PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany kiedy i aktywować gości przeglądarki cache mówi nieskończoną pętlę i zablokowane



webmastersite
13-10-10, 06:35
Nie mogę korzystać z gości cache, bo kiedy go aktywować zablokuje przeglądarki, gdy próbuję przeglądać między stronami.

kamilkurczak
13-10-10, 08:37
Witam,
Potrzebuję więcej informacji. Prosimy opisać problem lepiej.
Wklej tutaj url do strony z problemu, zawartość problem, w jaki sposób mogę odtworzyć ten problem na swoim lub stronie.
Dzięki

webmastersite
13-10-10, 09:43
1) I włączyć cache gości
2) otworzyć url z Firefox i Chrome: Forum Dyskusyjne (http://www.webmastersite.ws)
3) I kliknij inny język trabslated strony Webmaster Forumu (http://www.webmastersite.ws/tr/) i Hey tum! (% Http://www.webmastersite.ws/tr/introduce-yourself/27211-hey-t C3% BCm.html) lub innych przetłumaczonych stron.
4) Firefox czy Chrome mówi z powodu nieskończonej pętli nie mogliśmy pokazać strony (biała strona się pojawi). Moja przeglądarka nie mógł poradzić sobie strony.

kiedy i wyłączyć wszystko cache gości powraca normalne i mogę odwiedzić między przetłumaczone linki.

Proszę sprawdzić odwiedzając adresów teraz. Cache gości jest na teraz.

kamilkurczak
13-10-10, 09:56
ok widzę, że. która wersja vBSEO używasz?

webmastersite
13-10-10, 10:07
vBSEO 3.5.0 RC2

webmastersite
13-10-10, 10:18
Więc jak można to naprawić? powinienem zaktualizować vbseo?

kamilkurczak
13-10-10, 10:28
Prawdopodobnie masz nie dobre vBSEO zintegrowane.
tak. Jeśli używasz na przykład ten adres:

http://www.webmastersite.ws/pl/webmaster-chat/29246-how-did-you-select-your-niche.html#post31114 przez Opera, można go zobaczyć - podwójne przekierowania.
Należy dokonać integranion plik jeszcze raz (tylko root forum / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php pliku). Wszystko jest opisane w readme.html plików - integracja z vBSEO w nie--upload folderu.
Proszę, można poprawić tylko głównym forum / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php pliku.

Po drugie. Zauważyłem, drugie wydanie (przez Operę).
Proszę.
1. przejdź do admincp-> Wtyczki i Produkty-> Plugin Manager
2. znaleźć Biały gości cache hak (global_shutdown) i edycji (kliknąć)
3. dodać na pierwszej linii (przed vbet_global_shutdown ();):

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php') i zapisać.
Rozwiązanie to będzie w następnej dopuszczeniu.

kamilkurczak
13-10-10, 10:34
oczywiście edytować i zintegrować tylko functions_vbseo_url.php pliku:)

webmastersite
13-10-10, 11:00
I uaktualniony 3.5.2 i widzę jej szybciej niż dotychczas. działa perfekcyjnie:) Ale jeśli test może i się upewnić. Zapraszamy do odwiedzenia opera / firefox ponownie i pozwól mi sprawdzić, czy problem, po lewej stronie.

kamilkurczak
13-10-10, 11:14
Byłem tutaj: dodaj SWOJĄ definicje rosnącej Słownik forum i zrobiłem wiele tłumaczeń. Innym witryn zbyt. To już działać idealnie. Rozwiązany:)

cesarica
10-11-10, 01:03
Prawdopodobnie masz nie dobre vBSEO zintegrowane.
tak.
Można poprawić tylko głównym forum / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php pliku.



Czy masz coś innego do tego problemu?
Próbowałem tego rozwiązania, ale bez sukcesu. Gości mają pętlę przekierowania


VBSEO 3.5.2
VB 4.0.2

kamilkurczak
10-11-10, 09:48
Witam, próbuje zintegrować vBSEO wszystkie pliki ponownie, ponieważ twoje linki nie są tłumaczone.
na przykład:
http://www.cesarica.net/pl/t41037/ocekivano-maja-morales-u-filmu-za-odrasle/
ta strona jest translatedo do pl ale url jest nadal w języku ojczystym

Proszę. Należy dokonać integranion plik jeszcze raz. Wszystko jest opisane w readme.html plików - integracja z vBSEO w nie--upload folderu.

Jeśli nie pomoże - proszę otworzyć nowy wątek z tym problemem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1