PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany . Kwestii htaccess



scottct1
03-12-10, 04:09
Używam vBulletin 4.1 z vbseo 3.5.2.

I zakup VBT dziś. :)

Poniżej jest moje. Htaccess, który pracuje ... www dot satelliteguys dot us / htaccess.txt (nie mogę przesłać mój plik txt mówi, że uprawnienia błąd na serwerze i nie mogę po adresów, aż po 15 razy.)

I nie były w stanie uzyskać sugerowane VBT działała poprawnie, po włożeniu go otrzymuję komunikat o błędzie, który mówi strona nie jest przekierowanie prawidłowo

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego adresu w sposób, który nigdy nie będzie kompletny. Gdy próbuję dzieje na mojej stronie.

Czy możesz dać mi znać poprawne. Htaccess więc mogę to działa? Dzięki!

scottct1
03-12-10, 17:35
Zamówiłem usługę instalacji ostatniej nocy. Pozwolę pro zrozumieć to, jak jestem pewien swoich czegoś prostego. :)

kamilkurczak
03-12-10, 19:19
To prawda.
Przepraszam za naszych późno.

Proszę wysłać mi PM swoje admincp, FTP i szczegóły vBSEO.

Teraz mamy weekend. zrobimy to w poniedziałek. Czy to dla Ciebie? Przepraszam za opóźnienie.

scottct1
04-12-10, 02:02
PM wysłany.

Dzięki!

vBET
04-12-10, 11:23
To Kamil weekend wolny. On będzie w stanie go rozwiązać i odpowiedzieć w poniedziałek. Nadzieję, że to jest OK:)

kamilkurczak
06-12-10, 11:08
. Ponieważ nie mogę edytować plik htaccess - proszę wymienić htaccess z tym:.

DirectoryIndex cmps_index.php index.php cmps_index.php index.html index.htm

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.satelliteguys\.us
RewriteRule (.*) http://www.satelliteguys.us/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin

#Those rules have to be in domain main folder
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#This rule must be in each directory which have to be supported (without forum directory itself)
#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.satelliteguys.us$

kamilkurczak
06-12-10, 15:44
Gotowe.
-I edycji plików vbSEO (integracja z vBET)
-I edycji pliku. Htaccess (teraz masz dobre zasady)
-Mam zestaw niezbędnych opcji w admincp-vBET i admincp-> ustawienia ogólne
-I przetestowaniu strony i wszystko (forum tłumaczenia i linki) działa dobrze.

Można go przetestować?
jeśli coś nie zgadza proszę pisać tutaj.
Jeśli wszystko jest ok Dzięki za współpracę i życzę powodzenia

scottct1
06-12-10, 17:41
Mam kilka problemów ...

1) Jeśli klikam na niemiecki to przekłada się na niemiecki grzywny. Jednak jeśli chcę wrócić do angielskiego i kliknij angielskiego flagi, aby przejść z powrotem na angielski i pozostaje niemiecki.

Zamiast zabierać mnie do satelliteguys.us / pl to po prostu zabiera mnie z powrotem do satelliteguys.us

2) Moja strona jest cmps_index.php ale z jakiegoś powodu nie ładuje się jak go używać, aby zamiast index.php ładuje. Aby rozwiązać ten temporarly Mam kopie mojego cmps_index.php do index.php.

3) Jeden z moich użytkownicy zgłaszali następujący problem ... "Pierwszego nieprzeczytanego postu funkcja wydaje się być uszkodzony. Będę pierwszy post wątki, zamiast nowych postów."

Proszę doradzić.

scottct1
06-12-10, 18:03
Więcej problemów ...

Wchodząc do AdminCP następnie VBT Narzędzia następnie Opaque ignorowane słowa pojawia się następujący komunikat o błędzie.

Warning: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu w [path] / admincp / misc.php (2067): eval () " d code on line 4

Fatal error: require_once () [function.include]: Failed opening required '/ usr / home / Satellit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satellit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' d code on line 4

I to z czyszczenia pamięci podręcznej ...

Warning: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu w [path] / admincp / misc.php (2067): eval () " d code on line 9

Fatal error: require_once () [function.include]: Failed opening required '/ usr / home / Satellit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satellit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' d code on line 9

kamilkurczak
06-12-10, 18:16
1) satelliteguys.us / jest dobry. dlaczego nie z "/ en"? ponieważ angielski jest głównym językiem forum i po kliknięciu na angielski flag masz url do oryginalnego forum.
Gdzie można zobaczyć niemiecki? jeśli klikam na niemiecki Mam tłumaczenie. Jeśli klikam na angielski - mam angielski.

Jeśli chcesz mieć szybszy forum:
Możesz wyłączyć niektóre tłumaczenia się na początku - gdy bufor zostanie wypełniony można dodawać nowe od czasu do czasu. Począwszy od wszystkich 52 tłumaczeń oznacza 52 razy więcej treści dla użytkowników i korzeni. Niektóre fora mogą z łatwością obsługiwać ten, dla niektórych lepiej jest zaczynać się kilka tłumaczeń.
Aby to zrobić: idź do admincp-> vBET-> Flagi

2) jest to działa teraz?
3) Teraz mam wolnego czasu. Będzie to naprawić jutro. Jeśli jest Ok dla Ciebie.

scottct1
06-12-10, 18:21
1) satelliteguys.us / jest dobry. dlaczego nie z "/ en"? ponieważ angielski jest głównym językiem forum i po kliknięciu na angielski flag masz url do oryginalnego forum.
Gdzie można zobaczyć niemiecki? jeśli klikam na niemiecki Mam tłumaczenie. Jeśli klikam na angielski - mam angielski.

Znowu nie działa ... Jeśli klikam na Geman widzę niemiecki. Jeśli klikam na angielski ciągle widzę NIEMIECKI. Z niemieckiego mogę kliknąć na innej lampy błyskowej, takie jak Polska ANF zobaczyć polską, ale znowu, jeśli kliknę ANGIELSKI nie zwraca mi się po angielsku!

Inny użytkownik zgłoszono ten problem także i zastanawiam się, czy jest to vBulletin 4.1 problem.


Jeśli chcesz mieć szybszy forum:
Prędkość to dobrze, nie mając problemu z prędkością.


3) Teraz mam wolnego czasu. Będzie to naprawić jutro. Jeśli jest Ok dla Ciebie.
Chciałbym to naprawić jak tylko może, gdyż jest przyczyną problemu dla moich użytkowników. Dlatego właśnie zapłacił za was, aby go zainstalować tak że działa poprawnie.

A co z komunikatów o błędach napisałem i nowej emisji postów.

Dziękujemy!

kamilkurczak
06-12-10, 18:30
ok, będę analizować te błędy i naprawić je jutro rano (czasu polskiego). Proszę nie wyłączaj mi dostępu.

EDITED:
O tłumaczeniu na angielski. Widzę to przez IE. Postaram się to naprawić.

scottct1
06-12-10, 18:36
Ok.

Naprawiłem błąd stronie mieliśmy, I zmienił nazwę pliku cmps_index do index.php następnie zmienił moją stronę główną forum forum.php. :)

Jestem polskim, ale nigdy nie zostały do Polska. Firma pracuję tutaj, w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła pierwsza w Polsce sieć telewizji kablowej, która została nazwana @ rozrywki. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:39
:) Miło cię poznać.

O tłumaczeniu na angielski. Widzę to przez IE. Postaram się to naprawić.
Plese naprawić mój admincp widzenia, ponieważ widzę tylko ustawienia forum:) dzięki, będę go naprawić jutro.

(Proszę spróbować zaimportować product.xml plik z do-not-upload folderu)

scottct1
06-12-10, 18:45
:) Miło cię poznać.

Plese naprawić mój admincp widzenia, ponieważ widzę tylko ustawienia forum:) Wszystko gotowe. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:48
hmm ciągle widzę tylko "Manager Forum" - można go przetestować.

scottct1
06-12-10, 19:05
hmm ciągle widzę tylko "Manager Forum" - można go przetestować.

Testowałem go i można zobaczyć i dostęp do wszystkiego w admincp ... Może się wylogować i ponownie jeszcze raz?

kamilkurczak
06-12-10, 19:15
Czy test z moje dane dostępowe? Wciąż widzę tylko menedżer forum. Może być można zrobić nowe konto dla mnie? Jeśli tak, prosimy o przesłanie tych danych przez PM.
Dzięki

scottct1
06-12-10, 19:28
Tak, testowałem to.

Oto, co widzę ... http://www.satelliteguys.us/images/admincp.jpg

Może jestem nieporozumienie Ciebie.

kamilkurczak
07-12-10, 10:26
można zajrzeć do tego wątku?
url:

która wersja ścieżkę do BB używasz? PL1? jeśli tak, proszę po prostu czytać formie wątek ten link i spróbuj zaktualizować ścieżki VB PL2.

Proszę potwierdzić.

EDITED:
Używamy na naszym forum testu 4.0.8 wersja BB. Będę go uaktualnić i postaram się odtworzyć ten problem na naszym forum.

Proszę tylko przeczytać formie wątek ten link i spróbuj zaktualizować ścieżki VB PL2.

i nadal nie mają dostępu do opcji admincp (tylko do menedżera forum). Proszę usunąć actulal konto i złożyć nową dla mnie jeśli możesz i nadal potrzebował mojej pomocy.

scottct1
07-12-10, 15:00
Używam vBulletin 4.1 PL 2.

Mam Pmed Ci alternatywnego logowania do admincp. :)

Szczęśliwy wtorek!

scottct1
07-12-10, 15:05
Po prostu ponownie włączyć VBT i nie rozwiąże problemu z powrotem do domyślnego języka. :)

Złamane teraz są komunikaty o błędach z obu pozycji w menu Narzędzia VBT w admin cp, i złamane goto pierwszego nieprzeczytanego postu problem.

Domyślam się, jest to coś wspólnego z vbseo, jednak pracował aż została wykonana instalacja wczoraj.

Dziękujemy!

kamilkurczak
07-12-10, 15:19
Tak więc problem z powrotem do głównego języka jest rozwiązany teraz?
Będzie naprawić resztę spraw.

scottct1
07-12-10, 15:36
Tak więc problem z powrotem do głównego języka jest rozwiązany teraz?
Będzie naprawić resztę spraw.


Tak powrót do języka jest rozwiązany teraz. I rzeczywiście uaktualniony do PL2 ostatniej nocy. :)

kamilkurczak
07-12-10, 15:48
ok, problem z ostrzeżeniami w admincp (środek do czyszczenia pamięci podręcznej i ignorowane słowa) to teraz naprawić.
I uaktualniony dwa pliki w folderze admincp

kamilkurczak
07-12-10, 16:06
ok.
Druga sprawa: idź do pierwszego nowego posta.

Mogę go odtworzyć na moim forum badania, tak będzie to naprawić bez dostępu do FTP i admincp.

Proszę się nowy wątek z tego błędu (przejście do pierwszego nowego posta) w tej sekcji:
vBET4 Bug Reporting - vBulletin Enterprise Tłumacz (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/) i będziemy go naprawić na naszym forum.

Co o vBET? jest to dobrej pracy teraz? żadne nowe problemy? Proszę przetestować. Jeśli nie, dziękuję za dobrą współpracę i zapraszam:)

scottct1
07-12-10, 16:15
Z wyjątkiem pierwszego nowego posta błąd ... wszystko wygląda niesamowicie. :)

Dziękujemy!

kamilkurczak
07-12-10, 17:09
dzięki za potwierdzenie - rozwiązanie tutaj. teraz -> błąd z nowego posta

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1