PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Przekierowanie Zabijanie Moje ogłoszenia!



garyopa
29-11-10, 06:12
I próbuje dowiedzieć się rzeczą prostą.

Mam vBulletin v3.8.6 i vbseo 3.5.2 zainstalowany i vbadvanced v3.2.2 i po prostu dodał vBET 3.3.6 (wielki program na drodze!)

Wszystko działa świetnie na pierwszej stronie, a także wewnętrzne strony jak showthread itp.

Ale problem jest na głównej stronie "index.php" - mam go intergated z reklamami na lewo i prawo używając vbadvanced, ale z jakiegoś powodu, ze względu na przekierowania nie chwycić go intergate, ale to nie na wszystkich innych stron.

Cerować, nie możesz pisać przykłady lub zawierają moje. Htaccess jak nie mam więcej niż 15 postów. - Niektóre z nich obsługują.

garyopa
29-11-10, 06:25
Ten wątek został ten sam problem odpowiedzi na pytanie mnie:

"540-jak-modyfikacja-przepisać-rules" - post # 2

Dziękujemy za funkcji wyszukiwania.

Można zamknąć tego wątku teraz. - Problem rozwiązany!

kamilkurczak
29-11-10, 09:45
dzięki za potwierdzenie. rozwiązany

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1