bezpośrednio ok?

Od vBulletin powiedział, że nie ma błędów i wszystko działa poprawnie problem jest na końcu więc czekam na poprawki.

Pozdrawiam

vBET
24-01-11, 19:05
http://img31.imageshack.us/img31/2613/95809131.jpg
Tutaj wyraźnie stwierdza, że ten link nie działa (tak oznacza to samo) zaznaczone na czerwono i teraz można powiedzieć, że nigdy nie powiedział, że??

Jesteś naprawdę marnujesz czas. I po raz kolejny nie czytałeś uważnie. Proszę - czytaj cały punkt. Jeśli piszę do ciebie: "Jestem trochę mylić" - będzie można będzie udowodnić mi, że napisałem, że jestem mało?? Co to jest chodzi? ...

To co napisałem:

3. Jak napisałem na początku linki do sub-forum w archiwum nie działają w ogóle. Tylko do głównej forum i wątki. To sprawia, że tysiące złe linki na swoich stronach archiwum. Na przykład:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
To jest link do archiwum bieżnika i działa, ale w jej treści znajdują się linki na górze strony pod forum, gdzie wątek jest wliczony w cenę. Przykład:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I wszystkie te linki nie działają - tylko do głównej forum. Wszystkie archiwum sub-forum linki nie działają. To sprawia, że tysiące nie działające linki, na tysiącach stron wątki archiwum.
Dałem wam przykład miejsce, gdzie znajdziesz niedziałających linków i następny przykład niedziałający link się (w podziale po polsku). Sorry - ale to, co jest problem? Czy nadal nie wiem o co chodzi i próbujesz udowodnić coś tutaj?
Ponadto należy pamiętać, że można użyć cytatów - w tym zdjęcia nie jest konieczne:)


Powiedziałeś mi, że za dodatkową opłatą można mieć wykonane moja wersja zgodna następnie po pracy można powiedzieć, że ich problem z archiwum, które nie znalazłem, bo wszystkie linki pracował dla mnie. Skontaktowałem się z vbulletin (kiedy powiedział mi, że) i powiedzieli, że wszystko było ok.

Nieprawda - to, co napisałem ci masz w PW i ja również. EOT. Przeczytaj jeszcze raz, jeśli konieczne, aby przypominać to. Mamy już rozpoczęte cytując naszych premierów w innym wątku (połączono się go tutaj) więc nie trzeba go ponownie uruchomić. Wszelkie inne treści zawarte PM publicznie tutaj będą traktowane jako SPAM, ponieważ jest już w innym temacie. Powielanie przez samego użytkownika jest uważany za SPAM na tym forum i na innych forum wiem. Więc proszę - nie zaczyna się SPAM.


Skontaktowałem Wsparcie vBulletin znowu dzisiaj i mam podobną reakcję jak rok temu, tak, w prostych słowach mojego archiwum działa bez zarzutu! Czytaj vBulletins komentarzy poniżej, ukryłem nazwę powodów pivacy ale mogę was zapewnić, że jest najstarszy członek nie tak i co teraz?
http://img153.imageshack.us/img153/9333/vbulletinm.jpg
http://img203.imageshack.us/img203/5306/77575048.jpg

Archiwum sub-forum strony na vBulletin 3.6 zawiesza się, jeśli reklama żadnych dodatkowych parametrów do adresu URL. Można to sprawdzić nawet na czystych przykład - bez vBET ani mod innych. Sprawdziłem go na forum z niepełnosprawnymi vBET. Więc to jest błąd, vBulletin, ponieważ vBulletin mają architekturę i obsługuje wtyczki do wtyczki dodatkową funkcjonalność. Archiwum posiada własne punkty rozszerzenia, co oznacza, że archiwum zostało przewidziane również zostać rozszerzone. Jeśli dodanie dowolnego parametru do URL przerwy całą stronę to znaczy, że jest to błąd w kodzie vBulletin i jest to praca zespołowa vBulletin go rozwiązać.



PS. Jeśli nadal niezadowolony z odpowiedzi i chcesz mnie zapytać bardziej techniczne pytanie po to tu i będę kopiuj / wklej to do zespołu vBulletin Wsparcie bezpośrednio ok?

Nie rozumiem, co mają na myśli pisząc, że nie jest przeznaczony do subfora będzie widoczny w archiwum - to jest i jest on generowany przez vBulletin ... Być może nie rozumieją się wzajemnie. Po prostu daj im adres URL:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I powiedz, że będzie on złamał jeśli dodać parametr URL - jest to błąd. Można również dać im poprzednim akapicie.


Od vBulletin powiedział, że nie ma błędów i wszystko działa poprawnie problem jest na końcu więc czekam na poprawki.

Nie oznacza to, że nie wiedzą, co masz na myśli lub po prostu kolor można wyłączyć. Nie będzie ich błąd zniknie z ich kodu i skok do naszego kodu, tylko dlatego, że napisał, że nie ma błędów. To nie działa w ten sposób. I napisałem, jak można sprawdzić sobie, że to jest vBulletin błąd. Napisałem ci to potem napisałem to teraz. Więc po prostu to sprawdzić i proszę przestać pisać, że jest po naszej stronie, ponieważ nie będzie to pojawi się na naszej stronie po powtórzeniu go ponownie i ponownie. Czy nawet sprawdził? Czy niepełnosprawne vBET i sprawdzone sobie, że związek będzie zderzenie z dowolnego parametru dodany do URL? Czy?

mario06
25-01-11, 08:30
Państwa vBulletin jest starszym członkiem i nie wierzę w to, że popełnił błąd kontroli archiwum (on dostęp do forum jako administrator), ani że zbył mnie. "Być może" my źle się tak poprosiłem celu uzyskania dalszej pomocy od nich tak pozwala zobaczyć, co mówią ponownie.

Z prośbą o wsparcie jest uznawane za SPAM dla Ciebie? Jeśli tak jest w przypadku I Apologize dla prosi o wsparcie! Należy poważnie zastanowić się w tej sprawie z mojego punktu widzenia, vBulletin mówi, że nie ma błędów, można powiedzieć, że jest to vBulletin błąd więc postawić się w moich butach i poprosić której muszę wierzyć?

PS. I nigdy nie notowane coś z PM wysyłane do lub z wami tylko cytowany swoje cytaty.

PS2. Ponieważ nie jestem programistą mówi mi się, by sprawdzić, co nie ma sensu, więc muszę albo zaufać lub vBulletin w tym momencie.

PS3. Skoro żyjemy w cywilizowanym świecie mamy demokratycznie dyskusji pewne kwestie, co powiedział, i różne punkty widzenia i nic więcej. Nie ma urazy z mojej strony. Chcę tylko pacifically rozwiązać problem:)

Pozdrawiam

vBET
25-01-11, 10:04
Państwa vBulletin jest starszym członkiem i nie wierzę w to, że popełnił błąd kontroli archiwum (on dostęp do forum jako administrator), ani że zbył mnie i że źle się wzajemnie, ponieważ angielski jest naszym ojczystym języku . Migawki mówić wyraźnie. Nie chcesz lub nie są w stanie rozwiązać problem, a ja zaakceptować.

Z prośbą o wsparcie jest uznawane za SPAM!? Jeśli tak jest w przypadku I Apologize dla prosi o wsparcie! Powiedział pan, że jest błąd, Vbulletin powiedział, że nie ma! Komu mam wierzyć?

PS. I nigdy nie notowane coś z PM wysyłane do lub z wami tylko cytowany swoje cytaty.

PS2. Jeśli wątek poszedł temat nie jest moja wina, i poprosił Cię wiele razy, aby dać mi prosty fix w 1. 2. 3. sposób, ale tylko otrzymała to
1. To jego wina
2. To twoja wina
3. To ich wina.

Skoro żyjemy w cywilizowanym świecie mamy demokratycznie dyskusji w pewnych kwestiach, co powiedział, i różne punkty widzenia i nic więcej. Dla mnie sprawa jest zamknięta, dzięki czemu można zamknąć tego wątku. Brak urazy z mojej strony. :)

Pozdrawiam

Nie jest to w co wierzysz na temat - to o tym, co naprawdę się dzieje i można po prostu sprawdzić to sam - daliśmy wam instrukcje jak to zrobić. Więc proszę trow swoje wierzy dalej, bo te prowadzi w złym kierunku i po prostu sprawdzić. Czy to sprawdzić?

Należy pamiętać, że nie porady opuścić problem tak jak jest. Zalecamy, aby go rozwiązać. Daliśmy się inne możliwości, jeśli zespół vBulletin nie chcą skorygować błąd. Możesz użyć jednego z tych rozwiązań jako tymczasowe i nadal kontakt vBulletin zespołu w rozwiązywaniu ich błędów. Jeśli chcesz rozwiązać to proszę nam powiedzieć, jakie możliwości wolisz a my będziemy cię więcej w tym kierunku. W tej chwili, według życzenia - temat za rozwiązany.

mario06
25-01-11, 10:57
Dałem im takie informacje, czekam na odpowiedź, nie zamknąć ten problem jeszcze. :)

Pozdrawiam

vBET
25-01-11, 17:59
Dałem im takie informacje, czekam na odpowiedź, nie zamknąć ten problem jeszcze. :)

Pozdrawiam

Tak więc również ustawić tutaj nie rozwiązany. Naprawdę chciałbym pomóc uczynić go pracy:)

tavenger5
26-01-11, 17:50
Dlaczego używasz archiwum jeszcze raz? To ogromne ilości niepotrzebnych duplikaty.

mario06
29-01-11, 08:43
Dlaczego używasz archiwum jeszcze raz? To ogromne ilości niepotrzebnych duplikaty.

Archiwum zaleca się Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych W przypadku korzystania z vBseo przez zespół vBSEO, nie używam vBSEO lub Zoints więc nie ma korzyści, wyłączając ją dla mnie.
PS. Google oddziela i wybrać lepsze z 2 od normalnego wątki na forum i wątki archiwum forum, żeby nie karać za to tak, że nie jest powód. Oto przewodnik Google Duplikat Przewodnik treści z serwisu YouTube, zwrócić szczególną uwagę:

http://www.youtube.com/watch?v=6hSoXutuj0g

mario06
29-01-11, 08:50
Tak więc również ustawić tutaj nie rozwiązany. Naprawdę chciałbym pomóc uczynić go pracy:)


Oto odpowiedzi z zespołu vBulletin Support, wysłałem im całą listę adresów e-mail od Google (jak Ja was wysłałem) i uszkodzonego przykłady link.


xxxxxxxxxxx
25 stycznia '11 11:14


http://mysite.com/archive/index.php/t-61966.html?language=zh-TW

Jak widać, będzie jednym z tych adresów nie ma "crash" Nie jestem więc pewien, co mówią.

Jeśli jest błąd, proszę podać mi z raportu o błędzie. Ale nie ma upaść dzieje.

Wszystkiego najlepszego,
xxxxxxxxxxx
Support Team, vBulletin

Zakup vBulletin, najbardziej zaawansowane oprogramowanie dostępne na forum. (Http://www.vbulletin.com/)
mailto: support@vbulletin.com



xxxxxxxxxxxx
26 stycznia '11 01:12

Osoba, z którą miał rozmawiać z powiedział, że jest błąd, i że pracował z nas o tym. Nie widzę problemu z adresów archiwum, nie są one upaść na forum. Chciałbym usłyszeć o tym raport o błędzie, ponieważ kod archiwum nie zmieniło od wieków.


Wszystkiego najlepszego,
xxxxxxxxxxxxx
Support Team, vBulletin

Zakup vBulletin, najbardziej zaawansowane oprogramowanie dostępne na forum. (Http://www.vbulletin.com/)
mailto: support@vbulletin.com

Więc pójdziesz Michael, mają one określone w licznych odpowiedzi, że archiwum nie ma problemu, teraz co dalej?

Pozdrawiam

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1