PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany CMS strony powrócił do skóry czas domyślny.



Taurus
29-10-10, 15:38
Po całkowicie odinstalować i powrót wszystko, mój CMS (homepage) po prostu ma vBulletin skórkę. Kiedy idę na mojej stronie forum to idzie do mojej skóry domyślną. Proszę doradzić.

vBET
29-10-10, 19:17
Jeśli całkowicie usunięte vBET, a następnie vBET mają nic wspólnego z problemem. vBET mogą wpłynąć na forum tylko wtedy, gdy jest zainstalowany.

Proszę sprawdzić konfigurację i upewnij się, że naprawdę wybrałem skóry, a jeśli nic nie znalazłem następnie poprosić vBulletin zespół, dlaczego masz inne skóry niż skonfigurowany.

Ten wątek zostanie stan rozwiązany, ponieważ nie jest vBET problem to problem z vBET jest rozwiązany - nie ma problemu z vBET, to jest coś innego.

Taurus
30-10-10, 01:48
Cóż, dlaczego, gdy mam vBET zainstalowane skóry jest naturalne ponownie. Ale jak tylko vBET jest odinstalowany powróci do skóry vBulletin domyślne?

Mam zainstalowane dwa razy z powrotem vBET to sprawdzić!

EDIT: OK, udało mi się rozwiązać ten problem. Z jakiegoś powodu gdy vBET jest odinstalowany, to rzuca się CMS strony ustawień. Właśnie zmienił się, a wszystko wróciło do normy. Tak, można usunąć tego wątku. Przykro nam o tym.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations