PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Wiki w sub problemy katalogu



Smaug
06-10-10, 04:44
OK, mam wiki w podkatalogu www.xxxxxxx.com / wiki, moje forum jest w www.xxxxxxx.com / forums.

Jestem próbuje zintegrować tłumaczenie na mediawiki który dzieli moje informacje logowania z forum komunikatu.

Widzę następujący błąd DB podczas testowania:


Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi


Każdy pomysł, gdzie szukać? Przeczytałem każdą propozycję dałeś innym zakresie, jak zintegrować. Problem polega na tym, że po prostu nie mają pojęcia, jakie rozwiązanie muszę.

Dziękuję

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
to kompletny komunikat o błędzie? jeśli nie, to proszę wklej tutaj ukończyć jeden.

Możesz także optymalizacji tabel DB. to zrobić po prostu udać się do admincp-> Opieka-> naprawy / optymalizacji tabel-> chect wszystkie-> i kliknij przycisk Kontynuuj

Smaug
06-10-10, 14:46
to kompletny komunikat o błędzie? jeśli nie, to proszę wklej tutaj ukończyć jeden.

Możesz także optymalizacji tabel DB. to zrobić po prostu udać się do admincp-> Opieka-> naprawy / optymalizacji tabel-> chect wszystkie-> i kliknij przycisk Kontynuuj

Nie mówi tabeli jest uszkodzony ... mówi nieważne SQL. Najprawdopodobniej ze względu na jakiś problem z przepisuje na wiki sub dir lub niepełnej integracji z wiki.

Jestem pewien, że jestem czegoś brakuje i patrząc na kroki potrzebne do mojego integracji.

Dostaję żadnych błędów na forum, sama.

Smaug
07-10-10, 00:07
Halo? To nie może być takie trudne dla was do zdiagnozowania.

vBET
07-10-10, 08:04
Prawda jest taka, że jest trudna do zdiagnozowania - nie ma żadnego numeru błędu ani komunikat o błędzie. Dlatego Kamil prosić nie jest pełna komunikować błąd lub było coś usunąć stamtąd.

Bez komunikat o błędzie jesteśmy ślepi tutaj ... Można znaleźć więcej informacji o tym, w np. w logach?

vBET
07-10-10, 08:29
Również - jak rozumiem to się dzieje tylko na wiki. W normalnych stron nie. Czy używasz prefiks tabeli?

Smaug
07-10-10, 15:55
Również - jak rozumiem to się dzieje tylko na wiki. W normalnych stron nie. Czy używasz prefiks tabeli?

Nieprawidłowy SQL jest błąd.

To, co było w wiadomości e-mail, nie mam numer błędu.


Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :


Tabele wiki wszystkie zaczynają się od "mw_", reszta na miejscu, bez prefiksu. Widzę powyżej, gdzie jest powiedzenie "poza = true" dwa razy. Będę patrzeć na przepisuje.

Wiem, że moje wykonanie było dość dużo domyślać, co do których instrukcje użyć do zintegrowania wiki. Co chcę wiedzieć, co twój postów odnosi się do mnie. Czy mediawiki korzystają z globalnych kompletny? I naprawdę nie wiem, jak będę mógł powiedzieć, że?

Dziękujemy za twój czas

Smaug
08-10-10, 21:29
26 godzin podbić **********

Czy pobierana jest opłata mogę zapłacić za odpowiedzi priorytet?

Dziękuję

vBET
09-10-10, 18:04
Bardzo przepraszam za opóźnienia. Nie ponosimy opłat za odpowiedzi priorytet. Mamy stoisko (ja i Kamil), gdzie na forum w czwartek i piątek - po prostu nie dowiedzieć się, kto zajmie się tym problemem. I dodać pytanie umieścić więcej światła, Kamil jednak, że wziąłem tym przypadku ... Przepraszam. Zrobimy to lepiej następnym razem. Również nadzieję, że będziesz szczęśliwy wiedząc, że zaczniemy szukać jeszcze jeden pracownik do obsługi klienta (w ten weekend lub w przyszłym tygodniu pojawią się reklamy):)

Będziesz wiedział, że zintegrowane mod wykorzystuje global_complete, ponieważ strony nie będą tłumaczone. Linki z kodem pracy język wil, ale strona nie będzie tłumaczony. Jeśli coś takiego się zdarzy, to należy zastosować wskazówki dla modów, który nie obsługuje global_complete. Może się to zdarzyć tylko dla mody, która generuje swoje własne strony i całkowicie zignorować architektury vBulletin.

O problem MySQL - wciąż jesteśmy ślepi. Pomyślałem, że może to być problem prefiks, ale nie jest używany przez vBulletin. Bez dodatkowych informacji na temat problemu nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co to jest. Prosimy o kontakt z obsługą MySQL i zapytać, dlaczego wiadomości nie mają żadnego numeru błędu ani opisu błędu. Także - czy sprawdzić logi MySQL? Może będzie więcej na ten temat.

Smaug
10-10-10, 01:54
Będziesz wiedział, że zintegrowane mod wykorzystuje global_complete, ponieważ strony nie będą tłumaczone. Linki z kodem pracy język wil, ale strona nie będzie tłumaczony. Jeśli coś takiego się zdarzy, to należy zastosować wskazówki dla modów, który nie obsługuje global_complete. Może się to zdarzyć tylko dla mody, która generuje swoje własne strony i całkowicie zignorować architektury vBulletin.


OK, to nie jest mod do vBulletin, Mediawiki jest samodzielnym. Tylko link do mojego forum jest ten mod z vb.org:
MediaWiki / vBulletin Single Sign-On - Forum vBulletin.org (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=213102)

Ponieważ używam tego mod do "most" sesji użytkownika, jestem wciąż zastanawiasz się, jeśli globalne pełne jest w użyciu, a tym samym wciąż mylić, których realizacja jest prawidłowa.



O problem MySQL - wciąż jesteśmy ślepi. Pomyślałem, że może to być problem prefiks, ale nie jest używany przez vBulletin. Bez dodatkowych informacji na temat problemu nie jesteśmy w stanie powiedzieć, co to jest. Prosimy o kontakt z obsługą MySQL i zapytać, dlaczego wiadomości nie mają żadnego numeru błędu ani opisu błędu. Także - czy sprawdzić logi MySQL? Może będzie więcej na ten temat.

Nie ma błędów zarejestrowanych przez mysql, po prostu zweryfikowane przez otwarcie dziennika błędów, który jest określony w my.cnf.

Jest to nieprawidłowe oświadczenia.


Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;


Wybrać się niepowodzeniem. Czy te tabele i pola wyglądać prawidłowy dla Ciebie? Gdzie jest to, że wybór jest wywoływana z?

Dziękuję za pomoc

vBET
10-10-10, 21:45
Zapytanie SQL sam w sobie jest OK - jak sam napisałeś że działa na vBulletin.

Dodane ważne informacje - MediaWiki nie jest vBulletin mod. Więc vBET nie obsługują. Jeśli MediaWiki nie jest mod BB następnie ostatecznie go nie używa żadnych hak BB - sam napisałeś, że jest to samodzielna aplikacja. vBET i vBulletin Tłumacz Enterprise - tłumaczymy vBulletin.

Tak więc powodem tego błędu jest to, że vBulletin nie jest zainicjowany - nie jest w ogóle używany ...

Jestem oznakowania ten problem rozwiązać, bo wiemy, dlatego teraz i wiemy, że nie jest vBET zakres w ogóle - vBET nie jest przygotowany do tłumaczenia stron nie związanych z vBulletin.

Smaug
10-10-10, 21:54
Zapytanie SQL sam w sobie jest OK - jak sam napisałeś że działa na vBulletin.

Dodane ważne informacje - MediaWiki nie jest vBulletin mod. Więc vBET nie obsługują. Jeśli MediaWiki nie jest mod BB następnie ostatecznie go nie używa żadnych hak BB - sam napisałeś, że jest to samodzielna aplikacja. vBET i vBulletin Tłumacz Enterprise - tłumaczymy vBulletin.

Tak więc powodem tego błędu jest to, że vBulletin nie jest zainicjowany - nie jest w ogóle używany ...

Jestem oznakowania ten problem rozwiązać, bo wiemy, dlatego teraz i wiemy, że nie jest vBET zakres w ogóle - vBET nie jest przygotowany do tłumaczenia stron nie związanych z vBulletin.

Więc jak inne tłumaczenia MediaWiki tutaj? Nie ma sensu do mnie, dlaczego mogą i nie mogę. Biegają most tak jak ja.

Zapytanie można było nieprawidłowe, bo nie mogą mieć prawidłowe wykonanie.


vBET
10-10-10, 22:01
Należy pamiętać, że nie wiem produktu MediaWiki. Moje ostatnie podstawie odpowiedzi na opis - że jest to samodzielna aplikacja. Zmienić status wyjaśnić i sprawdzić to jeszcze raz:)

vBET
10-10-10, 22:18
Jak widzę nie MediaViki nie osobna aplikacja - jest zintegrowany z vBulletin i strona jest generowana przez vBulletin. Można to sprawdzić samemu - nie ma adresu.

Jak widzę na forum MediaWiki nie jest zintegrowany - strona nie jest generowana przez vBulletin. To jest różnica.

A więc najpierw zintegrować MeidaWiki z vBulletin. A gdy strony będą generowane przez vBulletin (same nagłówki, stopki, itp.), można zintegrować go z vBET.

Smaug
10-10-10, 22:27
Jak widzę nie MediaViki nie osobna aplikacja - jest zintegrowany z vBulletin i strona jest generowana przez vBulletin. Można to sprawdzić samemu - nie ma adresu.

Jak widzę na forum MediaWiki nie jest zintegrowany - strona nie jest generowana przez vBulletin. To jest różnica.

A więc najpierw zintegrować MeidaWiki z vBulletin. A gdy strony będą generowane przez vBulletin (same nagłówki, stopki, itp.), można zintegrować go z vBET.

Odwołuje produkt jest podobny do tego używam. Jestem związany z forum, jak te dwa produkty są udostępnianie informacji logowania między nimi.

Czy mówisz, że muszę to nagłówka i stopki, aby Państwa mod zachowywać się na mnie jak na inną osobę?

vBET
11-10-10, 09:44
Nie, to nie w tym przypadku stopki lub nagłówka. Jest to przypadku stron wiki integracji, być generowane przez silnik vBulletin.

Tak jak napisałem - nasz klient, który korzysta z vBET go tłumaczyć strony wiki używa go do naprawdę tłumaczyć vBulletin stronę, która pokazuje, stron wiki (prawdopodobnie - tak ja to widzę). Dlatego vBET jest tam pracujących. Jak widzę na stronie wiki forum nie jest generowana przez silnik vBulletin.

Prosimy o kontakt z użytkownika, który już to zrobił i poprosić go o szczegóły integracji vBulletin i MediaWiki. Jest to odwołanie do tego samego mod, ale to nie znaczy, że niektóre dodatkowe zadania nie zostało zrobione. Jak napisałem wyniki różnią się między twoje forum więc podejrzewam, że coś było zrobić tutaj (może to być nawet ten problem konfiguracji mod, czy po prostu dostęp problem - zły adres URL).

Smaug
11-10-10, 18:41
Nie, to nie w tym przypadku stopki lub nagłówka. Jest to przypadku stron wiki integracji, być generowane przez silnik vBulletin.

Usterka w tym stwierdzeniu jest, że strony mediawiki nie są generowane przez vBulletin. vBmediawiki jest most na single sign on między forum i wiki. Rozumiem, że jest to inny mod niż Używam skoro nie mogę uruchomić vbmediawiki jak jestem na 3.8.x, a mod jest dla VB4.


Tak jak napisałem - nasz klient, który korzysta z vBET go tłumaczyć strony wiki używa go do naprawdę tłumaczyć vBulletin stronę, która pokazuje, stron wiki (prawdopodobnie - tak ja to widzę). Dlatego vBET jest tam pracujących. Jak widzę na stronie wiki forum nie jest generowana przez silnik vBulletin.

Jak już wspomniałem, nie jest jego technicznie. Choć nie jest ściślejszą integrację skóry z jego mod.


Prosimy o kontakt z użytkownika, który już to zrobił i poprosić go o szczegóły integracji vBulletin i MediaWiki. Jest to odwołanie do tego samego mod, ale to nie znaczy, że niektóre dodatkowe zadania nie zostało zrobione. Jak napisałem wyniki różnią się między twoje forum więc podejrzewam, że coś było zrobić tutaj (może to być nawet ten problem konfiguracji mod, czy po prostu dostęp problem - zły adres URL).

Doceniam Twój czas. Jego integracja z innej wersji vBulletin.

Proszę odpowiedzieć na to pytanie. Jak mogę sprawdzić, czy mój mod / mostu przy global_complete? Myślę, że będę się starał, aby pracować na własną rękę, czy mogę dostać na to pytanie odpowiedzieć.

Nie można używać PhotoPost instrukcje z tej strony?

Dziękuję

vBET
13-10-10, 10:31
Tak - to możliwe, że na jego forum jest pracy z powodu różnych wersjach. Jak napisałem wcześniej nie znam szczegółów jego integracji vBulletin nad MediaWiki. Wygląda na to, jest on generowany przez vBulletin, nadal może to być integracja układ jak napisałeś. Może najnowsza wersja MediaWiki mod ma dodatkowych rzeczy, być może autor forum szalony dodatkowego wysiłku. Czy zapytał go? Czy sprawdzić opis Najnowszy mod MediaWiki integracji? Widzę, że flagi w stopce - wygląda na to, stopka jest generowane przez BB szablonów mechanizm, nie tylko na sztywno.

Jak sprawdzić, czy hak global_complete jest używany. Jest to bardzo proste. Jeśli się pierwsza część integracji odpowiednio - oznacza to forum rozpoznaje linki z kodem języka (np. / pl /...) - a następnie, jeśli global_complete jest obsługiwana strona przełoży się dobrze. Jeśli nie jest obsługiwany, wówczas strony nie będą tłumaczone, i widać, że na stronie, które powinny być przetłumaczone na linki pod banderami będzie "vbet_flag" zawarte w adresie URL.

Smaug
21-10-10, 16:34
Tak - to możliwe, że na jego forum jest pracy z powodu różnych wersjach. Jak napisałem wcześniej nie znam szczegółów jego integracji vBulletin nad MediaWiki. Wygląda na to, jest on generowany przez vBulletin, nadal może to być integracja układ jak napisałeś. Może najnowsza wersja MediaWiki mod ma dodatkowych rzeczy, być może autor forum szalony dodatkowego wysiłku. Czy zapytał go? Czy sprawdzić opis Najnowszy mod MediaWiki integracji? Widzę, że flagi w stopce - wygląda na to, stopka jest generowane przez BB szablonów mechanizm, nie tylko na sztywno.

Jak sprawdzić, czy hak global_complete jest używany. Jest to bardzo proste. Jeśli się pierwsza część integracji odpowiednio - oznacza to forum rozpoznaje linki z kodem języka (np. / pl /...) - a następnie, jeśli global_complete jest obsługiwana strona przełoży się dobrze. Jeśli nie jest obsługiwany, wówczas strony nie będą tłumaczone, i widać, że na stronie, które powinny być przetłumaczone na linki pod banderami będzie "vbet_flag" zawarte w adresie URL.

Proszę, zabij tego, dałem się.

Dzięki

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations