PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Białych stron przy średnim poziomie.



Taurus
03-11-10, 12:25
OK, właśnie znalazłem coś. Nie jestem 100% pewien, ale może was może go przetestować.

Miałem 3 moich Moderatorzy narzekać ruchu posty i coraz białych stron. Część została ona ustalona z naprawić Kamila w moim poprzednim wątku. Ale na normalnych nie przetłumaczonych stron kontynuowali się białe strony. Jedyną rzeczą, te 3 Moderatorzy łączyła było to, że ich języka domyślnego nie została ustalona. Po jego ustawieniu, nie mieli więcej białych stron.

kamilkurczak
03-11-10, 15:01
Dzięki tej informacji. Będę go przetestować:)

mateuszr
18-11-10, 16:10
Czy na pewno piszesz o Moderatorzy? Jak próbowałem, byłem nadal przekierowywany na UserCP jak Moderator / SuperModerator do ustawić domyślny język

Edit: Nie było odpowiedzi. Rozwiązany do teraz.
Powód: nie można odtworzyć problemu ze względu na wymóg ustawienia języka przez użytkownika.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1