PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Przejdź do Nowe wiadomości w Szukaj nie działa



scottct1
12-12-10, 12:20
Jeden z naszych błędów została ustalona w odniesieniu do goto nowych postów, jednak nie jest głównym problemem, który powoduje jeszcze mi kilka poważnych bólów głowy.

To jest na vBulletin 4.1 PL2

1. Przejdź do głównej strony forum.
2. Z górnego paska menu wybrać "Nowe Posty (Cała witryna)" (który jest link do http://www.satelliteguys.us/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude =)
3. Wybierz wiadomość i wybierz niebieski dwukrotnie ikonę strzałki w dół po lewej stronie.

Jeśli klikniesz na jeden z adresów Zauważmy najpierw, że zwracane wyniki wyszukiwania nie są SEO'ed zamiast wyniki przedstawione są stare nie SEO'ed adresów ...

Przykład poniżej ...

http://www.satelliteguys.us/showthread.php?t=63445&goto=newpost

Kliknięcie na link w wynikach pustą stronę.

Zauważyłem, że w czasie wykonywania wyszukiwania w wynikach wrócił z search.php nie seo'ed adresów URL, ale zamiast tego stare adresy stylu. Po dodaniu & goto = newposts do końca żadnych wyników pojawi się pusta strona z powrotem.

To nie nastąpi to, dopóki nie zainstalowano vBET. : (

Wydaje się to być KOŃCOWE BUG mam z vBET OD PO ją zainstalować. Myślę, że będziemy GREAT po ten błąd został naprawiony. Ale to jest poważny błąd dla mnie, więc należy się zająć.

Skontaktowałem się VBSEO i powiedzieli mi, aby usunąć vBET z mojej strony zupełnie, nie jest to co zapłaciłem 130 dolarów, bo jestem rodzaju zdenerwowany na ten temat.

Moja strona jest drugim największym Home Theater strony Technologia w Ameryce, więc muszę go dobrze. Proszę doradzić.

DZIĘKUJEMY!

mateuszr
13-12-10, 11:20
jak o tym rozwiązanie?

mateuszr
16-12-10, 10:13
Jeśli pojawi się pusta strona, należy się krytyczny błąd PHP. Proszę sprawdzić logi i wklej tutaj te błędy.

mateuszr
16-12-10, 10:48
Dodatkowo, złe linki (bez nich SEO) nie jest vBET winy, bo gdy wszystkie zmiany zostały wycofane (w SEO i. Htaccess) i vBET zostały wyłączone, te linki nadal nie został SEO-podobne (z VBSEO włączony ). W tym przypadku "iść do nowego posta działa poprawnie.
Ponownie, sprawdź i wklej tutaj te logi o których mowa powyżej

scottct1
17-12-10, 18:15
Źle to JEST wina vBET jest, że to wszystko działa poprawnie przed zainstalowaniem go.

Ponadto RSS dają się złe adresy URL, jak również.

Proszę naprawić.

kamilkurczak
17-12-10, 23:36
Jeśli pojawi się pusta strona, należy się krytyczny błąd PHP. Proszę sprawdzić plik logów i wklej tutaj te błędy.
Proszę wiedzieć, gdzie jest problem. Po pustą stronę - problem z niektórych funkcji - w pliku dziennika powinien być zauważony.

scottct1
18-12-10, 16:33
Gdzie mogę znaleźć te pliki?

Chciałbym szczęśliwie po nich, czy wiem, gdzie się znajdują. :)

kamilkurczak
18-12-10, 17:16
Szukałem go na ftp ale nie znaleziono. Należy mieć to na przykład w "polan" folder na FTP. Można również znaleźć przez SSH.
Jeśli nie możesz znaleźć - proszę zwrócić się do administratora o tym pliku (plik logów z błędami php).
Możesz zapytać swojego dostawcy hosta, aby umożliwić błędy wyświetlane na stronie (na chwilę) i jeśli będziesz próbować, aby przejść do pustej strony - należy to widzi błędy (coś takiego: Fatal error: Call to undefined function)

Proszę wkleić tutaj ten błąd lub daj mi ten plik i będzie go znaleźć i naprawić.

scottct1
18-12-10, 19:26
Wygląda na to, w php.ini rejestrowanie błędów została wyłączona.

Ale są włączone teraz jeszcze żaden plik nie jest tworzony. Również błędy wyświetlania jest ustawiony na ON jeszcze nie błędy są wyświetlane jest na ekranie. Stron w czerni, jeśli spojrzeć na html nie ma danych w nich w ogóle.

Rejestrowanie błędów w PHP zostało wyłączone w php.ini, właśnie pozwoliło im ... Jednakże, ponieważ ten sposób plik nie został popełniony błąd przez php.

Próbuję dowiedzieć się, dlaczego plik dziennika nie jest generowany.

I do see in my apache logs calls to the url being made... (Its the one with the ---> (Strzałka) poniżej)

65.41.216.18 - - [18/Dec/2010: 12:43:57 -0500] "GET / HTTP/1.1 images/xmas/statusicon/thread_dot_new-30-right.png" 200 5004 "Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv: 1.9.2.13) Gecko/20101203 Firefox/3.6.13"
Ten ****> 72.200.162.173 - - [18/Dec/2010: 12:43:57 -0500] "GET / showthread.php t = 236243 & goto = newpost HTTP/1.1?" 200 20 "http:// www.satelliteguys.us/search.php?searchid=75095 "" Mozilla/5.0 (Windows; U; Intel Mac OS X 10.6; en-US; rv: 1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3 "
99.184.206.52 - - [18/Dec/2010: 12:43:57 -0500] "GET / images / misc / quote-left.png HTTP/1.1" 200 3073 "http://www.satelliteguys.us/directv -forum/88801-tu-serve.html "" Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0, Windows NT 5.1; Trident/4.0;. NET CLR 2.0.50727;. NET CLR 3.0.4506.2152;. NET CLR 3.5.30729) "


UPDATE - Ok wreszcie wejścia w moim pliku php.errors. :)

Niestety nie ma komunikatów o błędach Powiazane do vBET lub ten problem jednak.

Do tej pory tylko komunikaty o błędach w istnieją które nie wierzę, są Powiazane ...

[18-Dec-2010 13:16:31] PHP Warning: getimagesize (albums/uploads/DSC01070.JPG) [<a href='function.getimagesize'> function.getimagesize </ a>]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu / usr / home / usr / home / Satellit / public_html / zdjęcia / include / iptc.inc.php on line 21
[18-Dec-2010 13:24:23] PHP Warning: getimagesize (albums/uploads/DSC_0087.JPG) [<a href='function.getimagesize'> function.getimagesize </ a>]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu / usr / home / usr / home / Satellit / public_html / zdjęcia / include / iptc.inc.php on line 21

scottct1
18-12-10, 19:37
Wystarczy pokazać, że raportowanie błędów PHP jest włączony proszę sprawdzić ...

SatelliteGuys Photo Gallery - gabshere Galeria - Powered by PhotoPost (http://www.satelliteguys.us/photopost/showgallery.php?cat=500&ppuser=53539)

Jaki jest nasz stary PhotoPost (które już nie korzystasz)

Błędy PHP są wyświetlane jak mają się na górze.

Zauważ, że nie robi tego, jeśli pójdziemy do jednego z innych adresów seo'ed który newposts na koniec takie jak http://www.satelliteguys.us/showthread.php?t=222479&goto=newpost

Miałem pomysł, który nie działa. Używamy XCache na naszym serwerze i wyłączona w pliku vbulleting config.php, a także wyłączona w ustawieniach vbseo i ponownie uruchomić Apache.

I też wyczyszczone cache vBET ponownie, jak również.

Wciąż się puste ekrany, gdy będzie url jak http://www.satelliteguys.us/showthread.php?t=222479&goto=newpost

scottct1
18-12-10, 20:54
Jesteś prawdopodobnie śpi teraz ...

Jeśli Twoja Pracuję na rzeczy tutaj więc proszę nie działają na niego w tej chwili. Dam wam wiedzieć, kiedy skończę.

Dziękujemy!

scottct1
18-12-10, 21:38
Problem STAŁE!

Czuję się głupi (trochę)

Problem NIE został vBET się ... ale w vBSEO.

Jakoś search.php i external.php został dodany do listy vBSEO wykluczyć. Nie wiem, skąd się tam ich nie było przed vBET został zainstalowany, a ja jestem jedynym, z dostępem do niego normalnie.

Dziwne, ale stałe. Dziękuję za pomoc!

Jestem szczęśliwy, po raz kolejny. : D (teraz, jeśli tylko możecie dowiedzieć się proste polecenie sql do ustawiania wszystkich użytkowników do angielskiego domyślnie:. D)

Dziękujemy!

kamilkurczak
18-12-10, 21:38
Nie jest to plik, co myślę jest. powinno to być log z błędu jak Fatal error: Call to undefined function ..
proszę zwrócić się do administratora o tym pliku.

ok czekam, kiedy skończysz. Postaram się, aby zmieścił się jutro.

kamilkurczak
18-12-10, 21:40
Napisałem, że może to być od vBSEO:) hehe bardzo dobrze
Dziękuję i życzę powodzenia

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1