PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Błąd przy zmianie ustawień bbcode [code] przez inne pluginy



GwynBleidD
18-11-10, 21:56
Witam!

Błąd jest następujący: gdy inny plugin zmienia ustawienia bbcode [code] i innych to vbet ustawia spowrotem domyślne wartości, przez co nie da się np. wyłączyć parsowania bbcode wewnątrz [code]

kamilkurczak
19-11-10, 07:45
hello,
Chciałbym spróbować. Możesz wkleić tutaj url do forum?

Dzięki

meto
20-11-10, 16:52
hello,
Chciałbym spróbować. Możesz wkleić tutaj url do forum?

Dzięki
To www.pgc-cs.eu, ale vBET jest obecnie wyłączona.

http://ls2009.eu/off-topic/40230-test-vbet-error.html # post150888
Ten błąd występuje również na forum:

aaa

kamilkurczak
22-11-10, 09:06
więc się post z tekstu w kodzie na czerwono tagi (na forum też), więc gdzie jest błąd?

meto
22-11-10, 16:36
Nie należy używać BBcode wewnątrz [CODE] tags don't you think?

kamilkurczak
23-11-10, 12:01
aa ok teraz już wiem. Chcesz pisać tekst w "kod" tagi i na przykład "kolor czerwony" tagi i nie powinny być parsowane? Tekst powinien pozostać w oryginalnym kolorze, prawda?

Jeśli tak, proszę opisać tutaj, co należy zrobić, aby wyłączyć tagi parsowania bo jeśli wyłączyć tagi vBET wciąż analizowany.

kamilkurczak
07-12-10, 17:20
nie ma odpowiedzi. rozwiązany. Jeśli nie napisz tutaj i otworzę tego wątku ponownie

GwynBleidD
01-01-12, 14:20
Mam na moje zmiany forum wyłączyć parsowania bbcode w tagu kodu (mam na forum partii kodu z bbcode, szablony do tworzenia wątku itp, w przypadku gdy nie można analizować bbcode) i Moje mod nie działa po vbet na ponieważ vbet CMC kodu znacznika wewnątrz niego.

Przepraszamy za nie odpowiada, i vbet zostały wyłączone i nie pamiętasz o tym problemie:)

r.dziadusz
02-01-12, 21:13
Cześć
Spróbuję wyewidencjonowanie, jeśli problem występuje w najnowszych vBET relese. Prosimy również potwierdzić adres url Twojego forum

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1