PDA

Zobacz pełną wersję: Już Języki



jorgejgm
21-11-09, 22:07
Witam, mam tylko 3 językach włączone dla użytkowników, ale chcę w wyszukiwarkach są dostępne we wszystkich językach. ¿Mogę mieć 3 językach dostępne dla użytkowników i 52 dla wyszukiwarek?. Przekonałem się, że języki nie są aktywowane na flagach nie działa. Przykład: Mam włączone angielski, kataloński i galicyjski forum.com / pl forum.com / ca forum.com / gl i działa dobrze. Ale chciałbym forum.com / cn forum.com / to forum.com / *.* nadal działa w tle. Dziękuję.

vBET
21-11-09, 23:48
Teraz wyłączenie flaga oznacza wyłączenie tłumaczenie w tym języku. Jest zabezpieczyć forum przed wniosków o dopuszczenie do tłumaczenia, które nie powinny się zdarzyć, bo nie ma takiej flagi, ale ktoś mógłby ustawić adres ręcznie.

Proszę wyjaśnić korzyści płynące z posiadania wszystkich tłumaczeń dostępne, ale ograniczenie to dla użytkowników? W tej chwili w naszej opinii może to zmylić niektórych użytkowników. Szczególnie tych, którzy przyszli do przetłumaczone forum, przeczytaj, że obsługa wielu języków Wspólnoty, że rejestracja, a następnie okazuje się, że nie można pisać w swoim języku ...

Proszę nas przekonać, że to dobry pomysł, w niektórych sytuacjach, które nie widzą już teraz. Jeśli jest to chętnie dodać taką możliwość, ale jeśli nie, to dodanie większej ilości opcji, które nie są używane nie jest dobre dla produktu.

jorgejgm
22-11-09, 09:08
Witam, dam moje 3 powody: mojego forum, jak wielu innych mają na celu w kraju, 4 języki są używane w moim kraju i są tacy, którzy chcą mieć aktywowany.Moje forum jest nie przydatny dla obcokrajowców w trybie udziału, ale tak jak konsultacji.Na przykład, za pomocą opcji: przekierowanie do użytkownika języka zagranicznych turystów może mieć wszystkie Forum w języku.Korzyści płynące z tego będzie: poprawić czas ładowania strony (strony relantizan 52 językach) wizualnie lepiej dla większości użytkowników (52 językach, przenosi na 4, ale naprawdę wszyscy nadal będzie dostępna) możliwości vBET nadal będzie dostępny (52 językach i ich indeksowanie w zrewidować silniki).Myślę, że korzyści jest wiele ;)

vBET
22-11-09, 16:55
Tak. Znajomość punktu widzenia możemy powiedzieć - to naprawdę świetny pomysł:) I dziękujemy za ukazanie nam uwagę na ten problem. Po prostu nie uświadomiłem sobie, że przed.

Dodane w liście rzeczy do zrobienia, i powinny zostać uwzględnione w następnej wersji:)

jorgejgm
22-11-09, 18:23
Mam nadzieję, że nowa wersja z niecierpliwością: D

vBET
16-12-09, 02:54
Wdrożone - zostaną uwzględnione w wersji 3.3.0:)

jorgejgm
16-12-09, 16:23
Dzięki :):):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1