PDA

Zobacz pełną wersję: Już średniej grupy użytkowników dla użytkowników zależą od języka ojczystego dla każdego użytkownika



yahoooh
13-11-10, 17:32
Proponuję zrobić wtórnym Grupy zależą od języka wolą lub język ojczysty

umożliwi to kontrolę różnych użytkowników, że ich językiem post
tak możemy nie someforums dla określonych użytkowników języka
również wysłać e-mail lub ofert zależą od języka, jeżeli należą do grupy średnich

grupy użytkowników seconday:
Angielski użytkowników
arabska użytkowników
i tak dalej

to powinno zależeć od tego, co wybrać z registeration jako języka ojczystego
oraz z możliwością zmiany, jeśli on wybrać niewłaściwym języku dla niego
i wtedy przeniesione do innej grupy użytkowników wtórnego

i wykorzystania vBET na jeden rok przed i zatrzymać temporarly aż skończę upgrade do vb 4 z poprawiono błędy
i są już użytkowników z różnych krajów i chcę pewnych szczególnych kontroli zależą również od ich języka ojczystego

yahoooh
13-11-10, 18:20
można Transfer tego wątku do vbet4 na funkcję

vBET
14-11-10, 13:52
Ideą grupy użytkowników jest całkiem inteligentny:) Niekoniecznie przy średniej grupy użytkowników (na niektórych forach można już mają specjalne znaczenie) - tak jak grupa.

Mamy już wniosek funkcji, aby pokazując ogłoszeń w zależności od domyślnego języka użytkownika. Grupy mogą być rozwiązania (nie sprawdzić, ale przypuszczam, że system ogłoszenie to zawiera możliwość definiowania informacja dla grupy).

Rozumiem, chcesz vBET utworzyć oddzielne grupy użytkowników dla każdego obsługiwanego języka. Będziemy korzystać z niektórych prefiks, jak vbet_ lub lang_ lub Language_ - więc te grupy użytkowników będą razem, jeśli przedstawione w kolejności alfabetycznej (najprawdopodobniej vbet_ - aby uniknąć ewentualnych konfliktów). Również vBET automatycznie ustawić grupy użytkowników w zależności od języka domyślnego użytkownika. Czy to prawda?

Teraz - akceptowane:) Proszę potwierdzić szczegóły jak to powinno działać. Także - jak napisałem nie chcemy używać wtórnego grupy użytkowników. Wystarczy zastosować inny grupa użytkownika do użytkownika (nie ma ograniczeń w ilości grup) - czy to jest OK?

yahoooh
14-11-10, 15:48
cześć
jeśli rozumie funkcje | "grupy użytkowników wtórne"
zrozumiesz, to będzie kolejny wielki krok dla vBET
druga grupa może zostać usunięta w każdej chwili i do której należą użytkownicy będą znajdować się na podstawowej grupy

również druga grupa da nam dużo kontroli na pozwolenie od niej zależne lub zignoruj go i uzyskać uprawnienia głównego, który będzie deafult zarejestrowane grupy użytkowników lub grupy użytkowników żadnych dodatkowych podstawowej

na przykład:
powiadomienia mogą być kontrolowane zależy od id seconday grupy
ujrzeć lub nie, specjalne fora dla poszczególnych seconady grupy

jest wiele i wiele przykładów na to
i tak, jeśli robimy seconady grup z nazwami języków i gdy użytkownik wybrał języku ojczystym dla niego, będzie on automatycznie na tej grupie wtórnej
Użytkownik: john
wyboru: angielski jako języka ojczystego
on będzie w szkołach grupy użytkowników, która jest: angielski
i dostanie uprawnienia zależą od tego, co chcę tych anglojęzycznych


jeżeli właściciel chce usunąć vBET może on zachować te drugorzędne grupy użytkowników, jeśli chcesz lub usunąć go z produktu
nie wpłynie na vBulletin w ogóle tylko to jest drugorzędne grupy użytkowników i można przeczytać i sprawdzić go na vbulletin obsługi

plz potrzebujemy seconday grupy użytkowników nie podstawowej grupy użytkowników i można o tym przeczytać i przetestować drugiego systemu grupie użytkowników w vBulletin
dzięki

vBET
17-11-10, 00:13
Nie jestem pewien, mówimy to samo, czy nie. Czy jako "Secondary użytkownika" zrozumieć "Dodatkowe Grupy" czy nie? Jeśli nie - proszę wskazać mi jaki sposób można ustawić w Admin CP to "Secondary użytkownika" dla wybranego użytkownika.

yahoooh
17-11-10, 06:14
tak jest: Dodatkowe Grupy

vBET
17-11-10, 21:53
Tak więc - nie ma problemu;)

vBET
14-12-10, 23:33
Sporządzono i zostaną uwzględnione w vBET 4.3.0:) Nowa rola zostanie automatycznie tworzone dla każdego języka. I zostanie to automatycznie udało się utrzymać do roli użytkownika, właściwych w jego wybranym języku domyślnie:)

yahoooh
09-01-11, 08:57
ok i po prostu odnowić vbe
Mam nadzieję, że nowa wersja zawiera dodatkowe Grupy więc każdy język będzie dodatkowe grupy użytkowników

Lundgren
18-04-11, 19:50
Sporządzono i zostaną uwzględnione w vBET 4.3.0:) Nowa rola zostanie automatycznie tworzone dla każdego języka. I zostanie to automatycznie udało się utrzymać do roli użytkownika, właściwych w jego wybranym języku domyślnie:)
Czy to oznacza, że mogę postawić się w, powiedzmy obu grup dla angielskiej i szwedzkiej, a następnie, jeśli tekst jest napisany w języku będę mógł go przeczytać nieprzetłumaczone domyślnie? A może powinienem żądania nowych funkcji dla?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1